Across the universe .

12. december 2010 at 13:53 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Mamka mi jednou řekla : Nepřemýšlela jsi někdy nad tím , že někde na světě je člověk , za kterého se jednou vdáš ? Že tam je někdo , koho ještě vůbec neznáš , třeba jste tisíce kilometrů od sebe ... je to ale tak zvláštní , Gábi . Já nad tím přemýšelela neustále , když jsem byla v tvém věku .
Často nad tím přemýšlím , je to ta nejzajímavější věc , nad kterou jsem kdy přemýšlela . Že tam venku jsou miliony lidí , ale já se provdám za jednoho . Třeba za nějakého cizince , kterého ještě neznám , třeba za někoho , koho naopak znám .Jsem člověk bádající po budoucnosti , kdybych měla sestavit seznam , čím se zabývám nejvíce , tak minulost by byla na posledním místě . Přítomnost na prostředním , protože se mi to zdá střed minulosti a budoucnosti . A budoucnost na prvním místě . Sice nevím , co mi život přinese ... ale i tak mě to zajímá :) sice jsou otázky , které ani GOOGLE nemůže zodpovědět , ale přemýšlet nad tím můžu . No dobře , chytrý Google , vím , že na to nepříjdu a ty jsi tady nejchytřejší , ale nech mě , děkuji ! A drahý Google , nepředstírej , že všechno víš . Na mé otázky by jsi odpovědi nenašel . HA ! neříkám , že není brzo na to myslet , je . Jen nad tím občas přemýšlím , víte ?

There are millions of people out there ... but in the end , it all comes down to one .

:)

Tumblr_lcz63qedvq1qaxpy3o1_500_large
Black-and-white_large
Cherry_blossom_wed_12_large


Každý něco miluje . Je to jednodušší , než nenávidět . Nenávidět je silné slovo , lidi nenávidí proto že jsou závistiví , zakomplexovaní , nebo se jim určitá věc jednoduše nelíbí a nemají k ní vztah. U mě není možná žádná nenávist , možná jen k masu a houbám , HAHA :)
ale víte koho miluji ? No , Prince na bílém koni také , ale miluji lidi , co se usmívají v dešti :) Říká se , že počasí ovlivňuje náladu člověka . Hodně lidí má deprese , když nesvítí sluníčko a není den jako vystřižený z časopisu SUMMER ( imaginární časopis , no ne ? ) . Já to nemám stejně , vlastně často jen jdu a usmívám se na celé kolo . Možná že to je taky tím , že mám na koho myslet a nic mě netrápí , vlastně si občas příjdu jako nějakej hipízák žijící v zemi LOVELAND a říkající si stále : LOVE IT ALL , LOVE IT ALL nebo ALL YOU NEED IS LOVE , GABRIELL , YOU KNOW ?

přeji každému , aby se cítil skvěle , hodně lidí říká : Nemám pro co žít . Když najdete spřízněnou duši , která se nehledá snadno , uznávám , je to jako kdyby Vám někdo daroval novou duši :)
jsem moc velký snílek , ale občas je to to nejlepší , co můžete v tomhle světě udělat : Otevřít mysl a snít . Ať se sny uskuteční , nebo ne ... nic není nemožné :)

na co myslím a co mě dělá šťastnou :
jednou .....
Princ s kytarou .
Návštěva Anglie - Londýna.
Ležení na pláži v Californii s Princem s kytarou.
cestování obecně :)
hudba
návštěva rockového koncertu v New Yorku
potkání Seleny Gomez
že v roce 2012 žádný konec světa nebude
prázdniny .


dobře , přítomností se moc nezaobírám , je tolik věcí které chci jednou podniknout  , mám se proč usmívát 24 hodin denně :) mám .

Pro mě je jednodušší věci milovat , než nenávidět :) Život je hezký .

Tumblr_lda4fe2ep71qdyvj8o1_500_large
Tumblr_l3e5khpfcd1qc4b4io1_500_large
Photo Courtesy: starrymornings
Th_500_333_1288927966_tumblr_lb0dtun1ny1qc9c01o1_500_large
Tumblr_ldamb6kiyz1qauhyco1_500_large


Uvědomila jsem si ( je to už delší doba ) , že tu musím pro druhé být . Nemůžu chtít něco po někom , pokud jsem prvně nevyhověla jemu . Zdá se mi to fér , nemůžu chtít po mamce , aby mě odvezla někam , když já odmítnu to , o co mě žádá ona .
To mi přípomíná ... musím jít pověsit prádlo :) HAHAHA 

Tumblr_lcki7djf0h1qegsjco1_500_large
Tumblr_lax473cdyu1qaxjh5o1_500_large
Cheaperbythedozen_large

and remember : love it all 
:)
 

4 people judged this article.

Comments

1 NicoŁ. NicoŁ. | Web | 12. december 2010 at 14:21 | React

Taky jsem občas přemýšlela s kým strávím nakonec zbytek života, jestli to bude někdo  koho jsem si vysnila nebo jen obyčejný člověk. Je pravda že na tyhle otázky se nedá odpověď, odpovědi přijdou v budoucnosti )) Můžem si podat ruce, všichni v mým okolí mi říkaj že se pořád usmívám jako sluníčko :D a je pravda že ikdyž nemám náladu tak se směju :)
ten poslední obrázek ♥ ten film je užasnej ! :))

2 † Christine Blanchett † Christine Blanchett | Web | 12. december 2010 at 15:01 | React

Ještě jsem nad tím nepřemýšlela že by tam někdo mohl být skym se jednou vdám. Ale možná proto že zatím netoužím mít v budoucnosti manžela. Podle mě je to jenom pár papírů a to co vás už po 30 letech manželství drží při sobě jsou právě jenom ty pápíry. Možná to mám skreslené ale když se někdo doopravdy miluje tak zůstanou těch 30 let spolu i bez těch papírů, netoužím po svadbě. :)

Nejlepší je ten obrázek z Škola rocku. Miluju ten film. <3

3 Sugar_Cane Sugar_Cane | Web | 12. december 2010 at 15:03 | React

Tak nad tímhle taky často přemýšlím, že tam někde venku je někdo, kdo na mě čeká a já čekám na něj. A že se jednou potkáme a bude to láska jako hrom. Takovéhle přemýšlení o bucoucnosti mě uklidňuje a mnohdy zabaví:-)

4 J E A L O U S J E A L O U S | Web | 12. december 2010 at 15:06 | React

často nad tím taky přemýšlím :) nebo třeba jen nad tím, kdo v tuhle chvíli dělá to samé co já a tak :) zvláštní. . .
usměvaví lidé jsou krásní už v tom, že kolem sebe šíří dobrou náladu, což je hrozně pozitivní :) já se směji skoro pořád :)
THERE IS ALWAYS A REASON TO SMILE ♥ to je perfektníí :))

5 lýla lýla | Web | 12. december 2010 at 15:30 | React

all you need is love<3 "brouci" jsou nejlepší:)
docela souhlasím s tím,že počasí ovlivňuje člověka. já jsem například psychopat,takže se vyžívám v podzimu v depresích. ale mám radost,když prší. ale musí to být letní vánek:D já mám vymyšlenou ideální rodinu. budu mít dvojčata, se španělem, který bude míšený,takže to bude napůl američan napůl španěl - budeme mít nádherné míšené děti dvojčátka holčičky:D
SNÍT JE DOBRÉ,PROTOŽE ASPOŇ NA CHVÍLI ZAPOMENEME NA VŠECHNO ZLÉ,CO JE NA SVĚTĚ. UTEČEME OD REALITY:)

6 Christina Christina | Web | 12. december 2010 at 15:37 | React

Ach, já tak zbožnuju tvoje články <333.
Často jsem v poslední době přemýšlela nad minulostí, to je háček, který ti pak komplikuje přítomnost. Budoucnost je teď zhruba uprostřed společně s přítomností.
Vždy je lepší láska než nenávist. Já ostatně nenávidím věci, který mám důvod nenávidět...nebo spíše lidi? mrchy!
Občas se tak zasním, že mě pak mrzí, že to není realita zrovna teď a tady, v tuto dobu a s tím člověkem či bez něj.

7 Chloé ♥ Chloé ♥ | Web | 12. december 2010 at 15:40 | React

taky nad tím dost často přemýšlím :)
A co se týče té pomoci zcela souhlasím, protě musí to být vzájemné ..:)

8 La Signora Alta* La Signora Alta* | Web | 12. december 2010 at 17:12 | React

Ty tvé články ,) Jsou taaak... Pravdivé..? :D  Se vším, co napíšeš souhlasím.
Když prší a já někam spěchám, tak to jsem trochu.. Naštvaná..:D Ale když mám klid, tak si deštěm procházím i bez deštníku :) Je to taková ,,svoboda".. Mi připadá.
Taky nějak nepřemýšlím nad minulostí, vždyť to, co se stalo stalo se a s tím už nikdo nic nenadělá :D)
A když někdo říká, že chce změnit minulost, tak říkám... ,,podívej se zpět... Já nechci změnit minulost, ale budoucnost"..
Nad budoucností přemýšlím hodně.. Možná až moc. Taky tam hodně vidím cestování :D

9 Michaela Michaela | 12. december 2010 at 17:22 | React

Co k tomu napsat...další z tvých skvělých a pravdivých článku :-) ...jinak chtěla jsem se zeptat,jestli nemáš last.fm? :)

10 Adele* Adele* | Web | 12. december 2010 at 18:50 | React

Taky nad takovými věcmi ráda přemýšlím hlavně o budoucnosti. Prostěmě hrozně zajímá jaký to tu bude za rok nebo za 10 let. :)Myslim, že žádný konec světa nebudu, podle mě se něco stane, ale konec světa to nebude.

11 Mikaela* Mikaela* | Web | 12. december 2010 at 19:01 | React

taky nad budoucností často přemýšlím..:)

12 L. L. | 12. december 2010 at 19:49 | React

:DD hhee, předtím než jsem si přečetla tenhle článek jsem akorát dala na svůj blog obrázek s textem: i like people who smile when it's raining.
když prší, je blátivo, fouká a do toho je zima, tak se taky moc usmívat neumim. většinou z takovýho počasí mam opravdu deprese.
např. dřív jsem zimu nesnášela, teď jí ale miluju. ještěže tak! když pomyslím na to, že bych každý ráno vstávala s pocitem: ježiši zase ta hnusná zima.. jsem ráda že jsem svůj pohled na zimu změnila. myslim že i co se týče módy se v zimě člověk může víc projevit :))))) takže vlastně další plus:) když jsem v noci v autě jela na věneček, v těch nejkrásnějších šatech, koukala na zasněženou krajinu a do uší my hrálo "I swear" tak jsem věděla že všechno bude dobrý. takovej ten pocit, jak říkáš: máme se pro co usmívat. jen si to člověk musí uvědomit. a když na to přijde, je to skvělej pocit:)

13 R I X E Y R I X E Y | Web | 13. december 2010 at 9:14 | React

Smile. Why? Becouse you can:) i jeden úsměv umí projasnit den, neznám nic lepšího na dobrou náladu, než když je celý den i třeba pochmurný a plný mračících se lidí, stačí aby se na tebe jeden člověk, třeba neznámý, usmál a všechno jako by bylo veselejší:) Když jedu třeba v MHD, musím se smát.. lidi se tváří někdy tak zadumaně, protivně, že se to mu nelze nesmát! :D a ano, nenávist je silné slovo, mnoho lidí jej používá místo aby řeklo spíše "nemám rád/a".. což by bylo i o něco pozitivnější..
A co se těch galaxií týče, jsem stejný závislák! :D Má to svoje kouzlo, protože je to něco nepoznaného, je to daleko a dává nám to prostor k domýšlení si. Ach my snílci..
ha! a být rock star je i docela dobrá budoucnost:D zpíváš? hraješ?:) nebo tě to jen tak z fleku napadlo?:D aaaa.. asi pomalu ukončím, musím si uvědomit, že to asi budeš číst:D a.. někdy je lepší žít přítomností, co bylo, to bylo a co bude, to bude:) přítomnost totiž nemůžeme odložit na později.. přítomnost je teď a teď máme šanci udělat tohle, změnit tamto, rozhodnout se.. a hlavně, užít si to. :) ale je fakt, že není na škodu uvědomit si přinejmenším to, co v budoucnosti dělat nechceme :)

14 Caty Caty | Web | 13. december 2010 at 14:59 | React

Jéj.Tak to mě nikdy nenapadlo taková myšlenka.Je to každopádně strašně zajíamvý a dalo by se nad tím přemejšlet hodiny..
Já si vždycky řikám,až jednou za třeva dvacet,deset let půjdu po ulicích nějakého města a uvidím někoho,kdo mi bude strašně povědomej a nebudu si moct vzpomenout,kdo to je,jakej to bdue poict:D.pak si vzpomenu a zařvu na tu osbu,hej,nejsi ty náhodou...,můj někdejší spolužák?:D.Samozřejmě,budou srazy a tak,ale třeba nějak před tím srazem,třeba po 10ti letech,nebo pěti..jojo,to bude něco:D..Přemješlim často nad tim,jestli si mě budou ty lidi pamatovat a já je..
Jinak většinou s tvým článekm souhlasím.Píšeš hezky;)

15 ♔ gabriela benoit ♔ gabriela benoit | Web | 13. december 2010 at 16:22 | React

[9]: děkuji :) ano , samozřejmě mám , ale nechci ho sem psát :) Je to moje stránka v utajení :D kdyžtak mi ale napiš na facebook (kde jsem jako Gabriela Lovegood ) do zpráv a pošlu ti ho :)

16 M!šk& & TeRk& M!šk& & TeRk& | Web | 13. december 2010 at 16:32 | React

Krásné obrázky =)

17 effy effy | Web | 13. december 2010 at 22:55 | React

Nejsem člověk, který by viděl svoji budoucnost nějak pozitivně - buď moc nereálných snů (dobře, z jisté části reálných, ale vždy je mnoho překážek) anebo se v jistých chvílích bojím života.
Ale přesto tě chápu... taky by mě zajímalo, jak jednou skončím nebo spíš s kým. Nikdy jsem to moc neřešila, ale teď jsem po dlouhé době zamilovaná a pomalu vše začínám vidět růžově. Potřebovala bych zřejmě proplesknout :D

Člověk se má usmívat za jakákoliv okolností, nikdy neví koho tím úsměvem dostane :)

18 KACZ^^ KACZ^^ | Web | 14. december 2010 at 14:26 | React

Jo, je jednoduchý milovat a začít mít rád :)) U mě je nenávist.. No, nic jakože NESNÁŠIM :) Někdy teda myšlení učitelek u nás na gymplu.. Protože mi dokážou zkazit náladu.. Jako třeba teď..

19 Cioccolata. | Je t'adore <3 Cioccolata. | Je t'adore <3 | Web | 14. december 2010 at 16:35 | React

Já bohužel hodně myslím na minulost. :( Nechci, ale prostě to dělám.

20 =Domka =Domka | Web | 14. december 2010 at 17:57 | React

Já neustále sním o své budoucnosti :) O věcech, které se můžou stát :)...

21 fashion-rules fashion-rules | Web | 14. december 2010 at 19:50 | React

krásnej článek<3
ano, snažím se nezaobírat minulostí. v minulosti se stalo spoustu věcí, které bych nejraději jen stiskem tlačítka DELETE smazala. ale nejde to. takže, nejlepší je, se na to prostě vykašlat a soustředit se a snažit se nedělat další chyby, kterých bych pak litovala. naopak, mám i několik pěkných vzpomínek; na některé ráda myslím, ale některé jsou i docela v současné době bolestivé, i když byly krásné. bolí, protože vím, že už to tak krásné jako dřív nebude.. tak to myslím :D  :-(
pořád sním o budoucnosti, ale snažím se to mírnit. když člověk moc sní a žije ve svém "vysněném " světě, častokrát pak nastanou tvrdé pády na zem. takže sním, ale s mírou, aby mi to pak nepřineslo velké zklamání. a většinou, to o čem sním, tak se snažím, aby se to dalo uskutečnit.(jasně, vím, že Roberta Pattinsona si nikdy nevezmu , ale s tím jsem se už smířila :D kdežto snít o dokonalé svatbě není až tak špatný sen, protože tady už nějaká šance na uskutečnění je ):D

22 Princess* Princess* | Web | 14. december 2010 at 20:30 | React

krásný článek...dokonalé fotky :)

23 Jessica | ♥ Jessica | ♥ | Web | 14. december 2010 at 20:55 | React

tvoje články jsou nejdokonalejší♥já je miluju, tebe víc samozřejmě:D:D
krásně napsaný :)

24 lifeanddreams lifeanddreams | Web | 15. december 2010 at 13:06 | React

líbí se mi tvé myšlení, moc podařený článek

25 Candy-M Candy-M | Web | 16. december 2010 at 11:57 | React

Já jsem nad tím přemýšlela už mnohokrát..že když jsem se narodila, tak už třeba nějací rodiče pro mě vychovávali člověka, který se mnou jednou bude vychovávat moje děti..Já věřim na osud a přijde mi všechno tak děsivě naplánovaný

26 Veronica. Veronica. | Web | 16. december 2010 at 16:06 | React

Je zvláštní, že jsem chodila po městě a nikdy jsem si nevšimla Vojty. Až mě s ním někdo musel seznámit. A to jsem pořád říkala, že tady nikdo není. Někdy to je někdo, koho jen prostě nevidíme, nevnímáme...

Déšť mi nevadí, ale když je takový ten krásný teplý letní déšť, nebo pořádná letní bouřka, tak to miluju ♥.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement