March 2011

Love language : When words fail and love speaks .

26. march 2011 at 14:22 | Gabby |  My feelings
V životě existují okamžiky , kdy se cítíme s někým tak spojeni , že to jde jen těžko popsat , nesoudě podle jejich orientace .


Možná jeden z nejdojemnějších krátkých filmů , co jsem kdy viděla . Pomáhá k uvědomění si , že by jsme neměli mít rádi druhé jen kvůli tomu , jak vypadají nebo co nosí , ale kvůli jejich skutečné kráse , která je skryta uvnitř , ať už známe jejich životní příběh , či ne .

Whole article

Seeing is believing.

19. march 2011 at 12:47 | Gabby |  My feelings
,, Každý říká , že láska bolí , ale není to pravda . Samota bolí . Odmítnutí bolí . Ztratit někoho bolí . Každý tyto věci zaměňuje s láskou , ale ve skutečnosti je láska jediná věc , která hojí všechny tyto bolesti . Láska je jednou z věcí na tomto světě , která rozhodně nebolí . ´´
,,, Buď tím , kým chceš být ty , ne tím , kým chtějí ostatní aby jsi byl .´´


Well ..

13. march 2011 at 12:01 My feelings
Ne , nezemřela jsem .
Vlastně mě docela mrzí , že nepřidávám články častěji , ale lenost je mocný nepřítel , občas ale dobrý kamarád . Vlastně jsem dneska měla jít na koncert skupiny Hurts , mám lístek , dobrou náladu , ale něco mi schází . Ano , přesněji člověk , který by tam šel se mnou . No nic , stane se , bohužel , nikam se nejde :) ( usměvavý smajlík pro větší pozitivitu nepozitivní věty ).
Možná , že kdybych měla Facebook , tak by se někdo našel . Bohužel je Facebook ztrátou času a nebudu si ho kvůli tomu zakládat . ( vlastně se mám bez něj skvěle , doporučuji těm ,kterým krade denně víc než 4 hodiny času :) ! )

Jdu přidat článek , aby to tu nevázlo ( když už mám blog , tak ať se tu něco děje :) A nebo ne , moje připojení k internetu je tak pomalé , že jsem ráda , že se něco alespoň načte .

Much love ,some Miley´s fan , aneb každý máme své idoly .


'' The world would rather hug you than hurt you .''

9. march 2011 at 21:46 | '' The world would rather hug you than hurt you .''
V rámci semináře, na kterém bylo mnoho účastníků, držel lektor v ruce bankovku a mával jí ve vzduchu. Ptal se: " Kdo z vás by chtěl tuto bankovku mít?" Všichni se hlásili. "Moment prosím," řekl a bankovku zmačkal. "Kdo chce tuto zmačkanou bankovku?" A zase se všichni hlásili. "Dobře, tak počkejte,"prohlásil
a dal zmačkanou bankovku na podlahu, kde ji svými botami pošlapal až byla celá špinavá. Chytil ji dvěma prsty za rožek a zvedl do vzduchu. "Kdo z vás by chtěl tuto špinavou a pomačkanou bankovku?"

A zase byly všechny ruce nahoře.

"Vidíte, právě jsem vám předvedl cennou lekci. Ať jsem dělal s bankovkou cokoli, jakkoli je zmačkaná a špinavá, neztratila nic na své hodnotě. I my se často ve svém životě cítíme na dně, zničeni, možná se plazíme ve špíně - a myslíme si, že jsme bezcenní. Ale to všechno mění naši hodnotu stejně tak málo, jako právě provedený pokus s bankovkou. Hodnota každého z nás zůstává zachována, jakkoliv budeme špinaví, chudí, nebo ztracení ..


whole article


Apologize .

8. march 2011 at 21:34 My feelings
Omlouvám se za předešlý publikovaný článek , místo do rozepsaných jsem to omylem zveřejnila , není to hotové a už vůbec to nemělo být zvěřejněno , stydím se . No co , každý děláme chyby , ale přísahala bych , že jsem to vážně ukládala do rozepsaných O.o :)
Jinak všem Vám děkuji za přání ke svátku , já zase přeji vše nejlepší všem návštěvníkům ženského pohlaví ke Dni žen ♥

Ve škole se mi teď docela daří , mám dvojky , což je pro mne absolutně úžasné :) - just saying :)

Zítra doufám se mi podaří ten článek zpracovat a už celý a ne jen jako návrh na článek :)

Much love , G.


e-mail : meandmiley@seznam.cz <3

Life is a climb , but the view is great .

5. march 2011 at 12:03 | Gabriela Sunshine |  My feelings
Seděli jsme v obývacím pokoji jednoho domu , ve 4 hodiny vzdálené vesničce od Prahy zvané Bystřice pod Lopeníkem . Byla zima , krb ale konečně začal zahřívat celou místnost a tak jsme si mohli začít pohodlně povídat , jako jsme to nedělali už dlouho . ,, Něco jsem vytiskla , myslím , že by se Vám to mohlo líbit . ´´ , pronesla Anička , dlouholetá kamarádka mé mamky . Načež vyndala svazek papírů s různými povídkami , příběhy . Jakoby byly propojené , mamka měla stejný nápad o pár dní před příjezdem do Bystřice . Vyndala svazek papírů s dalšími povídkami , legendami , příběhy a začala vyprávět . Chtěla bych se o ně podělit s Vámi .

,, Tahle povídka se jmenuje Kamarádi.´´

- Dva kamarádi se vydali přes poušť . Předtím se ale pohádali a jeden z nich dostal facku od toho druhého . Dotyčný , aniž by cokoli řekl , se sehl a napsal prstem do písku : ,, Dnes mi můj nejlepší přítel dal facku . ´´ . Putovali dál . Došli ke krásné oáze s jezírkem a rozhodli se , že se vykoupou . Ten co dostal facku se začal topit , ale ten druhý ho zachránil a vytáhl z vody . Když se probral , vytesal do kamene : ,, Dnes mi můj nejlepší přítel zachránil život´´ . Kamarád se jej optal : ,, Když jsem ti dal facku , napsal jsi to jen do písku a tentokrát jsi to vytesal do kamene . Proč ?´´ Odpověděl :,,Víš , když mi někdo ublíží , píši to jen do písku , aby vítr tyto řádky odfoukl na znak odpouštění . Ale když mi někdo pomůže , vytesám to do kamene , aby to tam zůstalo navěky.´´ Nauč se svůj žal a křivdy psát jen do písku a své štěstí vyrýt do kamene. Říká se , že stačí jen jedna minuta na to , abychom si někoho zapamatovali , jen jedna hodina abychom si jej oblíbili a mnohokrát nestačí ani celý život , abychom na něj zapomněli .Whole article

Just saying.

2. march 2011 at 20:31 My feelings
Jistě víte , že přes týden nemám na MEANDMILEY absolutně čas , za což se omlouvám ,ale škola je hold škola :) Budu tu přes víkend , pokud budete chtít něco poslat ( vím , že jsem někomu něco slíbila ) , poradit s něčím či se na něco zeptat , pište na můj e-mail :
meandmiley@seznam.cz , kde jsem nonstop :) ( no dobře párkrát za den )

jinak stále můžete sledovat můj tumblr : www.saythatyoudontwantit.tumblr.com

,Uvidíme´ se v sobotu ! :)

S láskou ,
Gabriela.