Dirty tricks .

4. december 2010 at 13:27 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Určitě to znáte , jdete na facebook a co tam neuvidíte - Vaše kamarádka se vyfotila v podprsence a tangách , pokud je odvážnější tak ani nemá podprsenku a pózuje na posteli a ruce má na prsou . Vlastně když jsem tohle viděla na facebooku poprvé , podruhé , potřetí ... pokaždé jsem byla dost šokovaná . Vážně to nemůžu pochopit . Nemají málo pozornosti , většinou to jsou hezké holky , můžou mít jakéhokoliv kluka a přesto to udělají . Mozek mi vždy říká : No , dobře , možná jim tahle fotka zajistí 80 liků na facebooku s komentáři ( cituji ) : ,,Tak z tebe se mi postavil ! , ale co tím získá ? Vypadá tak lacině , jsem ráda za svou pověst .'' Možná jsem vážně dost naivní v dnešní době , že nedokáži pochopit tohle . Zdá se mi totiž DOST , ne , vlastně NESKUTEČNĚ strašné snížit se na takovouhle úroveň , že tímhle činem se vlastně stanete pro kluky něčím , co ani raději nechci vědět .Teď tu ale mluvme o klucích . Kvalitní kluk , který to má v hlavě srovnané si řekne , že ta slečna to nemá v hlavě v pořádku . Kluk , který je známý jako děvkař tohle ocení a možná si přeje , mít jí ,,ve své  sbírce holek .'' Vážně stojí o tohle ? Normální kluci se na tohle nechytnou , věřte mi . Ale holky to stále dělají , zdá se mi to šílené a tak laciné . Víte , stokrát hezčí je se na fotce usmát , bez výstřihu až na zem a našpulené pusy . Já jsem slušná , vždycky jsem byla známá tím , že jsem bezproblémová , nekouřím , nepiju a nikdy jsem neudělala ani něco takového  , co by mě vážně snížilo do škatulky holek , kam v životě nechci patřit . To je rozdíl mezi mnou a jimi , já nejsem sexy , vyzývavá , jsem holka , co se ráda směje . Vlastně mě tím potěšil i jeden kluk , co mi řekl , že mám krásné fotky na facebooku . Ze mě vypadlo jen HAHAHA , dobrý vtip . Ale on řekl , že vážně , že se skoro na všech směji a že má rád holky , které se nebojí na fotce smát .
Potěšilo mě to vlastně .

Tumblr_lchvkrimj71qb6xtbo1_500_large

Když teď vybočíme z OBYČEJNÉHO ŽIVOTA smrtelníků a přeneseme se do života na MARSU ... ne ,dobře,dělám si srandu , přeneseme se do života celebrit , spousta udělá ,,nekalé fotky'' a druhý den jsou v novinách . Možná že to je dobrá cesta k tomu , jak docílit , aby se o Vás znovu psalo , ale pošramotí Vám to pověst . Miley byla vždy známá jako hodná , slušná holka . Možná že jí to začalo lézt krkem , ale uvědomme si , že je VZOREM pro milióny holek po celém světě . Není správné fotit nahé fotky . ( i když byly falešné , ty druhé nebyly . ) Ona má jiný život , je na čase si to uvědomit . Pořádat párty a opíjet se patří do těch procent obyčejného teenagera , ale znovu , ona má kluka , nezdá se mi správné válet se před paparazzi na shodech a aby na ní ležel nějaký kluk a líbali se ?. ,,HAVE A SOME CLASS !'' , jak řekla Miley slečně , která je kamerovala při snídani . Slečna by jí to možná měla říci také .
Ano , stále je mým vzorem , ale někdy bych já mohla být jejím , hahaha .

Je tolik celebrit , co se proslavili svou nevinností , milostí , úsměvem , pokorností ke všemu , co mají kolem . V tomhle ohledu je úžasná Selena Gomez . Je to jediná osoba , ke které bych se nebála přijít a říct jí , jak je úžasná a že ji obdivuji . Nezavrhuji všechny celebrity , vidíme je skrz fotek a videí , ale nepůsobí tam na Vás ?

takže , HAVE A SOME CLASS , GIRLS ! . Není lepší , aby Vás znali jako tu holku , co se ráda směje a je hrozně milá , než jako holku , která ráda ,,dá'' každému a na facebooku má polonahé fotky ?
Trápí mě , jak se lidi neradi smějí , protože si myslí , že jim úsměv nesluší . Úsměv sluší každému , smání se je přirozené . Dělá člověka 100x hezčím než ve skutečnosti je .
:) Smějte se rády , víte , že 20 minut smíchu je jako hodina veslování na vodě ? NE ŽE BYCH TO NĚKDE ZJIŠŤOVALA , ale to je jiná :))) nemusíte za každé situace působit sexy .

GABRIELA , XO .

Tumblr_lcvl8j1nd01qe9wudo1_500_large
Tumblr_lciwv1cxoz1qcoi48o1_500_large
Tumblr_lc1mgujt1i1qdxkaoo1_500_large

 

2 people judged this article.

Comments

1 LaNi* LaNi* | Web | 4. december 2010 at 13:52

Facebook mi už od začátku jeho založení přišel jako věc, kde si píšeš s kamarády a normálně se bavíš, ne jako věc, kde si hodíš fotku upravenou v ps aniž by jsi to byla ty, kde ti každý děvkař napíše ,,tak s tebe se mi postavil''. A už proto mám na fb fotku kde jsem v pyžamě, směji se relativně normálně a nejsem zmalovaná jako štětka, je mi 13 let tak nač bych ztrácela soudnost, nějakými slečnami co to tak dělají a jsou in. Pokud to tak opravdu je, a kadý člověk co se vyfotí polonahý i ve věku kdy se mi to nezdá vůbec vhodné, tak proč takovéto slečny skončí nešťastné, utrápené? Ano, mám stejný názor, netřeba ukazovat prsa a zadeček na to abys nějakému hloupému klukovi dokázala, že jsi krásná. Tilhe lidi by se měli stydět ne za svou postavu, za své vyšpulené rtíky, ale za to, že nedokážou dokázat, že jsou krásní i bez tuny make-upu a sdělané podprsenky nebo úpravě na půl hodiny v ps ! Sem zastánkyně takové Miley a Seleny, ano sem tam si na sebe vezmu něco sexy a setřu kluky svou postavou, ale je dobré mít soukromí a kluka, který tě má rád i za cenu, že jsi taková jaká opravdu jsi !

2 Jee Jee | Web | 4. december 2010 at 14:06

Souhlasím s tím, že když holka udělá polonahé foty , není tím "drsná" ale totálně ubohá a laciná a vypadá to, že dá každýmu. Je to ubohý a hnusný , i když na nše kluky ze třídy nadávám - tohle by se jim taky hnusilo. Omi řeknou hustý, ale je trapná a prostě se jim to nelíbí.¨
Holka co toto udělá pro kluka, je naivní. Jedna sousedka to udělala kvůli tomu, že jí kluk řekl, že když to udělá, bude s ní chodit. Ona to udělala, dala na fejs a on se na ní vykašlal a měla pěknou ostudu. Kluk který by měl holku rád, by toto nikdy neřekl ne?
Souhlasím, že je to ubohý a strašně laciný, je mi z takových holek zle, měli by si uvědomit to, že se akorát hrozně ztrapňují a že je každý mí za dě*vky..:/
bohužel jsou takové holky, ty to ale podle mě nemají v hlavě pořádku.. :-?

3 LaNi* LaNi* | Web | 4. december 2010 at 14:12

Děkuji ;) no já to psala poněkud ironicky tu větu, s tím uklouznutím, abych pravdu řekla, raději jsem chodila po kolena ve sněhu než po cestě, která klouzala. A četla jsem u tebe na blogu pár článků týkajíc se tvé rodiny. Nebudu říkat, že vím jak se cítíš, nebo že tě lituji, ono každý nemá štěstí a už právě proto si cením, že jsi taková jaká jsi, i když rodinné vztahy nemáš úplné. A Mikuláš, je v neděli tuším, ale my jsme chodili dřív, jelikož, v neděli by čas nebyl :D

4 KACZ^^ KACZ^^ | Web | 4. december 2010 at 14:20

Nemám ráda holky s takovejhlema fotkama. Neřikám, špulit pusu.. Ale výstřihy, fotky v podprsenkách etc fakt nesnášim.. Nechápu.. Úsměv je nejkrásnější věc na světě <3 Ale Sely moc ráda nemám. Je taková hrozně barbínovská, jak umělá. A nelíbí se mi jak zpívá :) Mnohem víc mám radši Demi nebo Miley.

5 Adele* Adele* | Web | 4. december 2010 at 15:30

Nesnášim takové fotky, nechápu takové holky. Prostě v životě jim to dá akorát blbou pověst nic víc.

6 T[e]rČulQa ~ nááwštěvníček ;) T[e]rČulQa ~ nááwštěvníček ;) | 4. december 2010 at 16:02

souhlasím, tyhle holky se takovýmhle činem hrozně sníží, a navíc oni si snad ani neuvědomujou, kdo všechno to na tom internetu vůbec může vidět...

7 luky26 luky26 | Web | 4. december 2010 at 16:24

se z toho už poseru :D:D:D:D:D:D:D
všechno je vtipný ! :D:D:D:D:D:D píšu se šmoulím klukem :DDDDDDDDDDDDD

8 Nelly Nelly | 4. december 2010 at 16:33

Na fb je 100 fotek deně a já si vždycky řeknu že jsou to jen štětky ..a ty komentáře od kluků co jí ''milujou její tělo'' a pak mi řeknou že nesnáší laciné holky mě taky dostáva... ale to jsou kluci prostě :D .... souhlasím se vším taky se nejradši směju --lidi to dělá omnoho hezčí ikdyž nejsem namalovaná tak se usměju aje  to :) .... ajinak znám dost holek co se tahkhle vyfotilo kvůli kklukovi ...a se na ně vykašlel ...a sel mám moc rada víc než Mils

9 luky26 luky26 | Web | 4. december 2010 at 16:35

:D:D:D:D:D:D:D Gábi, dej sem adresu na starej B***

10 NicoŁ. NicoŁ. | Web | 4. december 2010 at 16:48

Jsem ráda že žádná kámoška,kterou mám v přátelích se takhle nefotí, hnusí se mi když se takhle někdo fotí, takhle dokazujou že jsou laciná , a že jim nestačí vzhled kterým maj, ale musí si to dokazovat takováma fotkama ..
jinak souhlasila bych s tím klukem , všechny fotky máš krásný ♥ a na všech se směješ :)
no ona nepatří mezi nejkrásnější jazyk, třeba angličtina je 100krát hezčí ale nějak mě zaujala možná tím že se jí musím učit :DD jojo máme jí na škole, jelikož jsem na cestovním rucguu :) a ve třeťáku se chystám si zvolit ještě španělštinu :)) pravě že žadnej hezkej kluk v okoli nebyl :DD všude je totiž ten blbej snííh :DDD jojo přežila :)*

11 Monky Monky | Web | 4. december 2010 at 16:52

Skvělý článek!
Prostě to nechápu, proč se takhle ponižují tím, že se tam celé odhalí a myslí si, bůhví jak jsou sexy. Jak jsi říkala, možná pro nějakého děvkaře, ale kluk normální asi zakroutí hlavou.
Nejhorší je, když se ale takhle vyfotí dvanáctiletá holka, co si vycpe podprdu a myslí si, bůhví jak je SEXY...:D výsměch jim..
A Selena.. Já nad tím nikdy nepřemýšlela, ale je to fakt. O ní jsem ještě vůbec nečetla, že by mě trapas :)

12 lýla lýla | Web | 4. december 2010 at 17:40

to máš tak, že ty holky,co se fotí skoro nahé, tak ty se vlastně "prodávají" na netu. chtějí totiž,aby si je kluci všimli.
nemůžu s tebou souhlasit,že normálním klukům se to nelíbí- jsem docela dost velká feministka a i normálním klukům se to líbí,ale neřeknou to:-D
jde o to,že naše generace (která má být prý budoucnost světa-haha) přestalo přemýšlet. všechno je o tom, v jaké jsi partě- NIKDO už nemá svou vlastní hlavu a nemá svůj vlastní názor. každý je v nějaký partě a chce být hlavně "cool".
A Sel je hrozně citlivá holka a ta sláva s ní nezacloumala jako s Miles. MŮJ NÁZOR:)

13 michelle. michelle. | Web | 4. december 2010 at 17:48

teď(včera) jsem o tom psala na facu! ;) stejný názor! :)

14 S u s a n. S u s a n. | Web | 4. december 2010 at 18:42

Jo,já to taky nechápu.Je to fakt šílené...Možná,že se to klukům líbí,ale aby kvůli toho holka klesla tak "nízko" ? Jednou jsem an facebooku viděla takovou soutěž,že holka,která měla nejvíce "liků" vyhrála účast na modní přehlídce...a už to "jelo",holky tam "házely" svoje fotky v podprsenkách a měly snad 200 liků...ovšem fakt hezké holky,které tam dávaly normální fokty měly tak 50 "liků"...Mi to fakt šíleně leze na nervy,ty "podprsenkové ladies" :( :DDD

15 N-icolle N-icolle | Web | 4. december 2010 at 19:27

přesně tak! naprosto s tebou souhlasím. Nechápu je, nerozumím. Když už to posílaj někomu v soukromí, dobrá, možná se to dá pochopit, ale vystavat se někde na veřejnejch stránkách, divný. Akorád, jak řikáš, chtěj něčeho dosáhnout, ale v tomhle příbadě nějakej dosah se tomu nepodobá

16 Christina Christina | Web | 4. december 2010 at 20:00

Ty mi normálně mluvíš z duše zlatoo, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ale jo, je tu rozmuná holka, která to má v hlavě v pořádku. Já osobně mám zrovna zmiňovanou kamarádku. D. se jí vždy směje, ty její fotky...má ti být sexy? dobře, když se pod fotkou objeví 5Oka komentářů, ale co si o ní ten člověk vlastně ve skutečnosti musí myslet? Neřekla bych, kdyby ta fotka byla část umění, byla celá nemravná a neslušná a ta osoba byla i přes ty všechny fotky neskutečně usměvavá. Ale ony většinou ty holky, co tyhle fotky fotí jsou našpulené a prý ´´sexy´´ :D i doopravdy. Tím sexy samozřejmě ale nemyslím sexy, spíš post Děvky si získá najedničku :)
Už mi tohle všechno tak leze krkem !!! GRRR ... Zbožnuju tě :*,))

17 Anč Anč | 4. december 2010 at 20:08

Ahojky :), na tvůj blog chodím několikrát denně a strašně ráda si čtu tvoje články.. Chci jen říct, že si myslím to samé, ale takovým holkám asi nepomůžeš.

18 =Domka =Domka | Web | 4. december 2010 at 20:35

Bohužel takových kluků, kteří by to měli v hlavě srovnaný moc není. Teda aspoň já jich moc neznám :(...
Já se směju pořád :D A ano, souhlasím s tebou Selena mi taky přijde jako milá, veselá holka a směje se na všech fotkách :)

19 jakub jakub | 4. december 2010 at 21:17

je mi to jedno, jestli se svlika nebo je slusna

20 K a r o l í í ^3^ K a r o l í í ^3^ | Web | 4. december 2010 at 21:30

napsalas to tak výstížně, že to ani nemusím víc komentovat. ;)

21 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 4. december 2010 at 22:39

[17]: Děkuji :) Jsem ráda , že tě baví . Nepomůžu no , ale tak vyjádřit názor neuškodí :)
[19]: fajn ,)
[6]: Ano , přesně . Proto už nepíšu ani sprostě , protože si říkám , že až to na mě někdo někdy vytáhne ... budu mít průšvih . No dobře , s nahými fotkami je to o dost horší , to je taky důvod , proč je nefotím.

22 E. E. | Web | 5. december 2010 at 1:13

Nezbývá mi nic jiného, než souhlasit. Podle mě laciné fotky fakt sexy nejsou. Bohužel si tohle žádná z nich neuvědomuje a myslí si, jak je tím strašně zajímavá.
Budu pokračovat v souhlasu, protože ty máš ty fotky fakt jedny z nejkrásnějších :)

23 Adriana Aristocrat Adriana Aristocrat | Web | 5. december 2010 at 10:06

Facebook je dobrý, ale lidi s ním neumí pracovat, teda abych to řekla lépe: Neumí se tam chovat. :-( A mě to docela štve. To nemůže být ani jedna stránka, která se neobejde bez tihle zvrhlostí? Já tam naštěstí kámošku, která tohle dělá nemám. :-) To jsem docela ráda, ale někteří kluci tam píšou docela dost... jaký slolovo použít? Vulgárně... to píše někdy skoro každý, ale oni májí takový divný smysl pro humor. Já mám taky smysl pro humor, ale to co píšou kluci je opravdu na pováženou k příjímačce do blázince. A nejsou to jenom kluci... jak píšeš. Začínají i holky a beztak to skončí, že je někdo přepadne... Však výž jak to myslím. Nevím co bych k tomu měla víc napsat, prostě by si měli lidi dávat na těchto sosiálních sítích více pozor, a ne to podporovat tím, že stráhavjí na sebe takhle pozornost... :-|

A teď abych se dostala, k čemu jsem chtěla :D Musím ti pochválit blog, je naprosto úžasný. Ty forky jsou nádherný a hrozně se mi líbí, jak sympaticky píšeš... konečně někdo, kdo má úžasný blog a není nafoukaný :-D

24 Bee♥ Bee♥ | Web | 5. december 2010 at 10:19

PŘESNĚ TOHLE NESNÁŠÍM! Jak tohle ty holky mohou udělat? Mě by to stálo hodně velkou dávku odvahy a navíc bych se pak bála, že mě kdosi pomlouvá etc. Hlavně se ty holky nad těmi fotkami ani nepozastaví a myslí si, že je to naprosto normální. Už několikrát jsem to viděla, ale naštěstí to moje kamarádky nedělají:)

25 El El | 5. december 2010 at 10:55

A co ty, které tohle přehnaně řeší (říkejme jim skupina A)? Spousta z nich vyjmenuje věci, které tyhle slečny, o kterých tu píšeš (říkejme jim skupina B), na fotkách dělají, a pak prohlašují, jak to nesnáší. Samozřejmě ony (= skupina A) samy žádnou z věcí, kterou vyjmenují, nedělají. Často před přáteli mají proslovy o tom, že není správné se takhle ponižovat, a že to akorát poukazuje na to, že se slečny ze skupiny B samy sobě bez toho nelíbí atd. Což je pravda. Jenomže mezi projevy toho, že se na fotkách musejí slečny ze skupiny B přetvařovat atd. patří často i spousta věcí, které slečny ze skupiny A nevyjmenují. A proč asi? Protože moc dobře vědí, že je samy dělají a lidé by si toho všimli. Zkrátka samy mají potřebu se někomu líbit, ale chtějí dělat chytré. Říkají, jak je stupidní na fotkách špulit rty, fotit se v podprdě a v zrcadle. Ale copak koulení očí, vystrkování boků a zadku, přesvícené fotky a fotky na kterých je vidět jen polovina obličeje stupidní nejsou? Jsou, ale když to samy dělají, tak to přeci neřeknou, že? Ovšem jsou i případy, kdy kritizují úplně všechno, co jde, ale když si člověk prohlédne některé jejich třeba rok staré fotky, vidí tam to samé. Jasně, vyrostly z toho, a uvědomují si, jak je to hloupé. Ale copak ty, co to teď dělají, slečny ze skupiny B, z toho časem nevyrostou? Jasně, že vyrostou. Nebo si to uvědomí, až se jim stane to, co psalo několik lidí nahoře v komentářích. Zkrátka nikdo není dokonalý. Tím chci některé pozéry upozornit, aby zmiňované pubertální slečny ze skupiny B tolik nekritizovaly, protože až někdo něco vytáhne na ně, tak to asi bude trochu blbé, že? Tím nechci říct, že já pozéry kritizuji. Je lidské, že občas mají potřebu udělat cokoli, aby měly hezkou fotku a někdo jim to i napsal. A je také lidské, že občas mají nějaké proslovy, aby vypadaly chytré a lidé jim říkali, jaké mají úžasné názory. Nikdo není dokonalý. Nekritizuji ty, kteří z toho ještě nevyrostli, ani ty, kteří se chovají pozérsky. Jen chci říct, že nikdo by neměl nikoho kritizovat, alespoň pro své vlastní dobro. Na každého by se dala najít z minulosti nějaká fotka, nebo věta, na které je vidět chování, které dotyčný sám kritizuje.

26 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 5. december 2010 at 12:09

[25]: Mě se to teday normální nezdá , ale Tvůj názor ti zajisté neberu :) Myslím si , že je to laciné a škodí jim to akorát na pověsti . Taky chci říct , že já tohle opravdu nedělám . Když kritizovat něco/někoho tak pro to musím mít důvod . Nejsem typ člověka , který kritizuje něco bez jakéhokoliv důvodu .

27 Mills-Two* Mills-Two* | Web | 5. december 2010 at 12:33

nechceš dneska přijít na párty? :)

28 Bee♥ Bee♥ | Web | 5. december 2010 at 12:58

Heh;] moc děkujíí<3

29 El El | 5. december 2010 at 13:03

[26]: Úplně normální to asi není, spíše je to normální projev nízkého sebevědomí, to jo. Ale když už někdo má to sebevědomí dost nízké, tak mu ho nechci ještě snižovat... Prostě tyhle lidi radši nechám bejt.

Promiň, fakt nerada vytahuju na lidi věci z minulosti, není to fér, ale ty si to možná neuvědomuješ, žes tohle kdysi dávno také dělala. Rozhodně tě nesrovnávám s těmi, které tu popisuješ, ale blížilo se to tomu.

30 Destiny Destiny | Web | 5. december 2010 at 14:07

[29]: nízkého sebevědomí ? no já nevim nevim, já si naopak spíš myslim, že tyhle holky maji ego až moc nahoře a že dost dobře ví, že u těch fotek nebude jedinej negativní komentář. že to budou komentovat nadr*ený kluci který jsou rádi za každou polonahou fotku a je jim jedno čí je. jenže to si ty holky neuvědomujou a myslí si, jak jsou nádherný když jim kluci píšou, že se jim z nich postavil a že si nad nima jde honit.

já upřímně nechápu jak někdo tu fotku muže vyfotit a už vubec nechápu ji někam dávat [fb, lide, libko a buhvico ještě existuje]. nebo ji někomu posílat prostě. se s tim někym pohádá a ten někdo jí tou fotkou může ponížit uplně všude ..

31 El El | 5. december 2010 at 14:33

[30]: Ale proč chtějí, aby jim to psali? Protože si tím samy nejsou jisté. A ví, že když tohle udělají, tak jim to budou psát.

32 † Christine Blanchett † Christine Blanchett | Web | 5. december 2010 at 14:35

Selena je prostě dokonalá. Mám ji hrozně ráda protože je tak přirozená a pořád se směje.
Její videa na youtube miluje. Je tam vždy taková veselá a usměvavá že dokonce rozesměje i mě.

33 El El | 5. december 2010 at 14:36

[30]: Sebevědomý člověk to přeci slyšet nepotřebuje, když to o sobě ví.

34 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 5. december 2010 at 15:31

[30]: Ano , je to pravda . El , holky co mají nízké sebevědomí se stydí za sebe , nedali by to na internet . Jsou to holky , které o sobě ví , že jsou hezké . Vyfotí se polonahé a zdá se jim to v pořádku , protože budou mít 80 lajků a kluci je budou ,,milovat '' . Setkávám se s tímhle často , já to nikdy nedělala a ani v tom začínat nehodlám :)
Destiny má pravdu .

35 Michelle Michelle | Web | 5. december 2010 at 15:33

načla jsi zajímavé téma=D zrovna nedávno si mě na Facebook přidala spolužáka mladší(zhruba 13letá)sestra a už když jsem viděla profilovku,tak jsem se musela divit,že se v tomhle věku takhle vystavuje,ale když jsem se pak podívala na všechny její kamarádky,tak to bylo úplně to samé!fotky,kde jsou spolu ty holky ve vaně úplně bez ničeho zakrytý jenm pěnou mě celkem šokovalý,protože vzhledem k jejich věku :-x  :-? to už je snad dětský porno ne? :-D opravdu mi to přijde jako laciný způsob o pozornost a i kdybych měla ,,sebeúžasnějí'' postavu,neudělala bych to!lidé by se měli zamyslet nad tím co publikujou občas :-? stejně tak Miley...ok,chápu,že jí bylo zrovna 18 a už od dětství byla pod velkým tlakem veřejnosti a nemohla si užívat jako většina teenagerů,ale i přesto fotky cca 3 roky staré,kde je polonahá ve sprše mě překvapily...nechápu proč zrovna ona by se k tomu měla snižovat a přijde mi to smutné=( měla by si uvědomit jakým příkladem je pro miliony holek na celém světě...
a jsem ráda,že si uvedla Selenu,protože ona je vážně vzorem a škoa,že takových jako ona není víc...Ashley je ale také slušná víceméně nekouří,nepije a nepotřebuje všechny tyhle skandály za což jsem ráda 8-) doufám jenom,že jednou všem těmhle holkám co se vystavujou dojde,že i bez takovýhle fotek můžou něco dokázat! 8-)

36 xoxo tilla. xoxo tilla. | Web | 5. december 2010 at 15:36

nejlepší je, když nemá ani kozy, takže se snaží nenápadně tlačit. gábi, nemá cenu je řešit.) však ony si to třeba jednou uvědomí.. třeba ale i ne )) jinak souhlasím s el, kdyby byly sebevědomý, nepotřebovaly by slyšet, jaký kundy jsou. sebevědomej člověk ani nerad slyší jak je krasnej, protože si občas i myslí, že se s nim baví jen kvůli tomu.)
oristě se na ně vyser a nezabejvej se tím.) jinak sel je úžasná, asi jediná disney holka jo a demi ještě, který mi sou fakt sympatický. jednou se s ní potkám. doufám..

37 J E A L O U S J E A L O U S | Web | 5. december 2010 at 16:47

tyhle fotky se mi taky nelíbí. nevím, co si tím chtějí ty slečny dokázat. souhlasím s tebou, že mnohem krásnější jsou fotky, kde se člověk usmívá nebo přirozeně směje :-)

38 Nallynka Nallynka | 5. december 2010 at 17:33

[36]: neřekla bych že Demi je jako selena..páč už je v rehabilataci z požkozování a  poruše příjmu potravy a taky udajně kvůli drogám :D ?

a jinak je prvda že to jsou neseběvědomí holky páč každá hezká hoka by nechtěla si tak hle zničit reputacia z ezký holky se stát kunda ?! no jsou takový co si to přejou a milujou takovýdle komenty ale tak ty si to nikdy neuvědomí ..a btw : tady někdo psl jak viděl 13ti letou holku jak se tam polonaha fotí..no tak právě jenom  samí 13cky se tahle fotí..si totiž myslí že se znich takhle stanou 16ti letý --omg tomuhle se jenom směju :D

39 lady-dariel lady-dariel | Web | 5. december 2010 at 17:35

to stim fejsem a tich holkám nechapu..ale co oni se shazujou.. :) takže to nak neřešim a na fejs ani nak nechodím :D

40 El El | 5. december 2010 at 17:36

[34]: Tak, jak to píšeš, tak to na většinu lidí působí. Většina lidí je zavrhne jako namyšlené. Jenomže to vše je jen skrytá nejistota. To, že jsou schopné udělat cokoli, jen proto, aby jim lidé napsaly, jak jsou krásné, akorát vypovídá o tom, že mají potřebu být o tom ujišťovány, protože v podvědomí jsou nejisté. Ví, že svléci se na fotce je zaručenou cestou k tomu, jak si takovéhle lichotky vyslechnout, když je na světě tolik primitivů.

Lidé, kteří o sobě ví, že jsou hezcí, často klidně zveřejňují i fotky, na kterých jim to nesluší. Lichotky slýchávají denně, nepotřebují na internetu. A jsou neradi škaltulkováni jako "ti hezcí".

41 Litt. Litt. | Web | 5. december 2010 at 17:46

Když o holce vím, že je dě*ka a dá každému, tak mi to ani nepřijde, řeknu si, že je to prostě namyšlená kráva a jdu dál.
Ale když takové fotky najdu u někoho, kdo je milý, nevýrazný a dá si tam ty fotky jen kvůli tomu, aby tam měl co nejvíc "like this", tak nad tím pak musím přemýšlet. Ještě víc, když je to moje kámoška. Nechápu to a vždycky se snažím přijít na to, proč to dělá.
Je rozdíl, když má holka prsa a výstřihy nosí vždy a všude a pak má na fb fotky s výstřihem. Dobře, to chápu, chodí tak normálně oblečená, tak budiž.
Ale když si nějaká třináctiletá pipinka vezme pushupku a tričko si stáhne tak, že má výstřih až u pupíku, k tomu se tam vykroutí do nepřirozené polohy a na fotce nejdou vidět ani oči, ale jenom kousek obličeje a ta její našpulená pusa, jenom aby jí bylo vidět do výstřihu .. tak z toho je mi špatně a jdu pryč.

42 Nallynka Nallynka | 5. december 2010 at 18:28

[40]: přesně .. jinak nechápu v předešlích komentáří si psala že Gabi něco podobného odělala nechápu co ?! O_O  teda

43 BoniTká <3 BoniTká <3 | Email | Web | 5. december 2010 at 18:38

Stejně na Fb chodí děti, které tam nemají co dělat, když je tam hranice věku. Nepochopím to a FB silně v tomhle nenávidím, proto jsem si smazala většinu lidí na fb a nechala jsem si tam jen lidi, co nějak znám. Sorry, ale aby si mě přidala holčina ze základky, která byla v osmičce, když jsem byla v devítce a přidala si mě jen proto, že o mě jakoby "ví", tak to je ubohost.

44 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 5. december 2010 at 19:01

Nesnáším fejsbuk.

Comments are closed.


Actual articles

Advertisement