Love language : When words fail and love speaks .

26. march 2011 at 14:22 | Gabby |  My feelings
V životě existují okamžiky , kdy se cítíme s někým tak spojeni , že to jde jen těžko popsat , nesoudě podle jejich orientace .


Možná jeden z nejdojemnějších krátkých filmů , co jsem kdy viděla . Pomáhá k uvědomění si , že by jsme neměli mít rádi druhé jen kvůli tomu , jak vypadají nebo co nosí , ale kvůli jejich skutečné kráse , která je skryta uvnitř , ať už známe jejich životní příběh , či ne .

Whole article


Drake : Dokázal jsem to ! Konečně jsem podepsal můj kontrakt . Teď mám milióny dolarů . Je zde něco , co by jsi chtěla ? Dám Ti cokoli budeš chtít .

Babička : Máš milión dolarů ?

Drake : Ne , babičko . Mám milióny dolarů . Můžu Ti dát cokoli ! Co by jsi chtěla ?

Babička : Já chci jen obejmout a dostat od Tebe pusu .

,, Ztratíme-li bohatství, neztratíme nic, ztratíme-li zdraví, o něco přijdeme, ztratíme-li charakter, ztratíme všechno.''


Každý rok se pokusí 1 milión lidí sebevraždu kvůli své orientaci , kvůli tomu , že je okolí nepřijímá tak , jak by oni chtěli . Někteří jsou šikanováni , nepochopení a zavrhnutí. Ostatně , společnost je krutá , zlá a plná nepochopení vůči ostatním . Nikdy bych nikoho nesoudila kvůli jeho orientaci , láska je láska , nesoudě kvůli barvě , věku , pohlaví . Pro 14ti letou dívku je snadnější nechat si její dítě , než pro ně . Zamyslete se . Není to téma , o kterém se mluví , lidi neprojevují své názory , což je celé špatně . Tohle téma je celé zcenzurované , podle mě by se o něm mělo mluvit . Jako příklad použiji věty od jedné slečny , která věnovala její video na YOUTUBE 7 mladým teenagerům , kteří spáchali v minulém roce sebevraždu kvůli jejich orientaci .

,, Tento příklad bude obrácený . Chci , aby jste si to na sekundu zkusili představit : 95% populace jsou orientováni na stejné pohlaví . Johny je ale na opačné pohlaví , je na ženy . Johny vstává každé ráno dříve , aby se podíval na kreslené seriály ,kde se stále opakují stejné náměty : kluk má rád kluka . Každý seriál v televizi je o tom , nikde ani zmínka po tom , že by byl nějaký muž na ženy . Johny jde do školy , kde kluci zvou kluky na rande , holky zvou holky na rande a on se cítil divně , doslova nepříjemně ve své kůži . Jeho kamarádi se ho stále ptají : Tak co , Johny , už sis našel kluka ? Líbí se ti nějaký ? . Až jednou , přizná se , že je na ženy . Oni ho mlátí , nadávají mu , posmívají se mu a řvou na něj :, Jak můžeš mít rád ženy ? ´ . Johny se cítí naprosto osamělý , nikdo mu nerozumí . Příjde domů , kde se ho ptá máma : Ahoj Johny , jaký jsi měl den ? . Načež odpoví : No, víš , dnešek byl skvělý .
Johnymu je 17 , je stále vyděšený z toho , že se mu líbí ženy . Jednou ale potká dívku svých snů , okamžitě se do ní zamiluje a ona do něho také . Oboum je už 20 let a jsou šťastní .
O Vánocích zavolal svým rodičům a říká : Ahoj ! Jak se máte ? Chybíte mi , jaké jste měli Vánoce ? . Říkají , že se mají skvěle a ptají se , jak se má on . Odpoví , že se má skvěle , že je strávil se Sally . V telefonu se rozhostí ticho . ,, Takže , ty jsi stále se Sally , jo ? ´´ ,,Ano , jsem´´ ,,Přál bych si , aby jsi byl šťastný a uvědomil si , že patříš k mužům , ne k ženám . Byl jsi stvořen , aby jsi miloval muže .´´ odpoví táta . Johny neví , co odpovědět . Slyšel tuto frázi asi 1000x . Johny zavěsí telefon.´´

Je špatné soudit lidi kvůli jejich orientaci . Není nejdůležitější , že jsou šťastní , pokud jsou s tím , koho milují ? Ačkoliv já sama jsem na opačné pohlaví , není nic horšího než fakt , že minulý rok spáchalo 7 teenagerů sebevraždu kvůli nepochopení okolí . Byli staří jako my , všechno co chtěli bylo jen být šťastní a pochopeni okolím .

Každému bych řekla : S tebou není nic špatného , s tímhle světem je toho špatného hodně .

Tumblr_lcigixjvqx1qzcspxo1_500_large
Tumblr_latnzwqxx11qbzs43o1_500_large
Enhanced-buzz-10788-1255361761-3_large


,, Tu však jsem náhle viděl,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne,zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí,je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco,co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!''
- E.M. Remarque
236524894_large
,, Gay , Bi , Straight : But still human.'':)
So, this page caught my eye when I was reading People Magazine. This couple right here is Allen & Violet Large.Allen is 75 & Violet is 78. They met in 1964. Ever since 1983, they have purchased two lottery tickets every week. Last year, Violet called the lottery hotline to check out the winning numbers, & turns out they won. They won $11.2 million dollars. & guess what they did with it? They donated it all to doctors, their own country, family. & kept none for themselves. They say they are content with their ‘87 Dodge Diplomat Suburban & their 148 year old Victorian home, Here’s a quote from Violet near the end: ” Money can’t buy happiness.” ” We have everything we need; I have Allen and he has me.”

Tento pár jsou Allen & Violet Large . Allenovi je 75 let , Violet 78 . Potkali se v roce 1964 a od té doby jsou spolu . Od roku 1983 si kupují dva výherní losy každý týden . Minulý rok volala Violet na Výherní linku , zda její čísla nejsou právě ty výherní . A byla . Allen a Violet vyhráli $11.2 dolarů . A co s tím udělali ? Pár věnoval veškeré peníze pro doktory , nemocnice , přátelům , rodině , jejich zemi , sami si nic nenechali .
Řekli , že jsou spokojeni s jejich důchodem a 148 starým domem z viktoriánské doby , ve kterém žijí .

Fráze , kterou řekli , utkvěla mnoha lidem v jejich paměti :

,, Za peníze se štěstí nekoupí . Máme vše , co potřebujeme . Já mám Allena a on má mě.´´
 

5 people judged this article.

Comments

1 Nessie Nessie | Web | 26. march 2011 at 14:57 | React

Děkuju Ti, Gábi.
Tak to máš dobré, mít sestru, která je tvá nejlepší kamarádka. Já mám s mou sestrou vztah dobrý, jenže je mezi námi věkový rozdíl 6 a půl let, takže máme každá jiné starosti.

Krásný tohle to článek. Já sama patřím mezi lidi, kterým přijde nechutný, když se kluk vede s klukem, nebo se holka líbá s holkou. Přiznám to, ale tento článek byl fakt hezký.

2 buzzy ^^ buzzy ^^ | Web | 26. march 2011 at 15:07 | React

Tenhle článek je šíleně dojemný.
Video ja tak s trašně krásné až mi vyhrkly slzy:')
Měli by jsme si vážit všech okolo.
No a,že muž žije s mužem.Je to nějaký rozdíl ? Podle mě ne...
Tenhle článek se fakt povedl
Klobouk dolů ;)

3 Dennie Dennie | Web | 26. march 2011 at 15:16 | React

No, dostala, ale tak přírodopis :D Tak to gratuluju ke dvojce, taky by se hodila :D
Jinak, k článku - když někdo mluví, jak jsou bi, homo atd nechutní, tak se k tomu nějak nevyjadřuju. Když někdo řekne vtip na jejich účet, zasměju se jen tehdy, když je to opravdu vtipné. Já je vlastně moc neřeším, ať si každý miluje podle toho, kdo mu je bližší.

4 B. B. | Web | 26. march 2011 at 15:18 | React

Já obdivuju tvoje myšlení, tvoje články nutí se zamyslet nad světem.
To první video je krásný..
A s tou orientací, já prostě nechápu proč je nenechají na pokoji. Vždyť to není nic nenormálního, já proti homosexuálům teda rozhodně nic nemám a s těma sebevraždama to je neskutečný, fakt hrozný, jak říkáš: S tebou není nic špatného , s tímhle světem je toho špatného hodně .

5 leny leny | 26. march 2011 at 15:51 | React

mám hrozně ráda tyhle tvoje články. mají hloubku a hlavně ukazují, že nejsi hloupá holka bez srdce a "mozku". :)) to video je fakt krásné, dívala bych se na něho pořád a pořád dokola. :) stejně tak se mi líbí ty věty týkající se draka a jeho babičky, fakt pěknej článek. :))

6 Annie Annie | Web | 26. march 2011 at 16:00 | React

To je tak krásné,obdivuji to!!!Uplně všechno je pravda!!!Vždyť my jsi ani nedokážeme představit co ti lidé každý den podstupují,jsou potupeni ostatními jen pro svou orientaci...život a lidi jsou ubohý...a na světě je jen málo lidí jako jsi například ty nebo já co je chápou...nemůžeme se vžít do jejich kůže,ani nezažíváme to co oni podstuúují každý den....Přála bych jim aby se za to nestyděli a vedli úplně normální životy,život je kruhý....

Ty bydlíš na tom sídlišti za Letňanama?ŠKODA ŽE JSEM TĚ TAM NEPOTKALA,JE TO MŮJ SEN!!!JSI ÚŽASNÁ BYTOST...je vidět že máš dobré srdce!!!!Takových lidí není mnoho,jsem moc ráda že vedeš takový blog,není jich totiž mnoho!DĚKUJI TI!!!!

7 jeanny jeanny | Web | 26. march 2011 at 16:27 | React

tak tenhle článek mě málem rozbrečel.
vím, proč tvůj blog mám ráda. ty víš o čem píšeš...

8 B. B. | Web | 26. march 2011 at 17:56 | React

Jo to je pravda, přejde to, ale ještě lepší je, že mi mamka "za odměnu" koupila tílko, řetízek a sukni :)*

9 coco coco | Web | 26. march 2011 at 18:03 | React

dočetla jsem to se slzama v očích. ani nevím proč. je to krásné)) umíš psát tak,aby to lidi bavilo a přemýšleli o tom. obdivuju tě.

je to pravda. ti lidi to mají těžký. neumíme si asi představit, co prožívají každý den,že nemůžou vzít milovaného člověka za ruku před veřejností bez toho,aby si vyslechli urážlivé komentáře, nebo jenom viděli překvapené či znechucené pohledy. kéž by se za to nemuseli stydět.

10 honey <3 honey <3 | Web | 26. march 2011 at 18:20 | React

no, musí, no. ale chtěla jsem aspoň trochu pomoct, LoO~ mě o to požádala. :D

Och, bože, dokonalý článek. ♥ Já homosexualitu nikdy neodsuzovala, ale tenhle článek .. ve mě probudil pocit provinilosti, nevím, proč. Úžasně píšeš. ^^

11 Joy Joy | Web | 26. march 2011 at 18:24 | React

zlatooo nekecej :D ♥ ale děkuji ti O:) ♥. to video je vážně skvělé: :)

12 Kristye Kristye | Web | 26. march 2011 at 18:37 | React

Bože,dokonalý článek.A ona je to pravda.Dosst velká,fak jsi to vystihla,máš to úplně pravdivé :)

13 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 26. march 2011 at 18:39 | React

Ten film musí být krásný,určitě ho zkouknu :)

homosexualita? také bych nikdy nikoho neodsuzovala,kvůli toho,že ho přitahují muži / ženy ...ale v dnešní době je to ve společnosti ,,běžné" ,,Hmm...jak se ti může líbit Bieber? fuj! " a takhle je to se vším,s tím,jak se člověk obléká,jak vypadá...prostě se vším.Kdyby to tak nebylo,myslím,že by na světě bylo všem lépe... :)

14 Dell Dell | Web | 26. march 2011 at 18:40 | React

Jako vždy, nádherný článek :)) A to video je úplně úžasný.. ♥ Jinak moc děkuju :)

15 Elle Elle | Web | 26. march 2011 at 18:45 | React

Děkuju za komentář :-)
Spřátelíme se? :-)

16 K. K. | 26. march 2011 at 18:51 | React

dokonalé, znova. nemám slov

17 Massie Chanel. Massie Chanel. | Web | 26. march 2011 at 18:51 | React

oh. děkuju ti moc. :) já jsem ji poprve slyšela v gilmorových děvčatech jestli se nepletu. :D a už je to doba, a prostě ona se mi neoposlouchá. klasika. stejně jako crash test dummies mmm mmm mmm . další co můžu pořád.
Jinak na tvuj blog jsem nedávno zavítala poprvé a moc se mi líbí. jsi osobnost. inspirovala jsem se citáty a obrázky, typ článků se mi moc zalíbil. samozřejmě, mam svoje citáty i svoje obrázky tak neboj. :D E.M. Remarque - toho zbožnuju, jeho knihy .. jsou úžasné. mám kamaráda který je gay, a zbožnuju ho, nesnáším ty lidi co se na nej dívaj skr prsty. je to divný svět, máš pravdu.

18 K. K. | 26. march 2011 at 18:57 | React

a - video love language ma totalne dojalo, taktiez aj pribehy o peniazoch. vsetko pravda, co viac povedat..

19 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 26. march 2011 at 18:59 | React

mimochodem,co teď děláš a jak se máš? :)))

20 Mikaela* Mikaela* | Web | 26. march 2011 at 19:05 | React

děkuju migááá♥♥
miga-mišule,gabby mafiánská sekta :DD♥

21 miky miky | Web | 26. march 2011 at 19:10 | React

Souhlasím s tebou. Je úplně jedno, "jakou stranou" jsme orientování :). Záleží jen na jediném, jestli se dokážeme vykašlat na řeči ostatních a být šťastní :). Můžu říct, že jsem znala jednoho kluka co je na kluky a vživotě jsem nepotkala milejšího a chápavějšího kluka, než byl právě on :). Nějak výrazně se tím netajil. Okolí vědělo, že je na kluky a všichni ho brali :). Ovšem přestoupil na novou školu a nastal problém. Všichni mu to dali pěkně "sežrat"... V jeho případě nastalo to štěstí, že všichni viděli, že jemu je to absoulutně fuk co si říkají a že bude šťastný sám se sebou, ať se jim to líbí nebo ne. Světe div se, řeči utichly. Příjde mi docela smutný, když se kvůli takovýhle věci 7 teenage zabije :| :|. Hold některý národy jsou na tyhle věci až moc "konzervativní" - prostě neberou rozdíly, že je někdo takovej a někdo je prostě jinej.

Jinak děkuju moc za koment ♥ :) Opět souhlasím, že ty přesolárkovaný slečny s gelovejma nehtama 20 cm a zperoxidovanou hlavou jsou vážně "nááááádherný" :D :D :D. Taky si myslím, že ty tuny make-upu nedělají pleti ani dobře. Sama mám ve třídě jednu takovou slečnu a je to vážně bomba když příjde s tou 5cm vysokou orandžovou vrstvou :D. A děkuju moc ;) :) Já mám... no :D divnej nos :D nos sám o sobě by byl normální, kdybych na něm neměla "bambulku" která má sploštělej vršek (vůbec nechápu, jak se tohle narodí :D). A vážně, není zrovna nejmenší :D :) A u tebe nos vážně nemůže hrát žádnou roli :) Jsi nádherná! :) :)

22 Lauralex Lauralex | Web | 26. march 2011 at 19:30 | React

Děkuji.
Zrovna teď mám na hlavě napatlaný ještě druhý balení červený. ;D
Podle mě jsou homosexuální lidé ti nejlepší. Já nevím proč, ale přijde mi, že všechno dokážou víc chápat, řešit ...Neříkám, že se mi zrovna líbí pohled na dva líbající se kluky, ale za těmahle lidma stojím.

23 Dominica Dominica | Web | 26. march 2011 at 20:02 | React

Moc děkuju <3...Žádnou dietu nedržím, jen se snažím jíst méně sladkého ;)
Já bych raději nějaké rušnější město :D Je dost nanic, když tady nikdy nepotkám někoho nového. Vlastně se ani nemůžu s nikým seznámit. Je to dost nanic bydlet v malém městě :(

24 M1ška9 & TeruŠ M1ška9 & TeruŠ | Web | 26. march 2011 at 20:58 | React

Krásně napsané! :) ♥

25 EL . EL . | Web | 27. march 2011 at 0:22 | React

Veľmi pekný článok . Video bolo úplne srdce-lámajúce a tak isto aj články :) Mám zopár homosexuálnych priateľov a som na nich hrdá , sú to tí najlepší ľudia , ktorí cítia lásku 100krát hlbšia ako ostatný . A k tomu všetkemu majú ten najlepší zmysel pre humor !!

26 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 27. march 2011 at 9:33 | React

Ty tvoje články jsou jako droga <3 Každý den sem chodím koukat jestli tu není nějaký nový :))

27 Chloé ♥ Chloé ♥ | Web | 27. march 2011 at 9:51 | React

Ty tvoje článke to ej radost číst, člověk uplně zapomene na všechno okolo. :)

28 Jana Jana | Web | 27. march 2011 at 10:47 | React

Další z úžasných článků. I tak mě ale nejvíce dostal ten krátký film. Prsotě nádhera Gábi :)

29 k-world k-world | Web | 27. march 2011 at 11:24 | React

I když mám od včerejška blog, tak u Tvého blogu jsem strávila hodně času, protože ty Tvoje články jsou opravdu krásné:). Klobouk dolu:).U Tvých článku se vždy člověk zamyslí nad tím to světem:).

30 NicoŁ. NicoŁ. | Web | 27. march 2011 at 14:09 | React

ty tvoje články v sobě prosě něco mají nevím co ale pokaždý se nad vším zamyslím jakmile tvůj článek čtu ))
to s tím drakem a jeho babičkou to je krásná fotka, a ten jejich rozhovor, i přesto že máš hodně penět a člověka s nevyléčitelnou nemocí peníze jsou ti k ničemu ..
to poslední je krásný, že jsou šťastný i bez peněz ♥
spousty lidí odsuzuje gaye .. ae oni už se tak narodili prostě už to nezmění..

31 chuanita-chicquita chuanita-chicquita | 27. march 2011 at 14:29 | React

krasný blog, perfektní články ... užasná blogerka

32 Dominica))<3 Dominica))<3 | Web | 27. march 2011 at 14:37 | React

Další úžasný článek,vždy když tu jsem nemůžu se od tvých článků odtrhnou<3;))

33 Kejt. Kejt. | Web | 27. march 2011 at 17:13 | React

Děkuji Ti, Drahá :-* .. Spíš z Tebe, jsi krásná, až to bolí .. :D :)

34 *fannynka* *fannynka* | Web | 27. march 2011 at 17:46 | React

musím říctm že ti je fakt krásný článek!! :))
mám tvoje články ráda, vždy jsou prostě takové, že to člověka chytne za srdce, nebo se nad sebou zamyslí!
jsi skvěláá! :-*

35 diore diore | Web | 27. march 2011 at 19:20 | React

Velmi krásně a pravdivě napsaný článek.
Člověk se hlavně u Tvých článků děsně moc zamyslí Gábinko , miluji Tvůj blog a Tvůj nádherný nadhled na svět! <3))

36 Isolés* Isolés* | Web | 27. march 2011 at 21:01 | React

Ty bys měla dostat něco za odměnu, vážně. Měli by tě vysílat v televizi a měli bychom ještě MNOHEM VÍC proslavit tvůj blog. Jak už tu řeklo mnoho lidí přede mnou, máš nádherné články, smysluplné, nad kterými se člověk prostě musí zamyslet. Tenhle článek je další z nich, to video je krásné, obrázky i citáty jsou znovu a znovu dokonalé.. nemá cenu tě kopírovat, snad ani se tvými články inspirovat, protože nikdo už nedokáže s blogem to, co ty. Obdivuju tebe, tvůj pohled na svět a na život, a ani nevíš, jak ráda bych se s tebou někdy potkala osobně.

37 Dii Dii | Web | 27. march 2011 at 21:20 | React

Keď čítam tvoje články, plačem. Neviem čo mám robiť. Ľudom tak citlivým ako ja, by mali zakázať drsnú realitu. Vôbec neviem, čo si mám myslieť. o všetkom. Som mimo.

38 fashionistha fashionistha | Web | 27. march 2011 at 21:43 | React

na tvoje články je radost pohledět♥

39 Anonym soul Anonym soul | Web | 27. march 2011 at 21:48 | React

oh, thanx! ♥

To video je vážně nádherné ! Pouštím si ho dokola,malem jsem začela brečet ( :D ) !

40 thenia thenia | 27. march 2011 at 23:16 | React

Ona je většina z Tumblr vid' :)
Moje závistlost je prohlížet tumblr blogy.  Denně projdu i 500-700 stránek na blocích :D
Proto znám všechno co tu máš :)

41 Christina Christina | Web | 28. march 2011 at 16:49 | React

S tímto dlouhým článkem jsi mi udělala strašnou radost krásko, alespoň jsem si zase nádehrně početla :*,))
Ten krátkej film je úžasnej, je to krásný a milý :)
Bohatství je sice krásné, ale není to tak krásné jako objetí, láska, polibek, to vše od člověka, kterého miluješ a on miluje tebe...raději budu žít život, ve kterém nemůžu mít vše, na co si vzpomenu, ale vím, že mám nejlepší, zdravou rodinu a kluka, se kterým se milujeme i přes složitější okamžiky než být bohatá, ale ošizená o tyhle nejkrásnšější pocity..
Nikdy bych neodsuzovala lásku homosexuálů, i když přiznávám se, že je pro mě divné, když jsem v kině viděla dva líbající se může..na druhou stranu je to tím, že se o tom nemluví..kdyby se o tom mluvilo, bylo by to normální a lidé by se pak nebáli přiznat okolí svoji orientaci, jak už to teď mnohdy bývá..:/O5 skvělý článek a já se těším, jak si jednou koupím tvoji knihu, protože tu bych četla stále dokola a doufám, že něco napíšeš :D:*-,)

42 Deny Deny | Web | 28. march 2011 at 18:46 | React

Překrásný video!
Mylela jsem si od začátku,že bude hluchá.Ale jak si psala,že je to dojemné,nevěděla jsem,jak tn kluk nakonec zareaguje.Jeho reakce mě překvapila a vyhrkli mi slzy.Krásné..

43 TerusH TerusH | Web | 28. march 2011 at 19:13 | React

Miluju tvoje články, všechny jsou hrozně hezké. :) Myslím si že homosexualita není vůbec nic špatného prostě někdo je na ženy a někdo na muže. Bohužel jak se o tom nemluví tak se najdou lidi , kterým to třeba normální nepřijde. Já si myslím že je hlavní když se mají rádi. :-)

44 Catie Catie | Web | 28. march 2011 at 20:58 | React

Ahojky,promin že otravuju,ale hlásla bys mi zde?-jsem Catie

http://miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz/1103/sonb-2-kolo#komentar88351219

45 Doumí Doumí | Web | 29. march 2011 at 17:47 | React

Dobře, přiznám se. Musela jsem se přemlouvat, aby mi nezačaly vlhnout oči. Článek je to dojemný, leč velmi pravdivý.
Já sama "nechápu" homosexuální orientaci, nicméně NIKDY bych za to nikoho neodsoudila ani nediskriminovala, jak říkáš, láska je láska a nezáleží, jestli milujeme "správné pohlaví" či nikoliv.

"S tebou není nic špatného , s tímhle světem je toho špatného hodně ." / Trefné, moc dobře napsané. Jde vidět, že máš přehled ve svých názorech a líbí se mi styl, jakým je dokážeš předat veřejnosti. Keep doin'!

Posílám pozdravy a pochvaly. :)

46 Gabby Gabby | Web | 29. march 2011 at 18:25 | React

[40]: Ano je :) Mě ty články tam moc zaujmou a to pokaždé , na tumblru jsem trochu více závislá :) Většina lidí ale tumblr nemá , takže mi příjde fér se o ně podělit s ostatními .

47 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 30. march 2011 at 6:50 | React

škoda,že píšeš články hlavně o víkendu...nemám totiž potom celý týden co číst :( :)) tvé články jsou fakt úžasné :))

48 M A R K E T M A R K E T | Web | 30. march 2011 at 14:59 | React

nádherně napsaný.. vše je pravdivé - nikdo by nikoho neměl soudit podle vzhledu, peněz, ale podle toho jaký je uvnitř..

49 Gabby Gabby | Web | 30. march 2011 at 16:11 | React

[47]: Všem se omlouvám , moc ráda bych psala více článků , ale bohužel nemám čas :( A bohužel čas člověka řídí , není ho dostatek .. alespoň co se školního roku týče . O prázdninách budu určitě psát více :)

50 Em. (anonym soul) Em. (anonym soul) | Web | 30. march 2011 at 19:26 | React

Mám nový blog:)
Jinak ,to video jsem ukázala kámoškám.
JDEM BREČET !:D

51 Plameňáková Plameňáková | Web | 30. march 2011 at 19:49 | React

tvl úžasnej článek..to se tak dobře čte

52 moni.ss moni.ss | Email | Web | 30. march 2011 at 21:13 | React

Zkrátka jsou v životě okamžiky, které jen s těží dokážeme popsat lidskou řečí. A když už, stejně to není ono.

53 Peťula ** Peťula ** | Web | 31. march 2011 at 15:34 | React

Pěkný blog a pěkně napsaný článek

54 neti butka neti butka | Web | 31. march 2011 at 23:09 | React

moc krásne a na zamyslenie ...a to video je fakt super ... krásny článok,. krásny blog ... rada sa sem vrátim :)

55 LoO~ LoO~ | Web | 1. april 2011 at 9:19 | React

dokonalí článek, úplně mě dostalo to video! A taky ten fakt že minulí rok se kvůli své orientaci zabilo 7 teenagerů. Opravdu by se mělo o tom více mluvit, podle mě je to normální, noaco?

56 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 1. april 2011 at 15:37 | React

[49]: Jo to znám :/ Já taky nemám moc času... :( Na blogu jsem převážně o víkendu...jinak ne :(

No,bohužel se musím/e uspokojit s tolika články,co stihneš,když máš čas...ale přece jenom...lepší než nic :)

57 K. K. | 1. april 2011 at 17:05 | React

inak Gabby, uz sa ta to chcem spytat dlhsie. zrusila si si facebook?

58 Gabby Gabby | Web | 1. april 2011 at 18:09 | React

[57]: Ano zrušila jsem si ho asi před 2 měsíci :) Nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat .

59 Christina Christina | Web | 1. april 2011 at 18:28 | React

Dopadlo, HIT <3 Tak ji napiš alespoň pro mě :D:**

60 Miss Nothing* Miss Nothing* | Web | 1. april 2011 at 19:09 | React

To video je úžasný. Chtělo se mi z něj brečet. Děsně mě štve jak lidi odsuzují ty co jsou jiní než ostatní. Neříkám, že všichni, ale většina. Přitom gayové jsou stejný jako ostatní kluci akorát jsou na kluky. Vím jak je to hnusný když se někdo někomu za tohle směje. Můj kamarád gay je. Někdo to o něm ví, někdo ne. Neříká to na potkání, protože jednou to někde řek a výsměchy poslouchal dlouho. Jsou to jenom blbé předsudky! A jinak krásně napsaný článek! :)

61 Lajla Lajla | 1. april 2011 at 20:48 | React

Ach, teď jsem se fatálně zamilovala do tvého blogu .
Nikdy jsem nenašla takový blog který by mě doslova uklidnil , miluju tvoje články , názory ,příspěvky , bude to znít divně , ale asi všechno . Oči se mi rozzáří jenom když uvidím nový článek , Škoda že jsem tě nezastihla když jsi byla tady na Moravě :D Chtěla bych jenom pro pocit obejmout tak úžasného člověka. /možná to zní divně, no co . / Jinak možná to bude otázka na kterou se ti nebude chtít odpovědět ale, máš strašně krásnou fotku v menu u infa , a strašně hubené nohy , kolik prosím tě měříš a vážíš ? : (

62 adulka869 adulka869 | Web | 2. april 2011 at 9:29 | React

na mém blogu je mega soutěž tak se přihlaš plosím moc

63 Gabby Gabby | Web | 2. april 2011 at 14:01 | React

[61]: Děkuju moc Lajlo , strašně si toho vážím :) ! Panejo , já tam bydlela , ale jak to víš ? :D Ale ne , nezní to divně , naopak :) Jediná otázka , na kterou by se mi nechtělo odpovědět je něco z osobního života , ale na tohle klidně odpovím . Měřím 178 cm a vážím 55 kg . Jinak mockrát děkuju :)!

64 M.A.Cavallari M.A.Cavallari | Web | 2. april 2011 at 14:30 | React

Krásné video.. :-|  :-)

65 Alice Alice | Web | 2. april 2011 at 17:12 | React

Ten film ( video) je naprosto úžasný ... .musím se na něj skoro pořád koukat :)

66 music-sammer music-sammer | Email | Web | 2. april 2011 at 19:00 | React

Ahooj pozri sa na moj blog a zapiš sa :)

67 B. B. | Web | 2. april 2011 at 20:15 | React

Gábinko, strašně moc se ti povedl nový design.

68 Lů | Web | 2. april 2011 at 21:24 | React

Opravdu nádherný článek, ikdyž nejvíce mě dostalo to video, u kterého mi ukáply slzy..:-(

69 Lajla Lajla | 2. april 2011 at 21:58 | React

Páni , ty jsi tu bydlela? Tak to už nevím ! :D Jinak, jednou si měla článek o chatě na Moravě a pod ním si mi na něco odpovídala, tak proto to vím. :)) A ty si ale hubeňoučká!

70 Gabby Gabby | Web | 2. april 2011 at 22:11 | React

[69]: No ano bydlela :D 6 úžasných let :) Já absolutně nevím , myslíš Bystřice pod Lopeníkem ? To je na Moravě ? To je někde až na hranicích ne ? :D Teď jsem ale zmatená :D Jsem no :( Chtěla bych trochu přibrat , i když mi spousta lidí říká , že mám krásnou postavu , babička mi furt říká , že jsem strašně hubená , mě prostě ale nejde přibrat , stále jím toho neskutečně moc , každým dnem , a ono nic , nepřiberu ani gram :/

71 apea apea | Web | 2. april 2011 at 23:19 | React

Jo tohle je strašná pravda, mě třeba vůbec nevadí když je někdo jinak orientovaný no a co? Hlavně ať je šťastný :)

72 Kačíís Kačíís | Web | 3. april 2011 at 7:38 | React

Úžasný článek..úplně jsem se do něj zažrala a to video <3 je naprosto dokonalé ;) Myslím, že ta babička a ten vnuk (jestli je to vnuk) jsou úžasní ;)

73 brunetess brunetess | Web | 3. april 2011 at 12:12 | React

To je tak nádherné video :-) Dostalo mě to, jak pak napsal na lísteček, že je stále krásná... Tvé články jsou vždycky tak něčím zajímavé :)) Přinutí mě to přečíst si to :D

74 L. L. | 3. april 2011 at 12:16 | React

krásný nový design. jak se říká..
"v jenoduchosti je krása" .)

75 fashion-rules fashion-rules | Web | 3. april 2011 at 12:17 | React

that video makes me cry:') its so beautiful.

76 ★ Susan Bennite ★ Susan Bennite | Web | 3. april 2011 at 12:27 | React

oh <3 nádherný nový layou,Gabby <3 :))

77 Lajla Lajla | 3. april 2011 at 13:32 | React

Uhh , tipuju to na krásné dětství ? :)) Jojo , ta chata o které jsi psala byla v Bystřici pod Lopeníkem , no tak to je Morava :D jojo je to kousek od Hranic , ještě pár kilometrů a si na Slovensku :D Mě taky babička říká že sem hubená , že si mě k sobě vezme a prý trochu vykrmí :D I když nemám ráda takové ty jídla typu krkovička atp. . :D Na její buchty, záviny a všechno sladké nedám dopustit! <3 Nikdo jiný to vážně líp neumí :D

78 Ála :-* Ála :-* | Web | 3. april 2011 at 19:51 | React

Máme podobný blog..! :-D  :-D

79 Kvakva Kvakva | Web | 3. april 2011 at 20:10 | React

to prvé ma skoro až rozplakalo aké je to pekné :)))

80 Gabby Gabby | Web | 3. april 2011 at 20:48 | React

[78]: Já nemám přeci blog o módě :)

81 Alice Alice | Web | 4. april 2011 at 17:47 | React

Moc krásný filmík :)

82 Em Em | Web | 4. april 2011 at 18:57 | React

Krása .. Děkuji ti za ten článek :* Hezky jsem si početla :)) A je to tak, bohatstvi se nevyrovná polibku od milovaných osob..
A to video .. Nádhera <33

83 Carolinné Carolinné | Web | 4. april 2011 at 20:00 | React

nádhernýý :* úplně mě dojalo to video ♥

84 Márkl Márkl | Web | 4. april 2011 at 20:24 | React

JEŽIŠ!!...TENHLE BLOG JE SKVĚLEJ!!:O

85 Maybelline Maybelline | Web | 5. april 2011 at 10:59 | React

to video je krásné! :-)

86 Dominica Dominica | Web | 5. april 2011 at 15:45 | React

Krásný

87 Keisi Keisi | Web | 5. april 2011 at 18:59 | React

Tenhle článek je opravdu dojemný... je to přesně jako jsi to napsala, lidé za to nemohou.. musíme je přijmout mezi sebe ať už jsou jací jsou...

88 ronie ronie | Web | 6. april 2011 at 17:08 | React

Krásne články. Plné pochopenia voči ostatným,neskutočné ♥ To video ma dostalo.

89 RoNi^^ RoNi^^ | Web | 8. april 2011 at 17:57 | React

to je krásný video:)) a hezky si to vystihla♥:))

90 jealous. jealous. | Web | 1. may 2011 at 16:50 | React

video jsem viděla asi 10x :) a pokaždé mě málem rozbrečí ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement