December 2010

Šťastný Nový rok .

31. december 2010 at 22:16 | Gabriela Lovegood |  My feelings

Sice komerční článek , ale příjdu si jako ŠPATNÝ ČLOVĚK že za tento rok jsem nikomu nepopřála tak nějak přímo , vždy jsem jen odpověděla když mi napsali , já raději osobní setkání :)
Na Staromáku to opravdu žije , na Václaváku je sranda a španělé , kteří zpívají španělsky HEY , HEY BABY HU HA I WANNA KNOW IF YOU'LL BE MY GIRL jsou ... hluční , ale aspoň dodávají Praze nějakou tu ,,slávu'' , jelikož češi se často neumí moc odvázat takže mám radost že aspoň oni radost měli :D 

No to je jedno , Šťastný nový rok přeji, za 2 hodiny se sice změní jen datum , takže to neprožívám nijak , ale strašně se těším na nový rok , cítím v kostech že to bude skvělý rok . Nikdy jsem se takhle netěšila , ale vážně cítím nějakou INTUICI , haha 

Včera jsem si barvila vlasy . Ne že by to patřilo k tématu , ale vážně jsem myslela že se půjdu zabít , jelikož na obalu stálo Světle hnědá a já z toho mám co ? fialovo/červeno/černo/tmavě hnědou . FAJN , ale nakonec ... to asi nevypadá tak strašně ( doufám ! )

je to ale docela velký skok , já měla zrzavo/světle hnědé vlasy , snad se to časem smyje , ale už si moc nestěžuji no )

někteří z Vás chtěli , abych dala na facebook fotku , ale to jako ... na to nemám upřímně :D .

Mého obličeje si vážně nevšímejte , fakt že tam jsem skoro nenamalovaná .. opomeňte pro jednou .
Zítra přidám článek , slibuji Vám :) A děkuji Sherr za krásný děkovný komentář , jsem opravdu ráda , že Vám občas pomůžu , ať je to v čemkoliv .

Mám vás ráda , Gabriela .

MEANDMILEY.BLOG.CZ


,, SHE LEFT THE COUNTRY ? WHY ? IS SHE OKAY ?''

29. december 2010 at 18:32 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Nikdy nejsem smutná . Poznámka : To že se nesměji vtipům ostatním , neznamená , že jsem . Ostatním totiž uniká pointa , že já vtipy nechápu . Žádný vtip není pro mě dostatečně vtipný , proto ze zdvořilosti vždy předstírám něco jako : HAHAHAHA , ale uvnitř hledám pointu toho všeho . Ale to jsem odbočila ! Pravda totiž je , že poslední dobou neumím být smutná , a když už vypadá , že budu smutná , hledám za tím spíše zklamání . Když jsem si na začátku měsíce přála : Please December , be good to me ! tak mi asi nadělil něco , s čím se mi žije podstatně lépe a to FANTAZII , PŘEDSTAVIVOST . Povím vám , že mě se žije skvěle . Nemám problémy a když ano tak co , díky každému problému jsem silnější . Možná že to záleží na vás , protože každý máme jiné myšlení . S. se mi s tím vysmála , že něco takového asi těžko bude u ní fungovat , ale když jste optimista , žije se vám fajn . Jde vlastně o to , že já si často říkám , že můj život je bez náplně a bez něčeho ( někoho ) , s čím / s kým by se mi žilo lépe . Když to na mě příjde , tak si jednoduše v hlavě představím jakýsi imaginární seznam věcí , co chci v životě udělat , míst kam se podívám , představím si slunečnou Californii do které se chci jednou podívat , představím si několik rock koncertů na které půjdu , představím si moment , kdy se budu fotit s mým idolem , co se týče celebrit a najednou je všechno tak hezčí . To je důvod , proč ani neumím už být smutná . Protože každý zítřek může být lepší , možná ne zrovna zítřek , ale alespoň období ano :) S. mi řekla :,,nemůžeš vědět , co se v životě stane , takhle nemůžeš přemýšlet '' to je možná pravda , ale můžu v to alespoň doufat .
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
jak já miluju Justina , on je totiž úplně jak já  , haha :) * 15 minutový smích po dočtení téhle scény * ,, SHE LEFT THE COUNTRY ? WHY ? IS SHE OKAY ?''

HAHAHAHAHA . They are <3


"I never liked the DOG"

25. december 2010 at 18:35 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Možná že to tak vždycky bude . Aspoň tento rok to tak bylo , asi pro to , že tu pro mě byla vždy , nikdy jsem se jí nemusela prosit . Je tu stále pro mě , to je to úžasné na tom všem , že neodejde , nikdy se nenaštve , je taková jaká je , mění se , ale i přesto zůstává stejná . Ona mi rozumí jako žádný člověk , dokáže mi vykouzlit úsměv na tváří , dokáže mě rozesmutnit a ve chvíli mi na tváři vykouzlit slzu . Dokáže mi připomenout ty okamžiky , kdy jsem bývala šťastná , naštvaná , smutná . Chci jí říct : MILUJI TĚ , byla jsi tu se mnou , když nikdo jiný nebyl , milá muziko .
Mám jí ráda víc než lidi . Mám na mysli hudbu , možná se jevím jako introvert , který je sám a nemá přátele . Ne , to vážně ne :) jen občas prožiji pocit , kdy poslouchám písničku a najednou se usmívám , nepotřebuji milion lidí kolem sebe . Stačí mi jeden nejlepší přítel , přítel jako takový , nebo-li má spřízněná duše a hudba . Možná mě to pomine , ale dokážu žít bez lidí , somewhere far away to find ..

Tumblr_lcxawznwyl1qdp3wlo1_400_large

Mezitím , co jsem se udravovala a zotavovala z operace , jsem si několikrát málem zpřetrhala stehy , dobře , hledejte v tom smysl něco jako : VÁLELA SE SMÍCHY PO PODLAZE K SMRTI , něco jako ta zkratka ''ROFL,, . Dnes se mi to stalo zase , když mi táta zanechal zprávu na facebooku . ( Malé F značí nepodstatnou dosavadně opomíjející věc v mém životě .)

,,.Jdu si hodit cédo od Waitse do PC a sluchátek. Miluju jednu písničku od něj s textem jak spálí svojí bejvalce barák jenom kvůli tomu, že nesnáší jejího psa, chiwawu jménem Carlos...ale to pochopíš až na konci, kdy popíše jak přivalí k baráku, spálí ho a na konci řekně : "I never liked the DOG"... :) Doporučuje 9 z deseti psychiatrů.. :) '' 

Guys,quotes,500,days,of,summer,amazing,movie,movie,quote-13bfb64ec792ae59ec78b40ec49f796b_h_large

možná že se směji ještě doteď , haha :)

mimochodem , miluji film 500 days of Summer . 90% lásky tvoří Tom a jeho vkus pro hudbu .


Tumblr_lcjqi3dvql1qcbhjvo1_500_large
Tumblr_ld3jqqzfld1qbrbdeo1_500_large
Tumblr_lcxi1xxz461qdhy5do1_500_large

Hey , hi , hello :)

22. december 2010 at 20:42 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Už je to lepší , cítím se podstatně lépe takže mi sezení ( na krátkou dobu ) u počítače nedělá žádný problém . Včera mě to sice celkem bolelo ale jak mi říká táta : Bolest je dobrá , díky ní si uvědomíš jak můžeš být šťastná , když ti nic není . A vše se dá přežít , chce to jen vůli .  Což mě posiluje , nechodí se mi nejlépe , jako kdybych se to učila znovu , mám neskutečně nízké BMI ( 16 , normálně má být 19-25 ) , což značí podváhu , ale bohužel já moc nemůžu chodit , takže do kuchyně stěží dojdu a ... nerada obětžuji ostatní svými problémy , to jsem prostě já , no .

Zítra možná napíšu článek , podle toho jak se budu cítit :) 

chtělo by to dávat aspoň něco dobrého v televizi , když půlku dne proležím .

Můj přítel Monk , Superman , Hvězdná brána .. vážně mě to nebaví :D ale koho to zajímá .
i když vážně , mohli by aspoň dávat třeba Smallvile , Veronicu Mars , O.C. , Gossip girl po sobě , haha . o How i met your mother nemluvím , na to se dívat nemůžu , včera jsem měla bolesti z toho jak jsem se smála u Barneyho každoročních koled tak jsem to vypla , ještě by se mi něco stalo :D

mějte se zatím :)

P.S. : mám lístek na Hurts , i am the luckiest person in the whole world , yes . Jdete někdo taky ? ( 13.3.2011.)
Tumblr_l9a7jkokxn1qa2txho1_500_large21.12.

21. december 2010 at 13:58 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Včera jsem absolvovala celkem obtížnou operaci a 2 hodiny jsem byla v narkóze.
Po probrání jsem se jaksi ztrácela a nevěděla , kde jsem.
Když jsem vstala tak jsem 5 minut absolutně nic neviděla , bylo to příšerné .

Musím ležet , nevím , kdy se tu objevím . Snad brzy a odpovím na vaše komentáře .

S láskou , Gábi.

A possitive attitude may not solve every problem , but it makes solving any problem a more pleasant experience .

19. december 2010 at 21:53 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Možná mi to často zabere pár hodin . Pár hodin , než si uvědomím , že mé problémy nejsou nic proti problémům a situacím ostatních . Vlastně nemám problémy , teď to vím . Často je můj problém , že jsem nešťastná . Ale když jsem , už vím , že si moje hlava musí odpovědět tak , jak to řekla ,,ta blonďatá slečna '' v REAL WORLD : DC . ,, Když nejsi šťastná , něco s tím dělej , nenaříkej , hledej řešení .'' Možná tohle je to , co mě nakopne . Co by mělo každého z nás . Znáte ty dny , kdy nemáte náladu na lidi kolem , na nic , máte alergii na svět , zatáhnete záclony a nechcete vidět svět ? . Chcete cítit prázdno , protože přesně tak se cítíte . Prázdní . Víte co ? Zahoďte tenhle pocit , je to něco co vás užírá zaživa . Dobře , napsala jsem : zahoďte ten pocit prázdnosti , ne zahoďte ten pocit nicnedělání . Je to dobré tak dva dny a to přes víkend . Nedělat nic , válet se na nejlepším příteli člověka ( posteli , samozřejmě ) s knihou a kakaem .  Aneb jak řekla Megan Fox :,, People's bullshit and fakeness are the reason why I like to be alone'' . Občas je tohle důvod , který mě dál od lidí drží .

26970_408171227834_578577834_5147409_8095837_n_large
Tumblr_lc27m0lrqt1qdbbywo1_500_large

Slyšela jsem , viděla jsem , a možná že něco málo zažila , abych mohla říct , že nejde změnit váš aktuální stav díky slovům , kterým si přečtete . Možná vám to dá 10% ze 100 , ale to je málo . 90% jsou zážitky a prožitky .
Pokud chcete vědět , kdy zažije člověk tak smíšené pocity , jaké se zažívají málo , podělím se o to s vámi .
76335_465482767650_536372650_6118553_4915435_n_large

Bylo to před prázdninami , tento rok . Jela jsem na oční , respektivě mě tam vezl děda a babička . Cítila jsem se strašně , měla jsem nemoc , kterou jsem měla rok až doteď , kdy jsem se zcela uzdravila . Mezi důsledky nemoci patřilo i oslepnutí a fakt , že jsem přestávala vidět a viděla věci rozmazaně byl důvod , proč být v depresích . V to období se se mnou rozešel i princ a já to nezvládala , cítila jsem se méněcenná , tak méněcenná , že se to těžko vysvětluje . O pár týdnů na to přišly testy z laboratoře s výsledkem , že v očích už nic nemám a cítila jsem se lépe . Ale mě to nestačilo , 90% bylo mým problémem broken heart . Cítila jsem se k ničemu , nevěděla jsem jak naložit se světem a přepadaly mě stavy úzkosti .
Ten den , kdy jsme jeli od paní doktorky o pár týdnů později , jsem jela znovu s babičkou a dědou . Byl všední den , něco kolem druhé hodiny odpoledne . Měli jsme vyzvednout mého strejdu D. , který byl v centru pro děti tělesně postižené . Je mu 30 a má Downův syndrom . Nikdy jsem to neprožívala jako lidi kolem mě , víte , znám ho od doby , kdy jsem se narodila . Vždy jsem ho brala takového , jaký je . Věděla jsem co má za nemoc , ale nikdy jsem necítila k němu lítost , brala jsem ho jako sobě rovného . Když jsme dorazili do centra , sedla jsem si do velkého křesla , očekávajíc příchod ošetřovatelek s D. vedle sebe a nemohla jsem se dočkat , až budu doma . 
V té místnosti byly dvě slečny , nevím kolik jim bylo , možná 20 , nebo víc . Těžko se to poznává , když má člověk Downův syndrom . Když přišly pečovatelky s D. , slečny se otočily , přišly k němu , obě ho objaly a řekly : ,, Davídku ty už jdeš ? Tak ahoj a nezapomeň , že tě milujeme obě dvě až do nebe . '' ,,Já .... vás....vás taky miluju až do nebe '' . Viděla jsem babiččin úsměv na tváři , protože ona obětovala celý život , kvůli strejdovi . 30 let , celých 30 let se o něj stará . Ale miluje ho , je to její syn . 
Když jsem seděla v tom měkkém křesle , měla jsem oči plné slz . Nemusela jsem se dívat ani na neskutečně romantický film , abych je měla . V tom ústavu bylo cítit tolik lásky , tolik radosti ... i přes to všechno co je potkalo .
týden na to mi můj kamarád řekl , že jeho život nestojí za nic . Odpověděla jsem mu jinak , než bych do té doby odpověděla , jelikož jsem zažila něco , z čehož jsem si vzala ponaučení :,, Za nic ? Ty máš všechno , jsi zdravý , máš rodinu a tvé problémy nenazývám problémy . Každý máme problémy , ale je na čase uvědomit si , co problém vlastně je . Můj strejda má Downův syndrom . Už 30 let , ale on je vděčný , říká mi to . Je samý úsměv a radost . '' , omluvil se mi , že je tak povrchní . 


Vím totiž, že láska druhých mi dává naději . A to je těch 100 procent , které vám něco dají , i když to jsou pouhá slova tady , na internetu . 

Láska těch dvou slečen mi dává naději  :)

Tumblr_l9p4wo3rfx1qckzpmo1_500_large
Tumblr_ldmr91ramu1qcg6d2o1_500_large


Tumblr_ld6azc40z71qbdim5o1_500_large

smile , people won't ask what's wrong.

18. december 2010 at 21:15 | Gabriela Lovegood |  My feelings
Líbí se mi spát nespočetně mnoho hodin a nepřemýšlet nad něčím . Když spíte , jste vlastně mrtví a zároveň živí . Je to něco mezi , proto se mi to líbí . Učitelka na fyziku říkala , že jedna ze zajímavých hypotéz je , že žijeme ve snu . Že vnímáme všechno kolem , ale zároveň to nevnímáme . Že to je skutečnost , ale často si jí nepamatujeme. Řekla : ,,Když se podíváte na citrón , spustí se vám v mozku centra , která se vám spustí tehdy , když se citrón objeví ve vašem snu . Je to zvláštní , nikdo nechápe , proč se to tak děje . '' je to složitá hypotéza , snažila jsem se jí pochopit ,  nechtěla jsem ale . Svět je skutečný , není to něco co si představujeme . Skutečný svět není ve snu , skutečný svět je tady a teď . Začala poté vyprávět o štěstí : ,,Každý z nás je šťastný , jen nás ovlivňují události , skutečnosti a lidi v našem životě . Vše je ale o tom , zda-li si přiznáme , že šťastnými můžeme být i bez těch , co nás táhnou ke dnu . Často nás totiž nikdo ke dnu netáhne , jsme to jen my sami . Hodně z vás má vysněný dokonalý život . Tam kde je sláva , peníze , úspěch , kariéra , luxus . Proč je ale šťastná postarší paní , která nemá peníze místo mnoho celebrit , které mají všechno ? Jsou nešťastné , utápějí se v alkoholu , drogách , depresích , řeší to sebevraždami a bůhvíčím dalším . Je to o tom říct si , že budete šťastní . Tady a teď .'' zcela jistě to byla první hodina , kterou jsem vnímala více , než nějací fanoušci utkání v televizi s New York YANKEES . 
5230564192_766232f561_z_large
když bych mluvila o snech a štěstí , proč neužít slov jiných .
mému tátovi je něco kolem 46ti . Jedna věc , kterou nemá spousta lidí je talent vyprávět příběhy . Respěktivě vymýšlet si úžasné pohádky a příběhy . 
,,Tati , proč nenapíšeš knížku ? Je to věc , kterou nechápu .'' , zeptala jsem se .
,,Gábi , je moc brzy .''
,,Jak to myslíš brzy ? Máš za sebou polovinu života .''
,, Mám ale ještě čas . Někdy jí napíšu , jen ne dnes . Víš proč ? Lidi sní o věcech , mají vysněná povolání , vysněný život . Když se jim to splní , už nemají žádné sny . Jen něco , co si oni sami splnili . Pro co ale potom žít ? Když si Justin Bieber splnil v 15ti letech něco o čem snil , o čem bude jeho dalších 60-70 let ? Je to i důvod , proč spousta celebrit skončí závislá na alkoholu . Splnilo se jim všechno , koupili si dům , co chtěli , spousty oblečení , podívali se do celého světa a pak pro ně neexistovalo nic , co neměli a co nezažili . Proto se teď léčí z alkoholu .''
,,Ale tati , mluvíš o něčem jiném , než jsem chtěla . Moc to do sebe ani nezapadá , neříkala jsem , aby jsi byl slavný .'' 
,,Já vím Gábi :) jen jsem ti to chtěl říct .'' 


nevím , co tím chci říct , cítím se slabá na všechno . Cítím se jako kdybych spala milion dní , poté se probudila a nevnímala svět . I když spát 16 hodin stačí na to , abych se tak cítila . Vnímám událost , nebo situaci až po 10 sekundách . Navíc znáte ty chvíle , kdy nemáte psát o ničem , protože váš mozek vás opouští ? Možná že tohle je ta chvíle .
zatím se mějte hezky :)


oh my jeez ♥
She let my confident put down .

B-DAY

17. december 2010 at 23:40 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Za 26 minut mi je 16 , zdá se mi to jako nejočekávanější věk , nemůžu tomu uvěřit ( dobře , jsou to jen narozeniny , ale přesto .)

omlouvám se za nepřítomnost , ale : 
"Live like there's no tomorrow"

a víte co  ? zítra přidám nějaké články a odepíšu na komentáře :) feel bad for it !

už jen pár minut . 
wtf i love her ♥
Across the universe .

12. december 2010 at 13:53 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Mamka mi jednou řekla : Nepřemýšlela jsi někdy nad tím , že někde na světě je člověk , za kterého se jednou vdáš ? Že tam je někdo , koho ještě vůbec neznáš , třeba jste tisíce kilometrů od sebe ... je to ale tak zvláštní , Gábi . Já nad tím přemýšelela neustále , když jsem byla v tvém věku .
Často nad tím přemýšlím , je to ta nejzajímavější věc , nad kterou jsem kdy přemýšlela . Že tam venku jsou miliony lidí , ale já se provdám za jednoho . Třeba za nějakého cizince , kterého ještě neznám , třeba za někoho , koho naopak znám .Jsem člověk bádající po budoucnosti , kdybych měla sestavit seznam , čím se zabývám nejvíce , tak minulost by byla na posledním místě . Přítomnost na prostředním , protože se mi to zdá střed minulosti a budoucnosti . A budoucnost na prvním místě . Sice nevím , co mi život přinese ... ale i tak mě to zajímá :) sice jsou otázky , které ani GOOGLE nemůže zodpovědět , ale přemýšlet nad tím můžu . No dobře , chytrý Google , vím , že na to nepříjdu a ty jsi tady nejchytřejší , ale nech mě , děkuji ! A drahý Google , nepředstírej , že všechno víš . Na mé otázky by jsi odpovědi nenašel . HA ! neříkám , že není brzo na to myslet , je . Jen nad tím občas přemýšlím , víte ?

There are millions of people out there ... but in the end , it all comes down to one .

:)

Tumblr_lcz63qedvq1qaxpy3o1_500_large
Black-and-white_large
Cherry_blossom_wed_12_large


I am here :)

12. december 2010 at 11:05 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Tak jsem zde , jdu přidat nějaké články , jelikož mám náladu :) 
dobře , jsem zde pořád ale mám poslední dobou vymazáno v hlavě , což mě mrzí a omlouvám se.

jdu odpovědět na komentáře , jinak můžete sledovat můj tumblr , na který přidávám stále nové obrázky a posty : XO

MEANDMILEY.BLOG.CZ
juchů nejnormálnější fotka co jsem vyfotila :'DD  a taky nejhezčí protože tam nejdu vidět

mezitím : ( Fall Out Boy - Thanks for the memories ) , pro mě nic lepšího na špatnou náladu :)


5 normálních dní

8. december 2010 at 20:40 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Slibuji , že přidám zítra nějaký příspěvek a smysluplný post . Pozoruji svět každým dnem , každým dnem se pozastavuji nad něčím novým ... jen se mi na to nechce reagovat , občas je dobrý ZACHOVAT KLID A NIC NEŘEŠIT .

Zítra tu budu , můžete si mě přidat na skypu a povídat si se mnou tam prozatím :)

add me : leeyuntenshi

jo a pro dodatek : 
Já se umim náhodou učit . Jen ne v prosinci kdy myslim furt na blížící se Vánoce a 10 dní odpočinku . GOODBYE MY LOVER , GOODBYE MY BRAIN , YOU LEFT ME ... AND I DON'T CARE . 

miluju tumblr.( i pocit když na WHI.com Vám daj lidi 103 lidí ( achjo to je tak hustý ) hearts za   následující blbost co vymyslíte v tramvaji  hahaha )

jinak se těšte na nový design :)

MEANDMILEY.BLOG.CZ
moje njeoblíbenější písnička na celym širym světě , žádná jiná na ní nemá .
nutí mě to usmívat se a spraví mi to vždycky náladu asi na dalších 4853445235 dní


já je prostě milujuDirty tricks .

4. december 2010 at 13:27 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Určitě to znáte , jdete na facebook a co tam neuvidíte - Vaše kamarádka se vyfotila v podprsence a tangách , pokud je odvážnější tak ani nemá podprsenku a pózuje na posteli a ruce má na prsou . Vlastně když jsem tohle viděla na facebooku poprvé , podruhé , potřetí ... pokaždé jsem byla dost šokovaná . Vážně to nemůžu pochopit . Nemají málo pozornosti , většinou to jsou hezké holky , můžou mít jakéhokoliv kluka a přesto to udělají . Mozek mi vždy říká : No , dobře , možná jim tahle fotka zajistí 80 liků na facebooku s komentáři ( cituji ) : ,,Tak z tebe se mi postavil ! , ale co tím získá ? Vypadá tak lacině , jsem ráda za svou pověst .'' Možná jsem vážně dost naivní v dnešní době , že nedokáži pochopit tohle . Zdá se mi totiž DOST , ne , vlastně NESKUTEČNĚ strašné snížit se na takovouhle úroveň , že tímhle činem se vlastně stanete pro kluky něčím , co ani raději nechci vědět .Teď tu ale mluvme o klucích . Kvalitní kluk , který to má v hlavě srovnané si řekne , že ta slečna to nemá v hlavě v pořádku . Kluk , který je známý jako děvkař tohle ocení a možná si přeje , mít jí ,,ve své  sbírce holek .'' Vážně stojí o tohle ? Normální kluci se na tohle nechytnou , věřte mi . Ale holky to stále dělají , zdá se mi to šílené a tak laciné . Víte , stokrát hezčí je se na fotce usmát , bez výstřihu až na zem a našpulené pusy . Já jsem slušná , vždycky jsem byla známá tím , že jsem bezproblémová , nekouřím , nepiju a nikdy jsem neudělala ani něco takového  , co by mě vážně snížilo do škatulky holek , kam v životě nechci patřit . To je rozdíl mezi mnou a jimi , já nejsem sexy , vyzývavá , jsem holka , co se ráda směje . Vlastně mě tím potěšil i jeden kluk , co mi řekl , že mám krásné fotky na facebooku . Ze mě vypadlo jen HAHAHA , dobrý vtip . Ale on řekl , že vážně , že se skoro na všech směji a že má rád holky , které se nebojí na fotce smát .
Potěšilo mě to vlastně .

Tumblr_lchvkrimj71qb6xtbo1_500_large

Když teď vybočíme z OBYČEJNÉHO ŽIVOTA smrtelníků a přeneseme se do života na MARSU ... ne ,dobře,dělám si srandu , přeneseme se do života celebrit , spousta udělá ,,nekalé fotky'' a druhý den jsou v novinách . Možná že to je dobrá cesta k tomu , jak docílit , aby se o Vás znovu psalo , ale pošramotí Vám to pověst . Miley byla vždy známá jako hodná , slušná holka . Možná že jí to začalo lézt krkem , ale uvědomme si , že je VZOREM pro milióny holek po celém světě . Není správné fotit nahé fotky . ( i když byly falešné , ty druhé nebyly . ) Ona má jiný život , je na čase si to uvědomit . Pořádat párty a opíjet se patří do těch procent obyčejného teenagera , ale znovu , ona má kluka , nezdá se mi správné válet se před paparazzi na shodech a aby na ní ležel nějaký kluk a líbali se ?. ,,HAVE A SOME CLASS !'' , jak řekla Miley slečně , která je kamerovala při snídani . Slečna by jí to možná měla říci také .
Ano , stále je mým vzorem , ale někdy bych já mohla být jejím , hahaha .

Je tolik celebrit , co se proslavili svou nevinností , milostí , úsměvem , pokorností ke všemu , co mají kolem . V tomhle ohledu je úžasná Selena Gomez . Je to jediná osoba , ke které bych se nebála přijít a říct jí , jak je úžasná a že ji obdivuji . Nezavrhuji všechny celebrity , vidíme je skrz fotek a videí , ale nepůsobí tam na Vás ?

takže , HAVE A SOME CLASS , GIRLS ! . Není lepší , aby Vás znali jako tu holku , co se ráda směje a je hrozně milá , než jako holku , která ráda ,,dá'' každému a na facebooku má polonahé fotky ?
Trápí mě , jak se lidi neradi smějí , protože si myslí , že jim úsměv nesluší . Úsměv sluší každému , smání se je přirozené . Dělá člověka 100x hezčím než ve skutečnosti je .
:) Smějte se rády , víte , že 20 minut smíchu je jako hodina veslování na vodě ? NE ŽE BYCH TO NĚKDE ZJIŠŤOVALA , ale to je jiná :))) nemusíte za každé situace působit sexy .

GABRIELA , XO .

Tumblr_lcvl8j1nd01qe9wudo1_500_large
Tumblr_lciwv1cxoz1qcoi48o1_500_large
Tumblr_lc1mgujt1i1qdxkaoo1_500_large