Positive thinking - the the first step towards a happy life.

16. april 2011 at 20:49 | Gabby |  My feelings

Jerry je ten typ muže , kterého milujete k nenávidění . Vždy má dobrou náladu a má co pozitivního říct . Když se ho někdo zeptá , jak to dělá , odpoví : ,, Pokud by mi bylo ještě lépe , měl bych už dvojče. '' Je to jedinečný manažer , protože má skupinu číšníků , kteří ho následují z restaurace k restauraci .

Důvodem , proč chtějí u něj pracovat nadále, byla jeho povaha . Přirozeně motivuje každého . Pokud jeho zaměstnanec měl špatný den , Jerry mu ukáže pozitivní stranu celé situace .

Abych byl upřímný , byl jsem zvědav , jak to , že je každým dnem pozitivně naladěný , tak jsem se jednoduše sebral a zeptal jsem se ho : ,, Nechápu to ! Nemůžeš být pozitivně naladěný neustále . Jak to děláš ? '' ,, Každé ráno , když vstávám , si říkám : Jerry , dnes máš na výběr dvě možnosti . Můžeš si vybrat mít dobrou náladu , nebo špatnou náladu . Vždy si vyberu dobrou náladu . Kdykoliv se něco špatného stane , můžu si vybrat být obětí a nebo se z toho ponaučit . Vyberu si vzít si z toho ponaučení . Pokaždé , když si za mnou příjde někdo stěžovat , můžu si vybrat přijmout jejich stížnost , nebo můžu poukázat na pozitivní stránky života . Vyberu si pozitivní stránky života . ''

,, Jo , dobře , ale to není tak lehké , hm ? '' protestoval jsem . ,, Ale ano , je '' , řekl Jerry . ,, Celý život je o především o možnostech . Pokud si odmyslíš ty hlouposti kolem , každá situace je volba . Můžeš si vybrat , jak budeš reagovat na každou z nich . Můžeš si vybrat , jak lidé ovlivní tvou náladu. Můžeš si zvolit , jestli chceš mít dobrou náladu nebo špatnou náladu . Sečteno a podtrženo : Je to tvoje volba , jak žít tvůj život ''.

Přemýšlel jsem o tom , co řekl Jerry . Krátce nato jsem stejně z restaurace odešel a vrhl se do vlastního podnikání . Ztratili jsme kontakt , ale často jsem na něj myslel , když jsem si dělal možnosti , jak zareagovat na určitou situaci .

O několik let později jsem se doslechl , že Jerry udělal něco , co by nikdy udělat neměl : nechal zadní dveře restaurace otevřené a dovnitř se dostali dva ozbrojení lupiči s plánem vzít všechny peníze . Mezitím co se Jerry snažil otevřít trezor , jeho třesoucí se ruka nervozitou sklouzla z kombinace . Lupiči se lekli a jeden z nich ho postřelil . Naštěstí byl Jerry nalezen relativně brzo . Po 18ti hodinách operace a týdnů intenzivní léčby , byl Jerry propuštěn .

Viděl jsem Jerryho asi 6 měsíců po nehodě . Když jsem se ho zeptal , jak mu je , odpověděl : ,, Pokud by mi bylo ještě lépe , měl bych už dvojče. Chceš vidět mé jizvy ? '' Odmítnul jsem to , ale zeptal jsem se , co se mu honilo hlavou během celého incidentu . ,, První věc , která mi proběhla hlavou bylo asi to , že jsem zapomněl vlastně zavřít zadní vchod. '' odpověděl . ,, Jak jsem poté padl k zemi , vzpomněl jsem si , že mám dvě možnosti . Mohl jsem se rozhodnout žít , nebo zemřít . Rozhodl jsem se žít .''

,, Neměl jsi strach ? Neztrácel jsi vědomí ? '' , zeptal jsem se . Jerry pokračoval : ,, Doktoři byli skvělí . Celou dobu mi říkali , že budu v pořádku . Ale když mě převezli na ER a já viděl výrazy v jejich obličeji , opravdu jsem se vyděsil . Z jejich očí jsem četl něco jako : ,, to je mrtvý muž ''.

,,Věděl jsem , že musím jednat . '' ,, Co jsi udělal ? '' zeptal jsem se . ,, No , byla tam jedna sestřička a celou dobu na mě křičela plno otázek . Zeptala se mě , jestli jsem na něco alergický . '' ,,Ano '' odpověděl jsem . Doktoři a sestřičky zastavili svou práci a čekali na mou odpověď . Nadechl jsem se a řekl jim : ,, NA KULKY '' Přes jejich smích jsem jim řekl : ,, Vybírám si žít . Operujte mě jako kdybych byl živý , ne mrtvý .''

Jerry žil díky schopností doktorů , ale také kvůli jeho úžasné povaze . Díky němu jsem se naučil , že máme možnost žít život naplno s pozitivním postojem ke každé situaci .

- Z vyprávění jednoho Jerryho zaměstnance


Tumblr_l9ubp9wuhh1qzabkfo1_500_large
Tumblr_lhapmgaf0u1qg0acuo1_500_large
Tumblr_lguqnxdslq1qgst82o1_500_large

Whole articleTHE KINDNESS I SEE IN THE WORLD

Laskavost je jednoduchou odpovědí na vše v tomto někdy obtížném a náročném světě. Vím , že je to pravda .

Když jdeme já a moje 7 letá vnučka Skylar ven , máme společnou soutěž zvanou : , Kdo přiměje nejvíce lidí k úsměvu .' Zrovna jsme byli v supermarketu , když v tom jsem uviděla ženu , která procházela uličkou se sklopenou hlavou . Skylar k ní přišla a žena se doširoka usmála . Sledovala jsem , jak jí úsměv na tváři zůstal a doufejme , že ho darovala i někomu dalšímu . Laskavost je řetěz , který můžeme vždy darovat někomu dalšímu . Cokoliv , co povzbudí člověka je laskavost .

V roce 2002 měl můj táta sérii mrtvic a ostatních nemocí . V té době jsem pracovala v jedné organizaci pro ženy . Jednoho dne jsem se zeptala mých kolegiň , zda-li by nemohli mému tátovi poslat špetku pozitivní energie a možná udělat něco hezkého pro někoho , pro koho by normálně nic hezkého neudělali . Můj táta dělal hezké a laskavé věci pro všechny typy lidí po celá léta . Ještě ten den jsem upekla sušenky pro vrátného u nás v domě .

,, Proč , Lindo ? '' zeptal se . ,, Protože mi na tobě záleží ! '' , odpověděla jsem . ,, Když jsem se sem přestěhovala , moje poštovní schránka byla stále prázdná , ty jsi mne ale vždy povzbuzoval . '' Ten večer mi volala jeho žena s tím , že byl velmi ohromen a že mi děkuje . ,, Nikdo skoro neví ani jeho jméno , kvůli jeho práci , a vy jste mu upekla sušenky . Co pro Vás mohu udělat ? '' zeptala se . ,, Nic , jděte jen ven a udělejte něco hezkého pro někoho dalšího '' odpověděla jsem .

O pár týdnů později , když jsem byla zrovna v lékárně , jsem zahlédla , jak na konci fronty stojí mladá žena s plačícím dítětem . Bylo zřejmé , že dítě bylo nemocné . Když se konečně dostala na řadu , lékárník jí sdělil , že léky jsou na počkání a že budou asi do dvou hodin . Po tváři jí začala stékat slza . Najednou k ní přišel starší pán a zeptal se jí , jestli nechce s něčím pomoct . Mladá žena se na něj zmateně podívala. Muž řekl , že zrovna nemá nic moc na práci a že také čeká na léky na počkání , takže kdyby chtěla , mohl by jí léky poté zavést k ní domů .

,, Ale já vás vůbec neznám '' , řekla . ,, Ale já nepůjdu k vám domů '' , odpověděl . ,, Nechám vám to u dveří a jen zazvoním , tak budete vědět , že to tam máte . '' ,, Ale proč ? '' zeptala se . Muž se na ní podíval se vší ochotou a řekl : ,,Žiju opravdu skromě , moje děti a vnoučata žijí na severu a zřídka je vidím , takže toto by pro mě byla pocta , kdybych někomu pomohl . ''

V lékárně souhlasili , že může léky převzít dotyčný muž . I žena posléze souhlasila a dala mu papírek s její adresou . Dítě přestalo plakat a žena z lékárny odešla . Naneštěstí , plakala jsem ale já . Přišla jsem za ním , představila jsem se mu a řekla jsem mu , jak laskavý byl . Dotyčný muž se jmenoval Michael a měl 82 let . Stali se z nás přátelé a párkrát jsme spolu byli na obědě .

O tři měsíce později mi Michael volal s tím , že mladá žena , které pomohl , řekla všem svým kamarádkám o jeho laskavém činu s dodáním léků do jejího domu . Příběh je dojal a všechny se složili na letence , které Michaelovi věnovali , aby mohl navštívit celou svou rodinu . Byla to jeho poslední návštěva předtím , než zemřel .

Když mám těžký den , vzpomínám na to , jak si ti dva vzájemně pomohli a vždy to ve mě vyvolá vlny vděčnosti . Jsme obklopeni ochotou každý den a myslím si , že každý může udělat něco hezkého pro ostatní a třeba i vykouzlením na tváři cizímu člověku , zachránit život .

- Linda Burhans
,, Kamkoliv jdeš , nehledě na počasí , vždy si nos s sebou své vlastní slunce . ''
Anthony J. D'Angelo


Krása člověka ještě více zdůrazňuje jeho mravní hodnoty, avšak nemá-li jich, je pak krása jen podívaná pro oči, nikoli potěšením pro srdce.
- V.G. Bělinskij


To, co je už za námi a to co je před námi, jsou maličkosti ve srovnání s tím, co je uvnitř nás.
-E.R. Waldo
Je-li člověk nespokojený se svým stavem, může jej změnit dvěma způsoby. Buď změní podmínky svého života, nebo svůj duševní postoj. První není vždy možné, to druhé je možné vždy.
- Waldo


And Remember , Everything has beauty, but not everyone sees it .

G.
meandmiley@seznam.cz
 

8 people judged this article.

Comments

1 Blood Princess Domi^^ Blood Princess Domi^^ | Web | 16. april 2011 at 20:54 | React

Áhoj, potřebovala bych hlas, ale velice bych ocenila, kdyby ten tvůj patřil právě mě - http://grafika-na-tvuj.blog.cz/1104/12-kolo-sonb - pro Blood Princess Domi^^ :) díky, ráda oplatím :)

2 Alex Alex | Web | 16. april 2011 at 20:59 | React

Ahoj =) Na blogu mám článek, který by tě mohl zajímat. Chci znát tvůj názor. Co je silnější, láska nebo touha?

strašně se mi líbí tvůj blog :)

3 Elí Elí | Web | 16. april 2011 at 21:07 | React

Tenhle příběh znám.. akorát s Karlem :D .. chtěla bych být jako ON !

4 M1ška9 & TeruŠ M1ška9 & TeruŠ | Web | 16. april 2011 at 21:31 | React

Hezký příběh! :)

5 Alex Alex | Web | 16. april 2011 at 21:56 | React

souhlasím s tebou, že láska nebolí. Ještě si to pletou možná s "nešťastnou láskou"
Děkuju moc za názor =))

6 Chloë Chloë | Web | 16. april 2011 at 22:03 | React

krásný příběh, sice už to znám, ale vždycky když to vidím, tak to čtu znova :))

7 Lucii Lucii | Web | 16. april 2011 at 22:18 | React
8 jeanny jeanny | Web | 16. april 2011 at 22:20 | React

což o to, strach mám taky, ale doufám že to všechno klapne. já si jen ke čtvrtečnímu datu dopíšu páteční  a je to.. vidět mě nikdo nemohl tak snad...:D

a děkujem:))

9 adels-life adels-life | Web | 16. april 2011 at 22:20 | React

ten příběh ♥♥ Ahh!
Já nejsem krásná ♥ ;-)

10 Romča Romča | Web | 16. april 2011 at 22:28 | React

Opravdu ti děkuji já si toho od tebe moc vážím.I já tě musím pochválit opět úžasně propracovaný článek mohla bys přidávat trochu častěji ale čas je neúprosný..

11 adels-life adels-life | Web | 16. april 2011 at 22:31 | React

Děkuju ti moc! Jsi hrozně milá ♥
Jak vypadáš ty máš někde svojí foto ...jsi to ty u toho info!? ♥♥♥♥ ;-)

12 Sherr Sherr | 16. april 2011 at 22:32 | React

Ty příběhy jsou tak úžasné....jsou plné laskavosti, vděčnosti a pozitivity....z těhlech nádherných příběhů jsem se dozvěděla spoustu věcí, nad kterými jsem nikdy předtím nepřemýšlela a sice to, že každý den může být pozitivní, lidé si dokážou navzájem prokázat laskavost a především jsou vděční za svůj život a uvědomují si jeho hodnotu a to by si měli uvědomit všichni lidé na celém světě......
Vím, že Ti to tady píše každý, ale jsem opravdu neskutečně šťastná a vděčná za tvůj blog....je pro mě jeden z nejdražších a nejhodnotějších věcí, které mám....strašně Ti děkuju ta tvoje články a za všechno, co pro nás děláš....pro mě jsi opravdu třída a můj vzor, ke kterému často vzhlížím.....jsi skvělá, stejně jako Tvůj blog:)
P. S. Prosím, mohla bych se Tě zeptat, kde bereš ty příběhy?Ráda bych si jich přečetla víc....;)

13 adels-life adels-life | Web | 16. april 2011 at 22:47 | React

Tak nevím kdo je tady krásnej! já to nejsem! Ta fotka u infa je nádherná!! Si kočka! ♥
Fotka jak profesionální modelky ♥ ;-)
:-)  :-)  :-)

14 Gabby Gabby | Web | 16. april 2011 at 22:48 | React

[12]: Sherr mockrát Ti děkuji , ani nevíš co to pro mě znamená , že mají nějakou váhu a pomáhají druhým :) Mé díky je nevyslovitelné :)
Všechny příběhy překládám z angličtiny , takže jedině najít nějaké na googlu v podobě inspiring stories . V angličtině se čtou ale poměrně složitě , tak se je snažím překládat , jak nejlépe to jde , i když občas to je opravdu nepřeložitelné :) V angličtině zní vše lépe :)

15 L. L. | 16. april 2011 at 22:49 | React

už nevím, jak Ti to mám říct, aby to neznělo oposlouchaně, ale Tvoje články mi dávají opravdu mnoho. vím, že jsi tu měla jednou článek, ve kterém jsi psala něco ve smyslu, že věci, které čteme nebo posloucháme nám do života dají jen minimum, že se to musí prožít. ale Tvoje články.. nevím jak to říct, nevím čím to děláš, že jsou nabité čímsi zvláštním, co ve mě pokaždé probudí pocit, že i když máme nějaké problémy, tak se dají zvládnout a pak je život vlastně nádherný a stojí za to. vážně Ti zato moc děkuji

16 adels-life adels-life | Web | 16. april 2011 at 22:52 | React

Vážně na patnáct?! ;-)  :-D  :-D  :-D

děkuju ti ;-) krásko♥ ;-)  :-)

17 Gabby Gabby | Web | 16. april 2011 at 22:58 | React

[15]: Občas mi to tak přišlo , že články člověku nemůžou moc přinést . Pak jsem ale začala číst různé příběhy , ať už smyšlené či ne , a uvědomila si spousty věcí .
Děkuji Ti mnohokrát za komentář , moc si toho ostatně vážím :) ! A ty nemáš za co děkovat , to je to nejmenší , co bych mohla udělat a co bych dělat nadále chtěla .

18 NicoŁ. NicoŁ. | Web | 17. april 2011 at 0:55 | React

stydím se za to jak dlouho jsem tu nebyla .. :(
ten příběh je užasnej :)) ! to pozitivní myšlení bych občas potřebovala dost často.. jde vidět že se nechtěl ničím zabejvat a všechno řešit pozotovně.. kéž by to tak šlo..
To s tím pánem mě dojalo, je smutný že všechny příbuzné měl tak daleko.. Zajímalo by mě kde tohle všechno hledáš .. :)

19 Martinká <3 Martinká <3 | Web | 17. april 2011 at 9:56 | React

Zlatoo jsi se mi v tom omlouvala že mamka něco nekoupila tak že jsi to poslala později :D Já se divím že to vůbec došlo .. Tak můžem si zase nějaký poslat .. Napiš mi třeba tvojí adresu [ nebooj nejsem úchyl ] a já Ti napíšu :) <33 No o prázky když pojedu do Prahy tak by to vyjít už mohlo sakriš :)) :D

20 Fannynka* Fannynka* | Web | 17. april 2011 at 11:37 | React

. ty tvoje články mě jednou zabijou . <3 vždy  si z nich něco odnesu. na tvůj blog jsem přišla teprve nedávno a jak jsem se nudila, pročítala jsem si i tvoje starší články. musím říct, fakt skvělý. :* kolikrát to jsou články, že jsou strašně dojemný, a chce se mi z toho brečet. někdy to jsou ale třeba tak pozitvní články, které mi udělají usměv na tváři. :* fakt užasný.!! Jen tak dál. )) <3

21 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 17. april 2011 at 11:50 | React

Jsem ráda,že tady na blogu je někdo tak krásný,milý a chytrý jako ty! :) Ty tvoje články jsou vážně dokonalé...Skoro vždy u nich začnu brečet...Nevím proč,někdy ani nejsou tak smutné... :) Všimla jsem si toho,že poslední dobou brečím nějak často..Třeba jednou jsem viděla slepého pána,který seděl před nákupním centrem o peníze,lidé kolem něho chodili,ale nikdo mu nic nedal...Já jsem mu bohužel taky nemohla nic dát,protože jsem zrovna u sebe nic neměla,ale doma mi to bylo strašně líto a asi hodinu v kuse jsem brečela...

Tyhle dva příběhy jsou úžasné :) ,, Jak jsem poté padl k zemi , vzpomněl jsem si , že mám dvě možnosti . Mohl jsem se rozhodnout žít , nebo zemřít . Rozhodl jsem se žít .'' - tohle si musím zapsat mezi své oblíbené citáty :)) JE TO ÚŽASNÉ :)

Ten druhý příběh je také krásný a když jsem ho četla,tak mi připadalo,jako bych ho zažila na vlastní kůži.. :)

22 Vicky Blackburn* Vicky Blackburn* | Web | 17. april 2011 at 11:53 | React

Ty příběhy.. jsou dokonalý. <3 Já fakt nevím, jak to děláš, jakto, že máš tak úžasný články, který dokážou x lidem otevřít oči. Každopádně tohle byl další z těch článků. A vlastně vím, jak to děláš. K dokonalým článkům je potřeba dokonalá osoba. :)

23 Dell Dell | Web | 17. april 2011 at 15:26 | React

Netrpělivě jsem vyčkávala dalšího článku a po přečtení tohoto čekám opět.:) Doufám, že tvůj blog navštíví tisíce ostatních blogerů, aby viděli, jak to má vypadat !:)))

24 Karolínka^^ Karolínka^^ | Web | 17. april 2011 at 15:47 | React

Tie príbehy síce nie sú s tvojej hlavy a naozaj sa stali a to ma teší, ako niektorí blogaři tvrdia, že si úžasná blogařka, áno úprimne súhlasím, ale nie si dobrá blogařka návštevnosťou, ale ochotou. Plno ľudí by pridalo tieto príbehy na blogy, aby povedalo, ako moc je to dojalo, ty si tomu nechala otvorenú myseľ a ľudia sa zamyslia sami nad sebou. Stovky blogařů, ktorí si tvoj článok prečítali budú inšpirovaní a preto sa im aj mňa tvoj blog tak páči, nekladeš si na hlavu prebytočné otázky, každému venuješ chvíľku času a každý naoplátku tebe pretože si tvoju prácu prečíta, tento článok vo mne vyvolal zvláštne pocity, pripadala som si ako na mesiaci, síce neviem ako som sa tu ocitla, ale aj napriek tomu viem kde som, som na blogu jednej skvelej slečny, ktorá pre nás dokázala niečo urobiť.

25 "xxx" "xxx" | Web | 17. april 2011 at 18:12 | React

Uf! Nádherný příběhy ! :) ..

26 Christina Christina | Web | 17. april 2011 at 18:19 | React

Jerry má pravdu, ale přiznejme si, kdo dokáže stále myslet na to, že máme pokaždé dvě volby a pokaždé může být optimističtí..já se přiznám, že bych tohle nezvládla den co den, ovšem tolikrát si říkám, že je blbost brečet kvůli něčemu, co mi za to nestojí a řeknu si, že budu silná.Ovšem pak nastane chvíle, kdy se sice můžu rozhodnout, jestli budu stále silná a zářit optimismem nebo se rozbrečím. A to už padá ta druhá volba..hold, život si sice řídíme, ale někdy je to věda, těžší, než cokoliv jiného. Ale člověk by měl hlavně věřit, že jeho rozhodnutí jsou správná.

Ach Gábinko moje zlatá, co mi to děláš, že mě vždy nabiješ energií a já jsem poté vyzbrojena dalšími zbraněmi, kdyby náhodou. Jsi nejlepší, jak dokážeš vše tak skvěle podat.

27 TEREZ '' TEREZ '' | Web | 18. april 2011 at 11:03 | React

já naprosto zbožňuju ty tvoje články krásko <3 vždycky se u toho dokážu pořádně zamyslet.. Opět úžasný příběh, a citáty nádherné :)) hlavně ten první se mi líbí ! :))

28 Ashley Ashley | Web | 18. april 2011 at 16:46 | React

páni! nádhera jako vždy!!♥ kde to bereš prosím tě pořád? xD ;))
ten první přívěh je moc pěknej! Moc se mi líbí tahle věta: Je to tvoje volba , jak žít tvůj život.
a i to jak ten pán xD..zůstával pořád pozitivní a jak si vybíral z těch dvou možností :) taky bych to měla zkusit :/ :)
a ten druhý příběh mě na konci dojal! jak se viděl ze svoji rodinou a pak zemřel :( tyhle příběhy mě vždycky dojmou :'/ :)
a ty krátký citáty nebo co to je ;D jsou taky moc pěkný :) nejvíc se mi líbil ten od toho Walda.. už s tím musím konečně začít :D :)
a tak jestli chceš :D :) dala by sis mě do těch oblíbených webů? :) nechci tě nutit :D nebo nevim jak to říct..xD ;)

29 B. B. | Web | 18. april 2011 at 17:40 | React

Gábinko, z každého tvého článku se něco naučíma pokaždé když si přečtu snad jen větičku an tvém blogu, snažím se být lepším člověkem, protože člověk by jako první měl hledat chyby v sobě a ne v ostatních. Ty jsi opravdu neskutečně úžasný člověk.
Ať si myslíš cokoliv, ať tomuhle věříš nebo ne, ty jsi Gábi dala světu hodně. Nevím jak si to vyložíš, ale kdyby tebe nebylo, bylo by na světě více špatných lidí a věř tomu, opravdu.
Chctěla bych být jako Jerry, je to velmi zvláštní člověk, je tak, jak to říct, ohleduplný, to snad nejde ani popsat jaký on je. Je to úžasný člověk a já se každým dnem snažím být jako on, i dkyž taková nikdy asi nebudu, budu stále věřit, že se stanu lepším člověkěm. Ten druhý příběh o tom, že by každý měl dělat něco pro druhé jen tak, je taky strašně krásný a tak poučný. Hodně jsme si z tohodle článku vzala, děkuju Gábi.
Jsi ÚŽASNÝ člověk, opravdu a i když tě asi ejspíš nikdy nepotkám osobně, ymslím, že jsi dobrý člověk a víš co děláš se svým životem...Jsi neskutečná.

BTW: Jerry měl pravdu, "Je to tvoje volba , jak žít tvůj život ''.

30 B. B. | Web | 18. april 2011 at 17:41 | React

* omlouvám se, mám tam hodně překlepů, ale soustředila jsem se spíš na podstatu toho textu, než na pravopis..

31 Dii Dii | Web | 18. april 2011 at 20:46 | React

každý by sme mohli byť taký malý Jerry:))

32 Em Em | Web | 18. april 2011 at 22:41 | React

Ty příběhy jsou prostě úžasné .. Vždycky, když si něco takového přečtu, začnu přemýšlet nad celým životem :)) Děkuji ti za tvé články <33

33 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 19. april 2011 at 12:28 | React

Krásný blog ;)

34 Annie Annie | Web | 19. april 2011 at 17:07 | React

Nádherný článek,chce se mi brečet!!Tohle by měli pochopit všichni lidé na světě! Strašně poslední dobou přemýšlím nad mím životem,jak žiju,co dělám,přemýšlím jaké chyby jsem udělala,ale tyhle příběhy mě vždy tak...,,nakopnou'',rozveselí,a hned vím že na světě nejsem sama,a neprožívám ty trable jen já!!Ani nevíš jak jsou ty články moc inspirativní,děkuji ti..!!

35 coco coco | Web | 20. april 2011 at 12:40 | React

už nevím,co mám říct. děkuju za to,jak píšeš,nikdo jiný podobné články nemá,nic mě nedonutí tak přemýšlet o životě,jako právě tvoje články.

děkuju. :')

36 M1ška9 & TeruŠ M1ška9 & TeruŠ | Web | 20. april 2011 at 13:26 | React

Děkuji :))

37 Vicky Blackburn* Vicky Blackburn* | Web | 20. april 2011 at 14:13 | React

No jo, stěhovat se nejspíš tak jako tak nebudu, na blog jsem si zvykla, nechci to teď měnit :D:) A děkuju za úžasný komentář, to potěší. ♥ Taky miluju tvůj blog, Tebe a tvé články. :)

38 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 20. april 2011 at 14:26 | React

Já jsem ráda,že ty jsi ráda :))) :DDDDDDD /já náhdou umím věty formulovat dokonale/ :DDDD

Ale ty jsi přímo ,,vražedná kombinace"  Jsi krásná,chytrá a milá...DOKONALÁ <3 :) Závidím tvojí sestře,že má tak úžasnou sestru /hm..další moje skvělá věta :DD/

39 NikiSs NikiSs | Web | 20. april 2011 at 15:18 | React

nádhernej blog,nádherný články,něco tak dokonalího se moc nevidí :)

40 Terezka <3 Terezka <3 | Web | 20. april 2011 at 15:29 | React

úžasný příběh <3 :)

41 Annie Annie | Web | 20. april 2011 at 16:30 | React

Jéé děkuji ti,ten komentář mě v celku pobavil :-D !Dneska se chystá tvůj článek přečíst mamka,tak ti pak napíšu jaký měla názor,pokud ovšem dorazí domů dřív jak před 20. hodinou...

42 Annie Annie | Web | 20. april 2011 at 16:46 | React

Jak to,že nejsi na skypu,noo tss(ne dělám jsi srandu)!Nemáš vubec zač,jen jsi to myslím a hlavně,je to pravda!!Musíš jsi věřit,já jsi nikdy nevěřila,ale přišli doby kdy jsem si vše uvědomila že asi mají všichni pravdu!

43 K. K. | 20. april 2011 at 16:55 | React

také úžasné príbehy! dojemné, plné ľudskej lásky. som rada, že na tomto svete sa nájdu aj taký ľudia. je niekedy sakra ťažké myslieť pozitívne už len keď sa pozrieme na dnešný svet, vojny, násilníctvo, zemetrasenia. dôležité je si uvedomiť, že všetko je tu lebo to tak jednoducho malo byť;) aj cez to všetko hľadať dobré veci a pozerať na svet tak pozitívne ako napríklad aj ty, Gabb!:) si úžasná!:)
Tiež si niekedy ani neuvedomujeme čo môžu prežívať ľudia okolo nás. Bežíme po ulici, len aby sme stihli všetko čo máme. Je ťažké sa zastaviť pri ostatných a pomôcť im .. ale predsa sú tu aj takýto ľudia. Pri takomto článku sa úplne zastavím a rozmýšľam, koľko šancí pre pomoc ľuďom som možno prevrhala svojou zahľadenosťou do seba.
Takže zhrnutie: dokonale napísané!<3

44 Nessie Nessie | Web | 20. april 2011 at 16:59 | React

Úplně... já to nedokážu vyjádřit slovy.(napsáním)..
Hrozně ráda sem chodím, Gábi. Popřemýšlet nad životem a nabrat pozitiva, které se někdy hodně hodí. Úžasný blog, jeden z mých nejoblíbenějších!.. Měj se!:)

45 Yves Yves | Email | Web | 20. april 2011 at 18:28 | React

Podobnú verizu tohto príbehu poznám tiež :-)

46 kathe kathe | Web | 20. april 2011 at 21:24 | React

skvěléé. ♥

47 Romča Romča | Web | 21. april 2011 at 10:13 | React

Thanks, know that you appreciate that from you <3

48 TEREZ '' TEREZ '' | Web | 21. april 2011 at 13:17 | React

děkuji moc <3 tvůj komentář mě moc potěšil :))

49 TEREZ '' TEREZ '' | Web | 21. april 2011 at 16:07 | React

ano, ano.. Nejúžasnější na světě ! <3 :D mě naštěstí zbývá ještě celkem hodně dílů, ale protože máme teď prázdniny, tak nevim, nevim :D jinak Gabby jsem se chtěla zeptat, jestli by Ti nevadilo, kdybych si tě přidala do Favs ? :)) <3

50 TEREZ '' TEREZ '' | Web | 21. april 2011 at 17:41 | React

no určitěě :)) přidávám tě <3 A Mr. Fitz <3 toho když jsem poprvé uviděla.. :D <3 vždycky se těšim na scény, kde je on :D

51 TEREZ '' TEREZ '' | Web | 21. april 2011 at 19:26 | React

děkuju moc, ale rozhodně si nemyslím ;)) :* to ty jsi KRÁSKA ♥ jinak dneska mi to nedalo a zkoukla jsem 4 díly :D ach néé.. ať už je co nejdřív druhá série ;D Mr. Fitz je prostě nejkrásnější <3 :D

52 teRiie. teRiie. | Web | 22. april 2011 at 9:38 | React

nádherný článok, ako vždy...je to krásny príbeh. netuším čo písať, ale je to skvelé na poučenie a dôvod myslieť pozitívne.. :)
nádherne obrázky ♥

53 Mikaela* Mikaela* | Web | 22. april 2011 at 10:20 | React

úžasný příběh ♥

54 Kačíís Kačíís | Web | 22. april 2011 at 11:17 | React

Úžasný příběh ,) Jerry mě inspiroval tím jak si vybíral, mě by to možná ani nenapadlo a on to dělal jako prioritu. Většina lidí by se po tom útoku už třeba ani nepodívala ven, protože by měli strach z lidí, ale on? ,) Je úžasný <3

Ten druhý příběh <3 ,) se mi zdá skoro neuvěřitelný, ale je krásný ,)

55 xoxo-lenik xoxo-lenik | Web | 22. april 2011 at 11:17 | React

krásný článek :-)

56 B. B. | Web | 22. april 2011 at 13:47 | React

Ano, nikdy nejsi dostatečně oblečen, pokud jsi zapomněl úsměv..<33
Stejně si myslím, že jsi hodně lidí naučila dívat se na svět jinak..**

Taky nemám nějaký extra super styl, ani envím jestli to je vůbec styl, ale docela mě to baví a ty obrázky se mi líbí, já nevím, prostě mě to jen zajímá. Já mám nejradši balerínky, ale oblíkám se jednoduše, oblečení ale pro mě není vůbec to hlavní...

57 Kate Kate | Web | 22. april 2011 at 15:31 | React

krásný příběhy.. a dobrej blog :)) vždy si ráda přečtu nové články... mají totiž něco do sebe :)

58 blair-lady blair-lady | Web | 22. april 2011 at 17:32 | React

wow :)) moc krásnééé :P ten Jerry je asi fakt dobrej chlap :)

59 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 23. april 2011 at 9:46 | React

ty popisky fotkám jsou dost dobrý,pravdivý a poučný ;-)

60 Baru* Baru* | Web | 23. april 2011 at 14:21 | React

Máš úžasný lay :) ;-)

61 Massie Chanel. Massie Chanel. | Web | 23. april 2011 at 15:27 | React

Jerry musí být úžasný muž , každý bychom měli v sobě mít aspon kousek Jerryho .. :)
obdivuju ho .. a úžasný příběh.

62 Bella Chloe ♥ Bella Chloe ♥ | Web | 24. april 2011 at 12:14 | React

Krasne pribehy :)

63 Mel* Mel* | Email | Web | 24. april 2011 at 13:43 | React

Pekný príbeh. Ako všetky. ;-) Idem preliezť tvoj blog, prečítala som si pár článkov a - páči sa mi tu! :-)

64 Kath Kath | Web | 24. april 2011 at 23:42 | React

Všechno se dá, stačí jen věřit. Jinak ty fotky jsou úžasné <3

65 Mimi Mimi | Web | 25. april 2011 at 12:00 | React

Páne jo :) hrozně se mi líbí tvé články...nikdy mě neomrzí..a to je čtu dokola :) ty příběhy jsou úžasné...Miluju když můžu někomu vykouzlit úsměv na tváři :) jen tehdy jsem šťastná

66 B. B. | Web | 25. april 2011 at 15:52 | React

Fotky jsou hrozně povzbuzující.Článek krásně sepsaný,jseš hrozně rozumná a tvoje články jsou skvělý. :)

67 Billinka||Campbells♥ Billinka||Campbells♥ | Email | Web | 26. april 2011 at 0:01 | React

krásne :) tu som dlho nebola :/

68 leny leny | 26. april 2011 at 11:57 | React

máš opravdu jedinečný blog a strašně ráda si pročítám tvoje články. pokaždé mě donutí přemýšlet. ať už nad pointou daných citátů nebo řádků, které napíšeš a nebo nad příběhy, které sem dáváš. :) přála bych si, aby na světě bylo víc lidí, kteří se umí víc zamyslet né jen sami nad sebou a svým životem, ale i nad životy jiných. hned by se žilo líp, kdyby se k sobě lidé uměli chovat a mít k sobě úctu a pochopení. :) jen tak dál, píšeš krásné články!

69 Gabi McRyan Gabi McRyan | Web | 26. april 2011 at 15:45 | React

tento príbeh nám čitala profka na psychole. :)
ja sa takto snažím vždy zobudiť že poviem si bude pekný den a basta. :))
a som síce optmistický človek, no niekedy prídu dni ked aj ja si len sadnem na postel a tečú mi slzy. :)

70 Brunette Brunette | Web | 26. april 2011 at 16:54 | React

To je krásný :')) Máš úžasné články, moc ráda je čtu. :) ♥

71 Em Em | Web | 26. april 2011 at 19:14 | React

Nový design je super! :)

72 B. B. | Web | 26. april 2011 at 20:35 | React

Gabrielko, nový design je krááásný, miluju ty jednoduchý, ten nápis :))*

73 Ashley Ashley | Web | 27. april 2011 at 15:45 | React

pěkný nový vzhled!:)

74 *fannynka* *fannynka* | Web | 28. april 2011 at 13:08 | React

skvělý design♥

75 jealous. jealous. | Web | 1. may 2011 at 16:58 | React

děkuji ti za tyhle příběhy a vůbec, za tvé články ! :))

76 Ronie Ronie | Web | 4. may 2011 at 10:33 | React

Miluju tvoje články. :) A díky tobě i krátké příběhy. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement