August 2011

I just don't know ..

23. august 2011 at 11:32 My feelings
Nevím kde začít . Měla jsem psaní článků moc ráda , ale najednou mě to jaksi opustilo . Nemám nápady , inspiraci . Vůbec se k tomu nedostanu , už i kvůli tumblru , na kterém jsem často , vlastně nejčastěji a vztah k blogu mě opouští . A hlavně i kvůli prázdninám . Nechci zde končit , chtěla bych zkusit si k tomu nějaký vztah najít a nedělat nepromyšlená rozhodnutí . Navíc mě spousta kamarádů přemlouvá , abych nekončila . Asi to chce čas - který jsem měla , stále mám - ale jen chci , aby jste věděli , že vůbec žiju a že ještě rozhodně blogový život neopouštím .

Mám vás ráda , i když na blog zavítám tak 2x do měsíce :)

Pokud se mě někdo z vás chcete na něco zeptat , můžete na mém tumblru . Vždy odpovídám :) : http://saythatyoudontwantit.tumblr.com/ask , můj tumblr je tedy http://saythatyoudontwantit.tumblr.com , pro ty , kdo se v tom neorientují :)

Mějte se hezky , snad se tu ještě někdy ukážu.

Laughing Out Loud

2. august 2011 at 19:29 My feelings
Moc se omlouvám , že nepřidávám fotky a tak , ale zapomněla jsem kabel od foťáku k počítači doma v Praze , jelikož jsem zaspala a zapomněla si ho vzít :) Před třemi dny jsem odjela z Arizony a musím říct , že to bylo opravdu těžké . Ve Phoenixu nic moc není k dělání , tedy , určitě se toho tam dá dělat spousta , ale v létě rozhodně ne . Ale i přesto mě k tomu místo něco neskutečně váže , vůbec jsem se tam necítila jako cizinec , naopak . Cítila jsem se tam opravdu jako doma . Moc mi schází bratranci , pokouším se kvůli tomu nebrečet každý den , ale chybí mi . To samé jako strejda a teta . Oni jsou skvělá rodina , strašně mi schází . Teď sedím v obývacím pokoji jedné rodiny , kterou vlastně ani pořádně neznám , ale jsou fajn .

Spousta lidí na tumblr se mě ptá , jestli se mi to tu líbí . Amerika má 35 zemí , takže to jen tak nejde říct :) . V Arizoně se mi líbilo moc , jelikož tam mám rodinu . Ale tady , v Coloradu , musím říct , že se mi tu nelíbí , cítím se tu opravdu zvláštně . Víte co mi opravdu hodně schází ? KULTURA . Nikdy jsem si nemyslela , že mi bude něco takového chybět , ale opravdu mi to chybí .


Jinak levnější to tady není , dokonce se mi to zdá i dražší než v Praze . Ale asi jsem zrovna byla ve drahých obchodních domech , jelikož každý skoro říká , že to je tu levnější . No mě se to tedy nezdá . Triko za 29 dolarů , to je něco jako v Česku .

Dneska se budu pokoušet shánět nějaký barevný back pack , mají jich tu opravdu mnoho - ale i přesto není nikde můj ,,vysněný'' , vypadá to tak moc hezky :) A taky budeme dnes s Laine vyrábět barevné sukně , na to se moc těším ! :)


Mějte se moc hezky , užívejte si prázdnin a brzy se ozvu s nějakým smysluplnějším článkem než jen s takovými jako poslední dobou - tedy , doufám ! :)

A všem mým čtenářům doporučuji film Laughing Out Loud , ten film je vážně skvělý ! :) Je to francouzský film , Američané podle něj natáčeli remake v hlavní roli s Miley Cyrus , pokud ale uvidíte originál , budete naštvaní , že se nějaký remake vůbec natáčí , americká verze nebude nikdy lepší - i když ještě nevyšla do kin .