April 2011

Someday , I believe you will meet your own William and you will be Kate .

30. april 2011 at 14:22 | Gabby |  My feelings
, Kate suffered bullying. Kate had a picture of Prince William hanging on the wall of her room, like several other girls. Kate had a dream to marry him, as did several other girls. The percentage of enrollment at the University St Andrews that year grew 44%, and 9 out of 10 students were women. It was "impossible"to draw the attention of the prince in the middle of that crowd, it was "impossible"to have a chance with him at all, they were all plebeian. But Kate didn't stop believing … and today, when she climbed into the church, it was he who was waiting.

And today I learned that no matter. Whether it's the one guy who makes your heart race or the prince of England. What matters is that nothing is impossible. No matter who get in the way, what's yours is yours and you will arrive at the right time. '
( tumblr.com )Positive thinking - the the first step towards a happy life.

16. april 2011 at 20:49 | Gabby |  My feelings

Jerry je ten typ muže , kterého milujete k nenávidění . Vždy má dobrou náladu a má co pozitivního říct . Když se ho někdo zeptá , jak to dělá , odpoví : ,, Pokud by mi bylo ještě lépe , měl bych už dvojče. '' Je to jedinečný manažer , protože má skupinu číšníků , kteří ho následují z restaurace k restauraci .

Důvodem , proč chtějí u něj pracovat nadále, byla jeho povaha . Přirozeně motivuje každého . Pokud jeho zaměstnanec měl špatný den , Jerry mu ukáže pozitivní stranu celé situace .

Abych byl upřímný , byl jsem zvědav , jak to , že je každým dnem pozitivně naladěný , tak jsem se jednoduše sebral a zeptal jsem se ho : ,, Nechápu to ! Nemůžeš být pozitivně naladěný neustále . Jak to děláš ? '' ,, Každé ráno , když vstávám , si říkám : Jerry , dnes máš na výběr dvě možnosti . Můžeš si vybrat mít dobrou náladu , nebo špatnou náladu . Vždy si vyberu dobrou náladu . Kdykoliv se něco špatného stane , můžu si vybrat být obětí a nebo se z toho ponaučit . Vyberu si vzít si z toho ponaučení . Pokaždé , když si za mnou příjde někdo stěžovat , můžu si vybrat přijmout jejich stížnost , nebo můžu poukázat na pozitivní stránky života . Vyberu si pozitivní stránky života . ''

,, Jo , dobře , ale to není tak lehké , hm ? '' protestoval jsem . ,, Ale ano , je '' , řekl Jerry . ,, Celý život je o především o možnostech . Pokud si odmyslíš ty hlouposti kolem , každá situace je volba . Můžeš si vybrat , jak budeš reagovat na každou z nich . Můžeš si vybrat , jak lidé ovlivní tvou náladu. Můžeš si zvolit , jestli chceš mít dobrou náladu nebo špatnou náladu . Sečteno a podtrženo : Je to tvoje volba , jak žít tvůj život ''.

Přemýšlel jsem o tom , co řekl Jerry . Krátce nato jsem stejně z restaurace odešel a vrhl se do vlastního podnikání . Ztratili jsme kontakt , ale často jsem na něj myslel , když jsem si dělal možnosti , jak zareagovat na určitou situaci .

O několik let později jsem se doslechl , že Jerry udělal něco , co by nikdy udělat neměl : nechal zadní dveře restaurace otevřené a dovnitř se dostali dva ozbrojení lupiči s plánem vzít všechny peníze . Mezitím co se Jerry snažil otevřít trezor , jeho třesoucí se ruka nervozitou sklouzla z kombinace . Lupiči se lekli a jeden z nich ho postřelil . Naštěstí byl Jerry nalezen relativně brzo . Po 18ti hodinách operace a týdnů intenzivní léčby , byl Jerry propuštěn .

Viděl jsem Jerryho asi 6 měsíců po nehodě . Když jsem se ho zeptal , jak mu je , odpověděl : ,, Pokud by mi bylo ještě lépe , měl bych už dvojče. Chceš vidět mé jizvy ? '' Odmítnul jsem to , ale zeptal jsem se , co se mu honilo hlavou během celého incidentu . ,, První věc , která mi proběhla hlavou bylo asi to , že jsem zapomněl vlastně zavřít zadní vchod. '' odpověděl . ,, Jak jsem poté padl k zemi , vzpomněl jsem si , že mám dvě možnosti . Mohl jsem se rozhodnout žít , nebo zemřít . Rozhodl jsem se žít .''

,, Neměl jsi strach ? Neztrácel jsi vědomí ? '' , zeptal jsem se . Jerry pokračoval : ,, Doktoři byli skvělí . Celou dobu mi říkali , že budu v pořádku . Ale když mě převezli na ER a já viděl výrazy v jejich obličeji , opravdu jsem se vyděsil . Z jejich očí jsem četl něco jako : ,, to je mrtvý muž ''.

,,Věděl jsem , že musím jednat . '' ,, Co jsi udělal ? '' zeptal jsem se . ,, No , byla tam jedna sestřička a celou dobu na mě křičela plno otázek . Zeptala se mě , jestli jsem na něco alergický . '' ,,Ano '' odpověděl jsem . Doktoři a sestřičky zastavili svou práci a čekali na mou odpověď . Nadechl jsem se a řekl jim : ,, NA KULKY '' Přes jejich smích jsem jim řekl : ,, Vybírám si žít . Operujte mě jako kdybych byl živý , ne mrtvý .''

Jerry žil díky schopností doktorů , ale také kvůli jeho úžasné povaze . Díky němu jsem se naučil , že máme možnost žít život naplno s pozitivním postojem ke každé situaci .

- Z vyprávění jednoho Jerryho zaměstnance


Tumblr_l9ubp9wuhh1qzabkfo1_500_large
Tumblr_lhapmgaf0u1qg0acuo1_500_large
Tumblr_lguqnxdslq1qgst82o1_500_large

Whole article


Drop everything now, meet me in the pouring rain, kiss me on the sidewalk, take away the pain 'cause I see sparks fly whenever you smile.

7. april 2011 at 18:40 | Gabby , your dreamer
,,Člověk má vždycky podmínky k tomu, aby udělal to, o čem sní.''

Tumblr_ldwx6wnpgt1qble1so1_500_large

,, Všechny dny se zdají být stejné - to je proto, že lidé už si neuvědomují, co dobrého jim život ukazuje, když po nebi putuje slunce.''


Whole article

But it was just a dream , you know .

6. april 2011 at 19:09 My feelings
Omlouvám se mým věrným čtenářům , že jsem už skoro dva týdny nenapsala . Trápí mě to , vždy mě bavilo psát články , ze kterých si člověk může něco vzít . Stále mě to baví , nebojte :) ! Jen začíná léto , jaro jakoby ani nebylo , a virtuální svět mě moc nebaví . No dobře , důvodem je spíše moje lenost ( samozřejmě jen vůči internetu ), která je mým stálým společníkem a neodmyslitelným nepřítelem ( a je to zase tady , Gábi Gábi ) . Každopádně jsem teď nemocná , což proklínám , patřím mezi tu hrstku dospívajících , kteří (docela) rádi chodí do školy , doma je to nebaví a nesnáší být nemocní . Naneštěstí musím zůstat doma , aspoň se budu zkoušet učit na kytaru . Závidím všem , kteří na ní umí ! :) O bubnech nemluvím , to je můj sen .
Co se týče něčeho převratného ..
Možná že to bude znít jako fráze milionkrát slyšena od jiných , neočekávající u mě , ale jsem přeci jen člověk . Aneb ,,zamilovala'' jsem se do Justina Biebera , nejsem jednou z těch hysterických fanynek , ale myslím si , že je naprosto úžasný . Tak a je to venku , je mi líp , vlastně o dost líp , aneb co zmůžou předsudky jiných o tom , co a koho mají ostatní rádi . Víte jak skvěle umí na bubny , kytaru a klavír ? To jen tak mimochodem .

image
Doufám , že se brzy dočkáme/dočkáte nějakého článku , který by nebyl na téma : LENOST , BLOG a HOLČIČÍ IDOL .

Mějte se tak , jak Vám z celého srdce přeji : Absolutně úžasně , neohlížeje se na dny ve škole ! :)