November 2010

So-called BORING DAYS .

30. november 2010 at 17:31 | ♔ gabriela benoit |  My feelings

I simply don't care you don't like english as i do . It is my life and you know what ? Nobody invited you . ( Haha i am just kidding , i read this somewhere and i actually really liked it . ) . I am just so stubborn and slightly obsessed with english , you know . If you'd have TUMBLR and see so many english articles there , you'd be might too , so ... it is not my fault , it is tumblr's fault !
It is obvious that our house is absolutely surrounded by snow and one thing i just could do is staring on them from my window all the time . It really sucks , i hope i'll get better soon . Well , all day on this boring PC is such an exhausting thing athought i read some pretty good book in english all the time :) There are so many words i didn't know yet with czech meanings , so ... sorry teacher , i won't read ROMEO AND JULIET for now .


Today i woke up at 6.30 AM and i thought i'll die . I couldn't believe how big is pain in my head . I really thought my had will explode . I hysterically cried because of it almost 1 hour , i coudn't stand it .
Now i am OK and i hope next day won't began as today .

A) Can some of us recommend me some good movie ? PLEASE , i really need it .

B) And stop following me on the FACEBOOK , please ! It isn't like you are indifferent to me , it is just i don't know you . You let to me 1 comment here and after you followed me on facebook ? It isn't normal , sorry . It really make me upset . If you want to follow me there you have to write with me HERE at first >.< Sorry for yalling to some of us .

Remark : I'll do some article in czech, today , ok ? :)

Gabriela , BIG LOVER OF TUMBLR that says sorry about some mistakes here . Nobodys perfect .

Sweet :&#8221;&gt;
sweet :')


LOL THIS MADE MY DAY :'DDD
,,My teacher tells me real beauty is on the inside'',,That's just something ugly peopel say .''

29. november 2010 at 11:55 | ♔ gabriela benoit |  My feelings

,,Nesnáším tě . '' ,, Já tebe taky ne . Jsi ta nejhorší sestra na světě . '' křičely na sebe dvě sestry a nebylo možno poznat , která druhou nenávidí víc . Vyrostly spolu , ale přesto mají radši i prodavačku v obchodě , kterou neznají . Víte , znám takových sester hodně . Hádají se ale kvůli zbytečnostem , nesnáší se proto , že jedna druhé nechce půjčit její sprchový gel a jsou na sebe sprosté tak , že koukat na ně s otevřenou pusou , co z nich vyjde , je to poslední , co můžete udělat . Nechtěla bych vyrůstat v něčem takovém . Vždyť se můžou naučit navzájem se tolerovat a nekřičet na sebe kvůli maličkostem . Protože jednou , až jim bude nejhůř , to může být právě sestra , kdo Vám pomůže .
Je hezké vědět , že máte hned vedle vašeho pokoje někoho , na koho se můžete spolehnout a vše mu říct . Pro mě je ségra i zároveň nejlepší přítel , protože ani své kamarádce bych neřekla to , co jí :) Vážně , život by byl bez SABBIE tak prázdný . Komu bych si stěžovala na máminého přítele ? Kamarádka to nepochopí , protože nezažívá přesně to samé , co já . Když si to představím , cítím takovou prázdnotu ( že si to už ani nepředstavuji . )

i love my sister so much ♥

34015_10150217008080543_758025542_13324233_7205935_n_large
Tumblr_l9f6jmiudc1qdm4i8o1_500_largeJust because you want to be as Blair Waldorf , you don't have to make gossip about someone .

26. november 2010 at 22:00 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Nesnáším lidi , co pomlouvají ostatní , víc než cokoliv jiného . Vidím to všude . Ti kdo říkají , že nepomlouvají , tak kritizovat se mi zdá to samé . Vím , že každý člověk má jiný názor , jsem si toho vědoma , ale nebudu někoho pomlouvat pro to , co má na sobě , zda-li jeho outfit ladí do posledního detailu , jestli je jiného původu , co poslouchá za hudbu , jestli je EMO , METAL , nebo se nějakým způsobem trochu odlišuje od ostatních . Když někdo v mé přítomnosti někoho pomlouvá , nedokážu ale nic říct . Jako jo , dokážu , ale jsem ten typ člověka , pro kterého je důležitější , aby měl přátele než nepřátele , tudíž svůj názor často neprojevuji . Mrzí mě to , nemusíte mi to sem psát , že lepší je , když člověk říká ,, NE '' a říká to , co si myslí . Já to vím , nemůžu si pomoct .
Nezajímá mě , že nějaké holce se nehodí boty k outfitu , už mě to unavuje , jak mi to kamarádka stále říká . Proč by mělo ? Já jsem dokonalá snad ? A ona ? Ani nejméně . Tudíž proč to vůbec vyslovovat ? Zdá se mi to v hodně případech nefér s velikým EN .

Lidi žijí , aby si život prožili podle svého . Milují , radují se , smějí se , pláčí , žijí . Ale pak Vám do života vstoupí banda přihlouplých kluků/holek , co se Vám posmívají za to , KDO JSTE . Či NEJSTE , podle nich . Kluk , co poslouchá Tokio Hotel , Karla Gotta či Justina Biebera se mi zdá víc než v pořádku . Proč mu brát něco , co se líbí jemu ? To , že se to mnoha lidem nelíbí neznamená , že jemu se to líbit nemůže . Hudba je hudba . Odlišná hudba dělá odlišné lidi šťastnými , jelikož se konečně našli v něčem , co třeba doposud neznali .

Lidé kritizují celebrity , protože přibrali nějaké to kilo , protože nepatří mezi nejhezčí lidi , protože se výrazně malují , protože mají odlišné názory , styl . Zdá se mi nefér soudit Taylor Momsen za to , že si výrazně maluje oči . Nezdá se Vám hlavní fakt , že se to líbí jí ? Ona si takové image vytvořila , neberte jí ho .

Každý z nás je jiný . Kdyby každý na světě poslouchal lidi , kteří na ně mají negativní připomínky , svět by byl stereotypní , nudný a konzervativní .

Jde jen o to uvědomit si , že jen zakomplexovaní lidi mají potřebu pomlouvat a urážet ostatní . Já se mám ráda , mám ráda svůj život , lidi kolem sebe , kamarády , tudíž vidím ostatní tak , jak je vidět chci - VŠICHNI JSOU KRÁSNÍ TAK , JAK JSOU. Nezaslepují mě mé komplexy .. jelikož žádné nemám :)
Není to správné . Každý má právo žít podle toho , jak uváží on sám , ne jak mu lidi řeknou .


Tumblr_l7s96pnpgo1qcx8ano1_500_large
Tumblr_l7xj98t0zp1qcbhiwo1_500_large

Birthday party and American Music Awards .

22. november 2010 at 21:15 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Miley stále patří mezi můj vzor , ohledně toho , co dokázala a co stále celému světu dokazuje . Že sláva může trvat , nemusí zhasnout jako plamínek svíčky , kterou zapálíte , když se díváte na televizi a uhasnete ji , když jdete spát . Je to o tvrdé práci , o překonávání neúspěchů . Můj styl hudby se podstatně změnil . Je to něco , co vyplnilo asi čtvrtinu mě . Ale to neznamená , že když budu poslouchat oldies , hudbu 90 let , že nemůžu mít ráda Miley . Říkám to proti předčasným narážkám , kdo by si říkal : Posloucháš Beatles a obdivuješ Miley ? Nejde to přeci dohromady .
Takhle to brát nemůžete :) Ale to snad víte .

Miley tedy bude vždy v mém srdci :) Ať je můj styl hudby jakkýkoliv , vždy ji budu obdivovat , především jako osobnost .

Zítra slaví své 18té narozeniny . To mi jen připomíná jak rychle to vše uběhlo . Jak jsem jí viděla v televizi , když byla dítě a teď je dospělá . Říkáme si : Blbá škola , ten čas utíká tak pomalu . Ale než se nadějeme budeme mít rodinu , děti , bude nám 35 a polovina života za námi . Často si ale nedovedu užívat , protože se trápím věcmi , které mě čekají následující den , či ten po něm . 
Ale změním to . I hope :)

Nabízím Vám fotky z její oslavy , kde vypadala více než skvěle a je vidět , že si ji užila :)
dále fotky z American Music Awards , na kterých je nepopsatelná :) ! Je vidět , že už je dospělá :) Myslím , že ty šaty patří mezi nejpodařenější outfit , jaký jsem kdy viděla u ní , co se týče outfitů na předávání cen a podobně .

jen ukázka , všechny fotky v celém článku .

[ thanks for photos WHI.COM , iheartmcyrus , isthemusictoblame and mcyrus.com ]

MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ

SHY .

15. november 2010 at 18:33 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Chtěla bych se nějak zbavit trémy , kterou mám , když mám mluvit před lidmi . Nejde o to , něco říct , například oznámit něco neformálně , to mi problém nedělá . Spíš referáty , prezentace , recitace . Je mi na umření ! Vždycky mám takovou trému , že sotva dokážu mluvit . Měla jsem to tak vždycky a nikdy jsem se toho nezbavila . Je to jak nějaká fóbie mluvení před lidmi , ale všeho se dá zbavit . Jen nevím JAK ! Dneska jsem četla referát a fakt jsem nemohla vůbec dýchat ( uhm . tak to je . ) , pak jsem si sedla a řekla jsem učitelce , že nesnáším čtení před lidma , že mám hroznou trému , řekla , že musím hlavně hodně dýchat . No to mi řekla fakt brzo , ale tak co no . Vážně nevím jak přežiju zarecitování básničky příští týden . Nevíte jak se toho zbavit ? Vážně to nechci mít . ANNOYING ANNOYING ANNOYING.

Vždy si říkám : dýchej , nemáš trému . Je to 30 lidí , je to v pohodě . 
Pak před nimi stojím a jsem úplně v háji . Strašně to chci odbourat , ale nějaký NAPITÍ SE před přečtením referátu nepomáhá . ČOKOLÁDA na nervy taky nepomáhá . ŽVÝKAČKA taky nepomáhá . Myslím , že by mi pomohl skok z letadla . Je to dost radikální , já vím , já vím , bála bych se , ale zdálo by se mi , že jsem zdolala něco , čeho se spousta lidí bojí a pak bych zvládla cokoliv , jelikož bych si říkala : Nic není tak převratného jako skok z letadla padákem . Ale je mi 15 a tohle je až od 18ti , takže ... vážně nevím .

Ne že bych Vás tu chtěla otravovat mým SHY PROBLÉMEM , ale nevím jak se toho zbavit .
Nejsem žádný exhibicionista , ale je to jen co se týče tohoto , no . Jinak se nestydím před klukama , někoho se na něco zeptat , udělat si srandu z kolemjdoucích ,...
A do Superstar kvůli tomu nepůjdu :) HAHA , jako abych to odbourala . I když pamatuji Bendíka jak vyváděl na castingu a strašně se styděl a pak vystupoval tak sebevědomě !
jó to bych chtěla umět/zažít/dokázat/nestydět se/nemít trému .

Tumblr_lbw6rwcscg1qbjm5wo1_500_large
whi.com
wtf amazing sweaters ! 

Tumblr_lbt4mnbcaz1qzrv43o1_500_large

love.love.love.

I close my eyes and I can see a brighter day I close my eyes and pray I close my eyes and I can see a better day ♥

14. november 2010 at 12:17 | ♔ gabriela benoit |  My feelings


No dobře , moc mi to nevydrželo , když dnes je tak krásně tak mám náladu něco napsat .

Včera se mi splnila sen - OH YEAH .- ; teda předevčírem , to je jedno . Vždy jsem snila o tom tancovat a zpívat si mezi regály v obchodě . Tak jsem si to splnila . Sice lidi na mě koukali extrastrašněmoc divně , ale to je jejich problém ! MŮJ POCIT BYL BÁJEČNÝ .
Měli by jste to taky zkusit , pokud se ovšem nestydíte . Samozřejmě nemyslím OBCHOD jako OBCHOD . Obchod jako Kaufland a Tesco , oh yeah . Jinde se ztrapňovat vážně nebudu . ( i když ... bylo to umělecké podání , aspoň měli při nakupování KULTURNÍ VLOŽKU . HAHA .)

Tumblr_lbafwlhuts1qce8qoo1_500_large

Miluju knihovny . FAKT ŽE JO . Hlavně HUDEBNÍ ODDĚLENÍ :). Akorát mě fakt štve , že to neni jako v těch ULTRA SLADKÝCH FILMECH , jak se holka a kluk ( gr . ) střetnou v knihovně , respektivě do sebe narazí a nebo po sobě koukají skrz police na kterých jsou knížky .

Tumblr_lbp6elfmw11qcnvdjo1_500_largeTUMBLR , YOU FUCKING(awesome) PAGE RUINED MY MEANDMILEY BLOG .

13. november 2010 at 18:45
nebaví mě psát česky .
nebaví mě to tu obecně.
nebaví mě nic .
nebaví mě sem chodit.
nebaví mě přemýšlet nad články .

na to moc miluju tumblr .
kde můžu psát anglicky a nikdo mi nebude řikat ať píšu česky ( OH YEAH ! ) 

až se odmiluju a budu mít nápad vrátim se . Ale zatim nemám zájem s Vámi něco sdílet ( :D to zní hnusně s o r r y.)

Tumblr_lbqdyaro751qcma2co1_500_large
Tumblr_lblw0n5ira1qcyl74o1_500_large
love.love.love.

Smile makes people beautiful . More beautiful than they are .

13. november 2010 at 11:28 | ♔ gabriela benoit |  My feelings


My new saying , i am so clever ( just joke . ) . Hey , honestly i don't have any idea what to post here . I am absolutely addicted on tumblr , so that's so . Even SOME visitors of my blog are fucking weird and they're asking me on my tumblr : Did you have any boyfriend ? . I had , of course i had . I am not too behind as you thought , haha . It's just .... nobody cares what is my favourite music , what I want to be in the future , what do i think about something (specific question , i dunno now . ) 
Everybody cares if i had a boyfriend , if i had a sex , if i had a peeting , if i had a 69 location . It's not my problem that you haven't boyfriend yet , even i don't know why is the rule to have some boyfriend and if you haven't any yet you are weird . But i had , not only 1 boy . And now it is the time when i have fuckingawesomeamazingwhatthefuckidon'twanttohave dream boy and he is FAR FAR AWAY in the wonderland on his fucking white horse . And my life isn't so suck , that i'm crying every day that i haven't boyfriend and i want a next boyfriend and my life SO SUCK beeeeeh WITHOUT BOYFRIEND . No , i am not like that . 
So please , do you have some better question to which I could answer?

Well , i think i heard sth . I am absolutely scared out ! Nobody's at home and i heard some steps. . 
And well by secondly time , i think .. we have ghosts in our house . I'd swear . Because my neighbors are two old women ( they are twins .) and they doesn't do something like those hard steps . And from the other side they are 2 lesbian women . And they aren't at home now .
WTF i am totally scared out i'll TURN UP THE RADIO on the maximum wolume and everything's gonna be alright ! I'LL SCARE GHOSTS .!
The next of my amaazzzzzzzing ideas , i know it's just .... me . 

you know what ? Get answer to me in english and i will reply you . PLEDGE .


Tumblr_lbnj6danv21qcrss4o1_500_large

Tumblr_lbhfy0vzkk1qd7mmto1_500_large
OK , if someone'd ask me : do you have a boyfriend ? I'll answer : yes dude music is my boyfriend ! 
<3


Services for people sucks in this country .

11. november 2010 at 19:02 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
YOU CAN BE MY STALKER ON MY TUMBLR AND I WILL LOVE YOU . http://saythatyoudontwantit.tumblr.com/
love.love.love tumblr ! better than everything , oh god .

Vážně nechápu ty zamračený ženský , u kterých si chci například podat registraci do knihovny . ,,Dobrý den .. já bych se chtěla zaregistrovat do knihovny . '' ,,A přihlášku máte vyplněnou ?'',,Ne , nevím kde jí vzít . '',, Tak ji laskavě vyplňte . Za vámi je . '',,JO .'' druhá se začala tvářit , že je NĚCOVÍCNEŽJÁAKDOJÁJSEMJÍNEZAJÍMÁ ( just joke . ) ale tvářila se něco jako kdybych byla odpad a ona VELEVÁŽENÁ PANÍ CELÉHO ODDĚLENÍ v Městské knihovně , aneb pouze byla za pultem s podáním žádostí o přihlášení se do knihovny . Vyšla jsem ze dveří a spustila : Ty jsou tak nepříjembný , co maj kruci za problém ?
Já je nechápu , je to jejich práce , obsloužit lidi a být milé ke všem ! I k takovému trdlu jako já , které si vezme registraci POD 15 let ( omyl . ) a zmateně se prohrabuje mezi těmi všemi PAPÍRY CO NEDÁVAJÍ SMYSL . ( byla jsem tam poprvé , co chtějí ? jejich věc mi to vysvětlit . )

možná nemají svou práci rádi , ale PATŘÍ to k jejich práci kruci , být ochotný , vyloudit úsměv na tváři , i když třeba hraný ... aspoň by měli DOBRÝ POCIT Z DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCE , jak by řekl V.

Dále mi opravdu vadí ochranky v obchodech a prodavačky , které neustále vše pozorují . Jasné , bacha na zloděje , ale prostě i MĚ často sledují jako kdybych byla nějaký zloděj a chtěla tam něco ukrást . Často se nemůžu ani soustředit na výběr oblečení , jak mě jejich přítomnost a pozorování obtěžuje , že z dotyčného obchodu ihned vypadnu . 

nebaví mě psát v češtině , oh 

jinak dnešní výlet do POSLANECKÉ SNĚMOVNY byl vážně NUDNÝNUDNÝNUDNÝDNUDNÝNUDNÝNUDNÝ , ale alespoň školu jsme neměli , oh yeah !

foto z poslanecké sněmovny , škoda že tam nebyl ani Paroubek , pf , zklamali a ani pointy vtipů o straně Zelených od průvodce RUDY mi náladu nepovzbudily , jelikož jsem je nepochopila ( I NEED T-SHIRT : I AM BLONDE BRUNETTE . )

toť vše [ Městská knihovna mě zaujala , co nejdříve zavítám do oddělení hudby s digitálním radiem , gramofonovými deskami a biografiemi legendárních hvězd . Jsem divná , nikdy jsem tam nebyla a to jsem z Prahy , stydim se . ]

GB . ( DŽÍ BÍ ? NĚCO JAKO DŽEJ BÍ , BEZVA FAKT .)

MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ,, MAMI , PŘESTAŇ , ZTRAPŇUJEŠ MĚ''

10. november 2010 at 15:02 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Někteří to asi znáte . A ti kdo ne , tak si to aspoň umíte představit. Zrovna když se to OPRAVDU NEHODÍ , řekne Váš rodič něco , čím Vás neskutečně ztrapní . Nebo naopak , začne si zpívat na ulici a vy děláte , že ho neznáte . Já jsem to tátovi zakázala už dávno , když jsem se opravdu začala stydět za něco takového jako DÁT TÁTOVI RUKU A RUKU V RUCE JÍT DO ŠKOLY . Ne . zatímco táta si vedl za ruku mojí sestru , která byla asi v druhé třídě a opravdu nechápala , co JÁ MÁM ZA PROBLÉM , jelikož ona říkala , že nikdy nebude jako já , bude ho vždycky za ruku vodit a nechápe mě . Teď to prožívá ještě víc než já , haha . I když s tátou se moc nevídáme , tak když už a jdeme třeba do centra , varujeme ho : Tati , NESMÍŠ nás na veřejnosti oslovovat MILÁČKU , GÁBINKO , ZLATÍČKO , MEDÍVDKU a nespočetně dalších oslovení  . Načež táta odpoví :,, A proč ne ? Vy budete pořád moje malé holčičky'' . ,,Tati , prostě ne . '' odvětíme.
Mamka to bere , ví , že nejsme už malé . I když to dnes si mohla odpustit , aneb hezcí kluci vedle mě . Zrovna když jsme se rozdělovali v metru , ona jela do práce a já domu , tak řekla : Papa miláčku . A nezapomeň vyvenčit psa . ,,JÓ AHOJ'' . Otáčela jsem se už a mamka na mě ještě zakřičela : A stav se u babičky třeba ! A já : NOJO . Vedle mě takoví kluci z toho měli NESKUTEČNOU legraci . Já si z toho zas takové vědy nedělala , to vážně ne , to se stane , ale oni si mě dobírali celou cestu ! Čekala jsem EVERY MINUTE kdy už vystoupí a : JAKÁ NÁHODA : jeli do stejné stanice metra . Dokonce šli na stejnou zastávku , jeli stejnou tramvají a šli stejnou cestu jako já =.= no , bezva , takže se furt otáčeli a smáli se .( to fakt přeháněli .)

Vadí mi , když se mamka chová jako teenager , ale občas to budu muset ustát . Vadí mi , když začne tancovat venku , Vadí mi , když mě oslovuje zdrobnělinami ..No co , i přesto svou mámu a tátu miluju . :) I přesto že nejsou spolu andtheyhavesomanyproblemsbetweenthem . 

Jsem ráda , že jsem se narodila tam , kam jsem se narodila , protože pohled dnes na jednu mámu s kočárkem , která vypadala jako největší primitiv on the whole world a ten její povedený manžílek s pupkem až po nohy , KTERÝ SE HOUPAL na těch držadlech nad hlavou a jeho nechutný pupek vylézal tak , že hnusnější pohled jsem naviděla a přes celé metro na ní řval fráze typu : NO JÁ MÁM PĚKNOU ŽENUUUU TYVOLÉÉÉ .. mluvil za vše . 
THANKS GOD !

X_da732ad5_large

08062204_blog

20090109225618

feelings

8. november 2010 at 19:00 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
 Hate this. I hate feeling like this. I know someday, soon enough, this time in my life will be over, and things will be better. I know I'm nearing the end of this shit. But I'm getting impatient. I hate how my life is right now. I need a change, soon!

I am still on my skype , you can add me there : leeyuntenshi ; you can write there with me . But sometimes my connect to skype really sucks , so.. 

now i hate it here and dunno why .
hm . I am like without sense of the life .

generally, my dreams are around 98% better than reality.

especially today's dream was fuckin' great and when it was in the best part i woke up ( SAD .)

Tumblr_lbi4o8kchz1qbzpqjo1_500_large

HANNAH MONTANA forever !

7. november 2010 at 15:11 | ♔ gabriela benoit |  My feelings

,,Našla jsem skvělej seriál '' volala jsem před pár lety mojí sestře . ,,Jo ? A jak se jmenuje ? '',,Hannah Montana'',,To neznám'' ,, Já našla na Youtube nějaké video a je to fakt super ! '' odvětila jsem . Hannah mě provázela asi od páté třídy , její písničky mi dodávaly sílu .
Vždycky jsem jí zbožňovala . A když jsem se dnes dívala , že to už končí .. na ten poslední díl , vážně jsem se rozbrečela ( TAJNĚ ) . Já vím , je to fakt hloupost , brečet kvůli někomu , kdo neumřel a tak , ale JE TO PROSTĚ SMUTNÝ . Je to něco jako .... konec mýho dětství / UHM , tak to cejtim , za to se nestydim /

dneska si pouštím už půlku dne její písničky , lítám po pokoji , tancuju , skáču , zpívám A JE MI NEJLÍP NA SVĚTĚ . Znám všechny její texty ( no , spíš od Miley než Hanny ) , takže stačí jen zmáčknout PLAY button and ... be happy ! :)
Vcelku mi i chybí stará Miley . Já vím , že lidi rostou , nechci znít jako nějaká její devítiletá fanynka , ale zdála se mi předtím taková .... víc svá . Nevím , to je jedno .

Hannah and Miley will be forever in my heart ! No matter what people say .

Tumblr_l7nbyhpdnw1qcsugio1_1280_large

není lepší odreagování , než si pustit její písničky a hrát si na ROCKSTAR !( fakt prostě .) Vím , že spousta lidí jí odsuzuje , její hudbu jako nekvalitní , ale co ? Není hlavní , že vás hudba dělá šťastným ? Proč bych se měla cítit jako malá , když se dívám na Hannu Montanu ? No tak :)


i love her to death ! i love her both worlds .
MC ♥
HM ♥


Tumblr_l9n09fqgor1qzzarxo1_500_large

Tumblr_l4ahgmd64l1qcpispo1_500_large

Bigger than Us ♥

Separated

6. november 2010 at 20:37 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
OK , sorry for not beeing here but it was just that ... i didn't want to be here . I don't know what to do . I don't want to sound like one of those annoying depressive people who think their life sucks .....it's just I feel so empty. I have new one rule : Don't tell your problems anyone . Because 80% don't care 'nd 19% people just pretending their interest and maybe 1% of people really want to help ya with everything . OK , this bullshit what i'm writing now is just a mistake , i know that nobody cares what my problems are . I wish i had something amazing to live for . And that's my problem . Not a big deal , but for me it is . 

people are soooo funny'n'weird lol . I found some czech blog where that girl writed an article in english and there was a comment : WHAT THE FUCK ? Why are you writing in english and not in czech language if you are czech ? People should to know why is english articles beneficial for us .
A) it is just nothing than IMPORTNAT . Yep , you maybe hate school and everything about that but it is nothing worst than a student in graduate year with 40% knowledges in english or other language . I am for opinion that YOU CAN HAVE TO KNOW 2 LANGUAGES AS PERFECT AS YOU CAN . English is everywhere . 
And that's a purpose of english articles , DESPITE THE FACT THAT MY ENGLISH ISN'T PERFECT.

But this thing is irrelevant like everything on my web . SORRY . 
urghh 
I just want to have some fun, for once.
Im tired of being so serious and thoughtful, 
Just a for a night. i want to let go. But where ? I hate parties . Just hate .


I HOPE MY MOOD WILL BE BETTER SOON . But I really doubt about

and guys ,
DFTBA
don't forget to be awesome .


I miss you ...

6. november 2010 at 14:10 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
... my Blackberry . Víte , stalo se mi něco strašnýho ( pro mě strašný , jakživ přežívám ! ) . Byla jsem na obědě u GRANDMA and GRANDPA , příjdu tam , položim si mobil na linku . FINE , all is fine . Ale byl tam strejda , kterej má taky BLACKBERRY . Takže mi ho sbalil s sebou . JO , dobrý , fakt skvělý . Já mu volám , jestli mi nevzal můj mobil a on že není debil . A pak mi volá , že ho má , ale že jede na golfový zápas , takže mi ho hodí ráno :'( POUČENÍ : NIKDY SI NEVYNDÁVEJTE MOBIL V PŘÍTOMNOSTI NĚKOHO , KDO MÁ STEJNÝ MOBIL !
fuccked up , fakt mě to štve . Jestli tam bude JEDINÝ škrábanec , tak za sebe neručim .
Telefon je moje droga . Už vím jaké to je , být na něčem závislý .

No dobře , nebudu hned psát článek na nějaké téma , jen odůvodním svou nepřítomnost .
ŠKOLA . Jo , propadám z chemie a vychází mi samá čtyřka . Naštěstí to mamka chápe , že přestupy bývají těžké . ( NO . ) 

Tak , jdu vymyslet články .
TTYS ; Gabriela Benoit .
KONEC .

5. november 2010 at 23:40 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Znáte ten pocit , kdy je blog to nejmenší a nejposlednější , čím by jste se chtěli zabývat ?
TOHLE JE TA CHVÍLE.

KONČÍM .

( just kidding . Objevím se tu zítra a SLIBUJI , SLIBUJI , SLIBUJI , že článků bude dost ! .protože víkend je před námi a já chci prolenošit sobotu , yep)

MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
TTyS .
Gabriela Benoit

Have you ever loved someone so much, you'd given arm for? Not the expression, no, literally given arm for..

3. november 2010 at 20:48 | ♔ gabriela benoit |  My feelings

Eminem mě provázel už od dětství , kdy ho táta stále poslouchal , bylo mi asi 7 , nevím . Každopádně jsem vděčná , že neposlouchal táta nějaký pitomý český písničky . ( nesnášim je , jo ) Měl dobrý výběr , až teď to nějak potvrzuju . Nikdy jsem do jeho textů nebyla zažraná , věděla jsem o každý jeho novince ,to jo, ale nijak jsem to neprožívala . Neprožívám to ani teď , jen ho poslouchám trochu víc , ani nevim proč . Ale jo , vlastně vim , protože on není jako ostatní rapeři. Protože například takový Lil Wayne zpívá jen o penězích , děvkách , sexu a za každým slovem fuck , jasný , o tom je možná jeho život , ale ne život 5 999 999 lidí ( fajn moc velký číslo .) . Texty Eminema prostě vezmou za srdce , že snad bláznovi by se to nelíbilo , jenom proto , že například ON RAP NESNÁŠÍ .
Vytáčí mě , prostě vytáčí ... ČESKÝ PŘEKLADY na těch stupidních karaoke českejch stránkách . Doprčic , to to tam mám všechno překládat já ?! Protože oni tam píšou takový blbosti , že to snad neni možný . Já nemusim často ani jít na nějaký lyrics abych pochopila , co čím chtěl říct a o co tam jde  . URGH. Češi ( až na vyjímky ) prostě nedokáží přeložit anglický věty do smysluplné české věty, což mě fakt štve . Nejde to přeložit do slova prostě . Teda , mě to neštve , jejich problém ,ale kdo se má na to dívat . V Německu se taky mluví jejich rodnym jazykem , němčinou , a podívejte se na jejich angličtinu . JE PERFEKTNÍ .
keep calm . just..keep calm .

Eminem_large
Co na srdci , to na blogu .

2. november 2010 at 21:44 | Gabriela Benoit |  My feelings

Příští rok si přeji se neválet u pláže a bazénu celých deset dní , ale jed spíše tam , kde něco zažiju :) Vždycky jsem něco u moře zažívala , když jsme bydleli v hotelech . Ale když se strejda přestěhoval do Španělska a má tam dům v tý nejúžasnější čtvrti jakou znám tak NA CO . Ale co , jste tam prostě opuštění :) bydlet v hotelu je stokrát větší sranda ! :)
strašně si přeji jet do Řecka a projít se mezi těmito bílými domy ( horší slovní spojení mě nenapadlo , pardón :D ) . Je to Řecko , ne ? :) od filmu Sesterstvo Putovních Kalhot mě to tak láká ! :)
i wanna be here

potřebuji si už zahrát po X týdnech na můj milovaný klavír . V minulé ZKAŽENÉ třídě , kde se ožírali po škole do bezvědomí ( ano , záchranka tam jezdila často ale to spíš minulí deváťáci , uznávám ) mě vždy nutili , abych šla s nimi . Když jsem odpověděla , že mám hodinu klavíru , považovali mě za nudnou , slušnou , trapnou a totálně OUT . Ale , oni asi nikdy neslyšeli zvuk klavíru . Protože je to nejkrásnější zvuk na světě :) Nevím , proč to považovali za trapné . Já byla skoro jediná , která nespadla do drog , kouření , ožírání se po škole a toho všeho , co se tam dělalo . Není to kolektivem , na tom to nezáleží . Před mýma očima bylo tolik lidí , co se ze slušných tak změnili k špatným . Ale všechno záleží na tom , jak se stáhnout necháte :) já nenechala a jsem šťastná doteď , i když mě už poslední měsíce v devítce kvůli tomu nikdo nebral .....

Tumblr_lb83k0orz21qc38peo1_500_large