October 2010

P.S: WE MISS YOU .

31. october 2010 at 11:59 | Gabriela Benoit |  My feelings
Milovala jsem dny , když jsem se podívala do poštovní schránky a tam ležel dopis od mých kamarádů , které mi posílali , jak jednotlivci tak i celá třída mi něco vyrobili a poslali do Prahy . :) Nevím , byla to ... pátá ,šestá třída a já odpovídala na každý dopis :) aneb život bez FACEBOOKU byl tak skvělej ! víc osobnější , teď se řeší vše na facebooku . Tam se dozvím , že moje nejlepší kamarádka má kluka ještě dříve , než mi to řekne osobně . Občas to je jako odtrhnutí od reality ... ale , ještě že mám blog ! :) ten je sice také trochu odtrhnutí od reality , ale mě to prostě baví .
JO , to jsem odskočila ... tenkrát nikdo neměl facebook . V tý šestý , já vím , že teď se zakládají profily i snad pro tříletý děti , ale ani v sedmé jsem facebook neměla a založila si ho někdy na konci osmé třídy . Do té doby mi dopisy pravidelně chodily , milovala jsem otevření hezké růžové obálky netušící co v ní je . Ale pak nastala éra facebooku , která trvá doteď a dopisy jsme si posílat přestali . ,vždyť máme facebook , tak na co to ' mysleli jsme si . Ale co , v dopisu vidíte část osoby , která Vám to píše . :)
vážně jsem to měla ráda . I když dopis jsem nenapsala už asi .... 3 roky .

moje vysněná poštovní schránka ( UHM )
i když jsem na facebooku poznala mnoho nových lidí , život bez něj byl stejně lepší :)

Tumblr_lagcojiigr1qcfeejo1_500_largeIgnorance is my new best friend .

29. october 2010 at 23:12 | Gabriela Benoit |  My feelings
INCOMING CALL ... ok i'll answer it ... ok i won't - Ring off .   I ignore texts . I let the phone ring . I ignore messages on facebook . It is nothing personal , but people need to realize that sometimes i just don't want to talk . I am happy with a few friends and i love to hang out with them . It's just that i don't want to known new people at least . Honestly i loved it . Meetings about 10-15 people , always been somewhere . But they aren't friends , they are just people you hang out with for one or two times . Those meetings really sucks . I am more unsociable , type of girl that loves to drinks tea with a lot of honey , loves to reading some book or sth like that . TYPICAL boring girl .
I hope this is transient time because it's killin' me sometimes ! 

.....

OK , let's talk about jobs for a students . I don't know how to make some money .. you know . I was trying to find some castings to movies ( supporting character - girl in the coffee , girl walking by the street , ... ).. but there are nothing on the internet . Seznam.cz really sucks . !

.....

i just really need SNOW and i really need to SNOW THERAPY . That therapy really works even i didn't invent it yet , haha . OK , but imagine that . You're sleeping and dreaming about your PRINCE CHARMING on a WHITE HORSE ( freaking abnormalnormalamazing dream because i have only nightmares so everything is better ) nd after it you'll wake up and you'll look straight from the window and guess what ...

everything will be under the snow and you will be like : OH MY GOSH , IT'S SNOWING ! like you always do every year :)

Tumblr_laq7w3w8sg1qzadkqo1_500_large

Tumblr_lay1o6ut3a1qa37bzo1_500_large

Tumblr_l8u4y7bwwm1qbvu1go1_500_large_large

have a nice night/day ! 
TTyS .
Gabriela Benoit


Eat Pray Love .

29. october 2010 at 20:03 | Gabriela Benoit |  My feelings
Jsem tak šťastná a nevím proč :D je to pocit po tak nádherném filmu jako je Jíst Meditovat Milovat , jako kdybych po něm i já našla rovnováhu ( zní to kinda weird , but you know ) :D 
Po něm se mi prostě zdá , že lidi jsou nešťastní , protože se ani nesnaží být šťastní :) ( hlavně v mém případě :D ) 
mám svět otevřený , v budoucnu můžu jet kamkoliv a užívat si každou zemi , okamžik , lidi .
Proč být smutná z toho , že v Praze se mi obvlášť nelíbí :)

La dolce vita .(^^)

08382cf8_large

Tumblr_l9kia1ayei1qdaj7ro1_500_large

29_large

Layout with Audrey Hepburn .

29. october 2010 at 15:19 | Gabriela Benoit |  My feelings
Well , i don´t like this layout so much , but actually it isn´t so bad , huh ? I was making this about 30 minutes , so it was too easy . 

I am going to the cinema to EAT  PRAY  LOVE . I am so excited , because i heard from people around me it is so amazing movie ! ( same with book , but i didn´t read it yet . Is it good ? Better than movie ? I need some reviews , haha ) 


I will be here about 8 PM .

++ Carl died ! I was so sad , because i loved Carl's character in Desperate Housewives . Yeah , he was womanizer and he was cheating on Suzan but who cares , i loved his character . I feel so bad for Bree and same for Susan . ++

Did you watch Desperate Housewives ? Sorry for revealing who died , uhm .

♔ gabriela benoit  

Tumblr_la2ec0hl771qcg5ioo1_500_large

I'll kill for MIU MIU handbag .( just saying )

29. october 2010 at 0:39 | ♔ gabriela benoit |  My feelings
Zdá se mi , že lidé u nás se příliš zaobírají tím , co si o nich lidé myslí . Nekoupí si něco , co se jim líbí , protože často si řeknou : Co by si o tom lidé mysleli a jak by to vůbec komentovali (?) . Dobře , ne všichni . Já tuhle větu pronesla v mé hlavě párkrát . Je to vše o tom , že Česko není zvyklé na módu , vždyť tu ani žádná móda není , když opomenu malou hrstku lidí s opravdu úžasným stylem , kupříkladu Sandra Leopardová , kterou z českých fashionistek opravdu obdivuji :) Já nevím , já prostě Disco styl za styl moc nepovažuji,protože tam není žádný experiment , vše vypadá stejně :) stříbrné lesknoucí se kšiltovky jsou opravdu děsivé , ale budiž ( tím opravdu nemyslím , že každý tu má tento styl , náhodou mnoho lidí tu má skvělý styl a líbí se mi , jak se oblékají :). Kdyby se každý oblíkal podle toho jak chce on , bez ohledu , co si o něm ostatní myslí , myslím , že styl by tu byl vcelku jiný . ( finance jsou ale taky hlavní , no .) 
Já vím , záleží i na městě . Když bydlíte v malém městě , je asi těžké si tam vzít nějaký ,,dech beroucí outfit''. Vím , že o tom život některých z Vás není , že jste zaměřeni třeba jinou cestou . Ale pro ty , pro které je a snaží se ji trochu vnímat , měli by jste se o to zajímat . Pokud o ní ale nevíte nic , nechápu , proč si třeba někteří zakládají blog , kde řeší jen CHANEL a nic jiného neznají . Dobře , nechápu to , ale budiž podruhé .

Tumblr_la0i5vimby1qcppjzo1_400_large

Už jsem zase začala navrhovat oblečení . Zdá se mi o tom , mám opět nápady , vzbudím se v 10 a první činnost co jdu dělat je , že sednu ke stolu a kreslím . Až poté snídaně ( jsem hrozná , VÍM ) . :) ale nemůžu si pomoct . J. mi koupila onen úžasný věšák ( dobře , nevím jak to pojmenovat ) na oblečení , takže jsem strašně šťastná , že si to zítra uspořádám podle barev a po sto letech si uklidím pokoj , jelikož budu chtít , aby to dobře vypadalo ( heh .)
O módu se zajímám . Dost se o ní zajímám . Hlavně od doby , co jsem poprvé začala kreslit návrhy( nevím před kolika měsíci jsem začala , ale přestala jsem pak ) . Občas mám v hlavě ale nápad , který je tak výstřední , že opravdu nevím , jak ho mám přenést na papír . It isn´t so easy as it seems ..

zabíjela pro kabelku od MIU MIU . Bohužel 12-25 tisíc je pro mě opravdu nepředstavitelných .

Tumblr_la97vjvcub1qbq9qbo1_500_large

Tumblr_lag8a5vuqu1qdpsx9o1_500_large

mé srdce se zastavilo , když jsem u Chow viděla její šatník , který není úplný , ale některé kousky a to , jaký v tom má systém je dokonalé :) - systém čti spíš jako uspořádání podle barev . :)
i was like just sth like WOW 

how breath taking . More is under the perex ! :)

Chow


I love 90's .

28. october 2010 at 19:45 | Gabriela Benoit |  My feelings
Jako mladší ( už se neberu jako malá , ne že bych ve 14 ti byla malá , chci říct , to ne , nenechte mě to vysvětlovat . Je to mladší než teď období kterým procházím - ověřený fakt ) jsem procházela různými fázemi co se týče hudby . Respektivě každý půlrok to bylo něco jiného . Jednou korejský pop , po druhé jsem byla zblázněná do Eminema ( miluji od něj When i am gone *slzy v očích*) , po třetí do Lil Waynea , a tak dále a tak dále . Ale asi před měsícem jsem našla skupinu , o které jsem dlouho věděla a znala ji , ale mé prsty jméno skupiny na YOUTUBE byly líné naťukat . Tahle skupina mi dává neuvěřitelně nejúžasnější pocit , jaký jsem kdy měla . Vždy když kliknu na PLAY a minuty ubíhají a ubíhají , tak mám vždy pocit , že začívám nějaký historický moment v dějinách hudby . Beru je za nejlepší kapelu doby . Hudba by se neměla rozdělovat na stáří , na to , jaké národnosti interpreti jsou . Na to , jakým jazykem zpívají a jak vypadají . Ale na DOBROU a ŠPATNOU . Tudíž nenenávidím ani jednoho interpreta , protože se najdou vždy aspoň dvě písničky , které se mi moc líbí :) takže odsuzovat ho je zbytečné . Neodsuzujte , spíše lépe poslouchejte . Mám stále moc ráda Miley Cyrus , miluji její písničky . Ale miluji je jako písničky , obecně mi nedávají nic . Což mě mrzí , ale je tomu tak .

Proto miluji hudbu 90 let . Protože mi příjde , že hudba byla v té době tak ... pravdivá a od srdce . Jako kdyby každý interpret a skupina byli spřízneni s písničkou , co zpívají . Zpívali o normálních věcech bez ,,fuck off'' za každou větou . Mysleli to s hudbou vážně ..

Často se mi zdá , že mnoho umělců současné doby zpívá jen pro peníze  . Vím , že třičtvrtina ne , že hudba je jejich život .Některých je hlas je ve studiu tak upravený , že ŽIVĚ zpívají naprosto příšerně . Kesha se mi zdá zrovna jako příklad tohoto malého odstavce . Mě je ukradená , jen si prostě myslím , že v devadesátých letech do toho dávali něco , co v nynějšku dává jen málo kdo .

... celou svou duši .

Každopádně abych to shrnula , mou nejoblíbenější skupinou je bezpodmínečně OASIS , protože to , co mi dávají , ten pocit , když poslouchám jejich písničky , je jako pocit zamilovanosti v opětovaném případě........prostě nádherný . O to ubíjející je pocit , když zbožňujete skupinu , která se rozpadla . P.S.: britské skupiny jsou nejlepší - i think .

Oasis

Don´t look back in anger


Wonderwall
THE NIGHTMARE never ENDS .

28. october 2010 at 0:08 | Gabriela Benoit |  My feelings
,,Sabi , pospěš si !'' nadávala jsem své sestře ,která šla tak pomalu , jako kdyby šla na popravu . ,,Vždyť už jdu , proboha ! '' ozvalo se . Bylo odpoledne , sobota , myslím . My jsme jako obvykle vyrazili do nákupního centra , abychom zahnali nudu alespoň někde jinde , než doma . Vyhledala jsem parkovací místo , kde stál můj Jeep . Nasedla jsem , ale neuměla jsem řídit . Každý metr jsem se skoro nabourala ......... náhle jsem se vzbudila a pomyslela jsem si : Co se mi to zdá za sny ? Snad nemám strach z toho , že by nastala podobná situace , kdy bych musela řídit , haha . STÁLE se mi to vracelo . Tentokrát u toho byla autonehoda někoho , nebo fakt , že jsem musela dojet do obchodu na nákup . Já 15letý ,,řidič-neřidič''  , který nikdy neřídil . Zdálo se mi to pětkrát a měla jsem z toho depresi , že se něco stane , budu muset řídit auto , ale nebudu vědět jak . Desátou noc se mi zdála nejhorší kapitola mých denních nočních můr . Při odjíždění z nákupního centra jsem narazila v rychlosti do autobusu , který přepadl a moje auto také . Z hlavy mi tekla krev a já viděla kolem sebe hlouček rozmazaných postav , dívaje se směrem na mě . Nedělali nic , jen se dívali . Hlas sestry mě stále zněl v hlavě , její postava stála nade mnou a prosila , abych neumírala . Bylo pozdě a rozostřený hlouček lidí a plakající sestru vystřídala tma . Černo . Nikde nikdo . Žádný hlas , ani jiná barva než .... černá . Věděla jsem , že jsem mrtvá .
Probudila jsem se . Nejradši bych si dala panáka ( jasný ) , ale namísto toho , jsem začala neskutečně brečet .Od té doby co jsem ZEMŘELA se mi už nikdy nic takového nezdálo . Nevysvětlitelné .

Nenávidím noční můry , protože je neovlivníte . Je to něco, čeho se uvnitř bojíte , ale ani o tom nemusíte vědět . Nebo je to naopak něco , co se nikdy nestane . Je to ale stejně zvláštní , jak vaše myšlenky ve spánku ,,žijí'' . 
Poslední dobou se mi stává často , že když usínám tak se mi zdá , že padám . PŘÍŠERNÝ POCIT .

[ omlouvám se za mé blbé články na jedno téma s nulovou pointou , ale jsem tak neskutečně unavená , že mi to vážně NEMYSLÍ - či myslí až moc ? v tuhle chvíli , kdy jsem za den vypila ráno kakao a odpoledne jen coffee ve Starbucks jsem tak mimo že už nad ničím uvažovat nebudu ]
so ... keep calm :D jdu spát 
uvidíme se zítra ( JAKOŽE BLOGOVĚ .)

Tumblr_la903ebn6s1qck233o1_500_large

Zítra je další den ! kupodivu je novej den už osm minut 
I am shower . Your HOT HOT shower !

28. october 2010 at 0:00 | Gabriela Benoit |  My feelings
A)Když to vezmeme postupně .. co mi chybí ? NIC . Ale všechno . Všechno z ohledu toho , co chci a co bych chtěla . Neumím si říct : Tuhle věc si nekoupím , jednou si na ní vydělám sama . Občas se cítím za sebe strašně . Že mám hezčí oblečení než mamka , že ona stále jen pracuje , od rána do večera a já nedělám nic . JEN BORDEL ve svém pokoji . [ já vím , já vím , jsem hrozná ..... ] . Víte , musím se pochlubit ( s žádnou novou koupenou věcí ) . Začala jsem šetřit vodou ! - NO , pro mě je to úspěch . Pro mě , která se vždy sprchovala hodinu a nedoplatek za vodu 12 tisíc . - . Namočím si vlasy . VYPNU VODU ( důležitá etapa ) . Namydlím si vlasy , namydlím se celá , což mi zabere tak pět minut - jsem pomalá - a pak ZAPNU VODU ( opět důležitá etapa ) , opláchnu vlasy a je to ! i když těch pět minut mrznu ve sprše pod myšlenkou teplé NEDOSTAVUJÍCÍ se vody , CÍTÍM SE SKVĚLE ! protože dělám něco , co ušetří mamce neplatit tisíce korun za to , než se slečna Gabriela uráčí vylézt ze sprchy . A je to hezčí pocit než ten , kdy si po hodinu dopřáváte horkou sprchu .:)OH YES ! Já vím , mamka má dobrou dceru ( vtip ) , ještě tohle musím naučit sestru .(dobrý nápad Gábi ) 

Tumblr_l9cnz3effs1qasfhmo1_400_large


B) strašně se mi začaly líbit různé účesy , ať už braids , či různě zapletené , vypadá to tak skvěle podle mě ! :) 

Tumblr_laaz4ffnwd1qe9swxo1_500_large

Tumblr_l55ihrtjhk1qb13rmo1_500_large

Tumblr_l7dg61ffp31qct6zzo1_500_large

pardón opět za menší oznam ( :D ) , ale za celý den jsem snědla jen snídani v sedm hodin , a ještě to bylo kakao , odpoledne kafe a nějak jsem prostě nestíhala , takže mi to absolutně nemyslí . 

Zítra snad něco normálního :D ale znáte mě +už chci konečně přidat ty lekce , bože .
uhhh .Outfit for today .

27. october 2010 at 16:55 | Gabriell |  My feelings
Krátce se Vám ozývám , aby jste věděli , že žiju ( hah :D ) .
Teď mi skončilo doučování , všechno chápu * konečně .

Vyfotila jsem Vám outfit pro dnešek , chystám napsat článek co se týče módy , ale aby to tu nevázlo tak pár fotek přidávám . Nesnáším barevné oblečení ( červenou pouze jako kabát , nesnáším oranžovou - už tomu tak bude - , nesnáším zelenou a modrou :D )
Miluji si vzít jen rourové džíny , bílé triko , kabelku , doplňky , cop and everything is done !

Běžím na sraz s Kathy , v půl sedmé odjíždí , snad to stihnu ! :)
budu tu na večer a napíšu pořádný článek ♥

Zatím !
+ fotky se netýkají jen outfitu , protože ELLE za doplňek nepovažuji , avšak už se bez něj neobejdu :D - i když tohle číslo mě trochu zklamalo a ano , moc reklam tam opravdu bylo :)

MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ

Každý umí cestovat časem . Stačí jen zmáčknout PLAY a vzpomínat , aneb všichni jsme kouzelníci .

26. october 2010 at 21:07 | Gabriell |  My feelings
,,I am big big girl in the big big world it´s not a big big thing if you leave me..´´ znělo z rádia . Seděla jsem v tátově Jeepu a poslouchala rádio . Táta řídil a do rytmu poťukával na volant , zpívaje si s rádiem . Mým uším bylo jasné , že se zamilovaly. Byly mi 3 roky a cítila jsem se tak šťastná . Smála jsem se a z okna jsem pozorovala krajinu . ,,Táto to je hezká píšništa'',,Líbí se ti ?'',,JO !'' . Táta ji od toho dne stále zpíval a já na něj útočila s větou .,,TATÍ , puš mi píšništu !'' snad každý den . O týden ji hráli zase . A pak zase . A pak ji hrát přestali . Od té doby jsem ji už nikdy neslyšela . Je to ale krásná vzpomínka , kterou si živě pamatuji do dnes . 
Čas plyne , ale hudba tu je s námi napořád. Připomene nám vždy situace jako jakési pojítko .  . Mnoho lidí neví , jaké má hudba vlastně magické kouzlo ....

.....

Když se podívám na fotografii , nevybaví se mi nic . Vybaví se mi možná fráze v hlavě : To jsem byla malá ! ale díky hudbě oživím celou vzpomínku . Mám ji zpět v hlavě , jako kdyby tam byla schovaná celých 12 let , čekající na moment , kdy si vzpomenu . To samé s vůněmi . Přemýšlím nad tím často . Občas se procházím Prahou , centrem , a náhle ucítím vůni . Je mi tak strašně povědomá , ale vím , že u nás doma ji nenajdu . Nakonec si vzpomenu , že takhle to vonělo u kamarádky doma , u které jsem byla naposledy asi před 7mi lety . 

Vzpomínky jsou s námi stále . I když některé si nevybavíme . Stačí mít jen otevřenou mysl :)

ano , je to tak 11-12 let ,co jsem seděla v autě a poslouchala tuhle písničku :) První anglická písnička co jsem zpívala . Čas plyne tak rychle , někdy až NECHCI uvěřit jak . Proto mám radši starší hudbu , protože mi něco připomíná . Kdežto moderní hudba mě ,,naplní a potěší'' na měsíc ( do toho Oasis;fungují od roku 1991 , myslím , do moderní to nespadá , chci říct nenechte mě to vysvětlovat ,; The Kooks a ONO nezahrnuji ) . Starší i po 20-30-40-50 ti letech její existence .... 

a abych to shrnula : Miluji hudbu víc než cokoliv . Tumblr_laqtmansso1qdpo63o1_500_largeKamarádství Medvídka Pů a Prasátka .

25. october 2010 at 20:34 | Gabriela Benoit |  My feelings
,, If ever there is tomorrow when we´re not together ... there is something you must always remember . You are braver than you believe , stronger than you seem , and smarter than you think . But the most important thing is , even we're apart ...I'LL ALWAYS BE WITH YOU'' řekl Medvídek Pů , vzal Prasátko za jeho malou růžovou ručičku a i přes krutý vítr ji držel a nepustil .  Byli samy sobě opravdovými přáteli . Medvídek Pů dodal svému nejlepšímu příteli Prasátku : ,, If there ever comes a day when we can´t be together , keep me in your heart , I´ll stay there forever '' .
Nikdy jsem neřekla své nejlepší kamarádce , že jí mám ráda . Píšu jí to , v message , on that stupid portal like facebook .. ale nikdy jsem jí to neřekla . Nevím ani proč . Je to tak zvláštní fráze ? Vždyť to jsou jen tři slova .Banalita. PF . Mám . Tě . Ráda . Nic víc . Je to tak těžké ? .... 
Občas příjdu za mou mamkou , když mi příjde , že si nepovídáme , obejmu jí a řeknu jí : Mám tě ráda . Zasměje se a řekne : Já tebe taky kočičko moje . Moje mamka je asi jediný člověk , kterému jsem to kdy řekla, je to vážně divné , jak se fráze BUDU TU VŽDY PRO TEBE nebo MÁM TĚ RÁDA nevyslovuje na hlas . Neumím si představit , že bych se své kamarádce podívala do očí a řekla : Mám tě ráda .
Změním to a řeknu to každému svému kamarádovi , tak . Medvídek Pů by byl na mě pyšný !

210 lidí dá HEART k frázi medvídka Pů , protože se jim to zdá sladké . Já jsem ta , která by pro to dala BIG HEART+CRY , protože Medvídek Pů je můj hrdina , který mé oko suché nenechá . 

Ať žije opravdové přátelství .! :)

Tumblr_l7u881f2e51qce7cbo1_500_large

Tumblr_l3guujpttk1qztswlo1_500_large

Fascination beauty and my idol of models .

25. october 2010 at 9:35 | Gabriell |  My feelings
Babička mi říkávala : Nemaluj se , vždyť jsi krásná i bez toho . Moje mamka zase , že nepotřebuji používat make-up a zakrývat si pihy , které mě trápily , že pihy jsou krásné . Nikdy jsem jí to nevěřila . Vlastně ani babičce . Abych pravdu řekla , té už vůbec . Žila v jiné době , kdy se nemalovala , myslela jsem si pokaždé , když mi to říkávala . Víte , každý jsme krásný . Ano , je to možná otřepaná fráze v časopisech , kde Vám modelky sníží sebevědomí na minimum a článek s titulkem KAŽDÁ JSME KRÁSNÁ Vás pozastaví k zamyšlení , či je to opravdu pravda . Je . To mi řekněte , narodili jsme se , abychom se někomu líbili ? Ano  i ne , ale o tom život není . Je o tom , abychom si ho užili , prožili lásku ,plno hezkých chvil s kamarády , kterým záleží na tom , jací jste , ne jak vypadáte ( mineme škatulku povrchních holek/kluků ) , založili rodinu - věřte , ale ne každý muž hledá modelku s dokonalými mírami - . A to se pak pozastavuji ..... Na co ve 14ti Gelové nehty ? No , upřímně , vypadá to strašně . Své kamarádce bych to ale neřekla . Na co solárko , po kterém Vám zestárne pleť a zadělává na rakovinu kůže ? Místo prodloužení vlasů bych investovala raději do kurzů francouzštiny ( či do něčeho , z čeho bych něco měla i do budoucna . Prodloužené vlasy Vám vzdělání nezajistí ) . Samozřejmě že mi to je jedno , nechci Vám do něčeho  mluvit , je to jen můj názor :)

Dnes jsem si totiž poprvé nezakryla make upem pihy , ne že by vás to zajímalo , ale všimla jsem si , jak moc mi vlastně sluší . V létě jsem měla vždycky obličej samou pihu a ve škole si z toho často utahovali . Teď to vidím jinak .

Nechci být pro kluky ,,kundičkou'' ( nechutně hnusný výraz ) , nechci nosit výstřih až k pupíku , nechci fotit fotky v tangách u zrcadla a myslet si , jak zatraceně sexy jsem , nechci být dívkou , co .... bude stejná jako ty holky , co vídám stále ve škole , v tramvaji , v autobuse . Ty , které by byly krásné i bez na černo obarvených vlasů , osolárkovanou pletí , výstřihu a podpatek . Chci být jiná . Usměvavá, milá , slušná a hezká jak uvážím já . Ne abych se jen líbila klukům a byla přesně to , co oni chtějí . Věřím , že i tak někoho najdu . Ne moment , vím to :)

Můj vzor co se týče modelek a přirozené krásy je Cintia Dicker . Je tak strašně nádherná , milá , svá , osobitá , vyzařuje z ní kouzlo a šarm , něco , co nikdo nemá , ale málokdo si toho všimne . Chci říct ... málokdo zde . Nesnáším , když ji ve Photoshopu vyretušují ...

Tumblr_l7iqn4iank1qbc9oso1_500_large

Tumblr_l4sicdbr8z1qatqwno1_500_large


20090205020725'' One day we´ll stop checking for monsters under our bed because we´ll realize they´re inside us ''

24. october 2010 at 18:05 | Gabriell |  My feelings
Prince charming

Tumblr_l24c8tppgm1qabaa3o1_500_large

,,Složil jsem písničku ´´ ,, Jo ? '' ,, Složil jsem jí o tobě '' ,,Páni ... já .... nevím co říct . Snad jen .. zazpíváš mi ji ? ´´ ,,Samozřejmě'' .. Sedím na trávě a moje uši vstřebávají melodii  , kde PRINC zrovna zpívá It was you and me , but now it is WE .

Blbá představivost . Dostaň jí z hlavy . * JE PRYČ * říká mi můj mozek .

I wanna ..... mirror

zrcadlo oblepené fotkami s mými přáteli , které mi bude připomínat chvíle , kdy jsem byla šťastná - ne že bych nebyla , já jsem -:) Jen to chci uskutečnit ( to zrcadlo ) 

Tumblr_l03lngxukw1qzn34eo1_500_large


Bojím se vraha pod postelí . Mám plyšáka slona ( NO A CO, jen jednoho ) . Dávám si ho na kraj postele . Bojím se , že pod postelí něco je a šáhne mi to na mou ruku . Prostě se bojím . A může za to jedna knížka , kvůli které jsem si nalomila nohu , když jsem běžela dolů v domění , že nahoře něco je . PSYCHO zážitek , aneb mami , už nikdy nenechávej otevřenou půdu , když tvá dcera neví o tom , že je otevřená a její představivost nezná mezí .

Tumblr_las360pedx1qbc40vo1_500_large

Tumblr_l944q1w6yq1qb2ah1o1_500_largeNEVERENDING Hannah . [ english article ]

24. october 2010 at 13:11 | Gabriell |  My feelings
Tumblr_lap0jgflye1qc8e8yo1_500_large

Hi guys ! 

honestly i hate Sundays . It is something like that you are pissed off because of school tomorrow  , but one big positive thing is  that AUTUMN HOLIDAYS are  just around the corner!But .... It will be full of stress and apparently full of learn  . Because of those stupid teachers with a sentence : We´ll write the test after autumn holidays , ok ? nd everybody´s like : OH NO , AS USUALLY !
hate it , i want to enjoy Autumn holidays and won´t prepare for some test .

It is weird to know that Hannah Montana is over . But i don´t get people who cry because of that ! Oh gosh , i know , it is sad , but we have 4 seasons of Hannah and we´ll still watch that .
I am so excited for LAST EPISODE when Hannah Montana will say who she really is !
awhh . ! is somewhere that video of last episode ? i can´t find it !

And really thanks for your comments , i am really happy you like my blog and my articles . I am trying to do the best for this blog . Sometimes is too hard to make some article with a punch line . But like everybody knows ..... my articles doesn´t have a punch line , haha . 

OK , 3 paragraphs and my article is still about NOTHING !

OK . I KNOW I KNOW I KNOWWWW .

i am hungry :D ( looool the best thing which you can know , seriously ) . 

HOW TO LEARN ENGLISH

it is so easy . You just need your facebook account and follow some people from other country who speak english . And that´s all . Your conversation in english can begin ! ( if she/he will be friendly and won´t say : what the fuck , who are you ? and do i know you ? why did you add me ?) After 3 months your english will be absolutely better ! PLEDGE ! And honestly , teachers in school won´t learn you english so well as you can learn it by different way .

sorry for mistakes !
XOXO
Gabriela

i will post some articles today ... in czech , ok ?:D

MEANDMILEY.BLOG.CZ Photo by istemusictoblame !
post - přidat , zveřejnit 
pissed off - být naštvaný 
apparently - zřejmě
i don´t get people - nepobírám lidi
honestly - upřímně řečeno
punch line - pointa
account - účet
pledge - slib“Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.”

23. october 2010 at 23:06 | Gabriell |  My feelings
,, Gábi , zajdi s Charliem na procházku ´´ . ,,Nojo furt´´ Proč jsem si ho pořizovala , procházky se psem jsou poslední věc , která mě baví , honí se mi hlavou . Načež jdu , se vztekem a vzdalující se minulostí s nohama na topení a popíjení čaje s medem a citrónem ,teplo domova vyměňuje neskutečná zima . Dvacet minut uběhne a za tu dobu napadl dva psy . Boloňák a takhle agresivní ! měla jsem ho lépe vychovat , aby si na velký psy nedovoloval ( pokud tomu zabránit jde/šlo , vůbec ) pomyslím si po druhé . JSEM DOMA , konečně , fuj , taková zima . Zavřu za sebou dveře svýho neuklizenýho pokoje a naštvanost té strašné povinnosti ze mě oprchává . FAJN , jdu si uvařit čaj , je 21:30 , spát jít ještě nemusím , takže pohoda . Vidím , jak Charlie stojí u okna a kňučí , dobře , posadím ho na parapet , aby se mohl koukat z okna . Najednou se na mě podívá pohledem neskutečného vděku , oddanosti a lásky . Jeho malé kulaté hnědé oči říkají : Miluji tě Gábi . Olízne mi tvář a já cítím , jak moc ho mám ráda a že větu PROČ JSEM SI HO POŘIZOVALA už nikdy nepronesu .... nikdy. 
je neskutečné , jak jsou psi vděční a pamatují si chvíle , kdy jste je drbali v kožichu , házeli aport , šišlali na ně , učili je SEDNI , LEHNI , KE MĚ .

i love dogs :) 
a víte co ? Je krásný pocit , když se v pět hodin vzbudíte , všichni spí .... ale Váš pes jde do kuchyně s Vámi , Vy snídáte a on leží pod stolem a spokojeně spí dál .

They doesn´t need clothes with diamons , all they need is love .

Tumblr_lapgwpzd3o1qepg3ao1_500_large

Tumblr_laieo8ztsy1qbpg85o1_500_large

Monett,photo,ideas,dogs,girls,outdoors,sunlight-e707a2e1ee0c78b72272d9af3ab0954d_h_large

My best friend Leslie says: She's just being Miley aneb poznatky dnešního dne .

23. october 2010 at 13:19 | Gabriela Benoit |  My feelings
<3

Bonjour .

Už nebudu chodit spát pozdě ! ( PO JEDENÁCTÝ ) Ráno se vzbudím a pleť mám fakt ve strašnym stavu . Keep calm , keep calm . UHM XD . A to se odličuju .

Měli by jste omezit žehlení vlasů . Ne že bych Vám do toho měla něco říkat , ale vážně je budete mít neskutečně zničené . Já si je žehlila taky furt , až jsem měla tak zničené vlasy , že jsem si řekla KONEC . Tak jsem začala brát prášky na podporu růstu vlasů , zlepšení vlasové kondice ( či co ) , prostě na takovou obnovu vlasů . Což mi pomohlo asi tak ze 30% , následkem mi neskutečně zoranžověly nehty , tak jsem to brát přestala a koupila si nějakou vodičku za padesát korun , která mi vážně pomohla ! a masku od GLISS KUR na zničené a poškozené vlasy . Ta mi taky pomáhá .
Teď si chci narůst dlouhé vlasy jako má Miley - tak za rok a půl je mít budu , mě vlasy rostou rychle -. A budu si do nich prostě dávat pěnu na podporu vlnění vlasů a je problém vyřešen ! Tak to zkuste taky :) nemusíte podle mě do školy vypadat perfektně , na základce jsem musela tak vypadat ( už ani nevim proč ) ale na té střední na to kašlu , skoro chodím jen v culíku .
Rovné vlasy nemusí být to jediné , co Vám bude slušet . Zkuste vyzkoušet něco jiného a nechte vlasy odpočinout . ZKUŠENOST . Když jsem srovanala moje vlasy a mamky , která si je nikdy nežehlila tak je má asi o 50% lepší a zdravější ! : /

Tumblr_lakuwbcqkf1qb1z7ko1_500_large


Achjo . Nemůžu sehnat jakkýkoliv svetr , který by se mi líbil ! už to řikám snad po stý a po stý mě to neskutečně štve . Pissed off . Tohle je můj vysněný svetr :D ! tedy ne vysněný , oukej , ale je nádherný . Podobné barvy až na motiv , kde je puntík mají v H&M, já si ho ale nemůžu koupit , jelikož ho má jedna holka ze školy . DOPRČIC.

dnes přidám několikátou várku zase FP of MC.L'amour rend parfois trop con .

21. october 2010 at 19:27 | Gabriell |  My feelings
Parfois trop...

Ok , i am really glad to know , that all of us wanted to articles in english . Because i really like it ! But one big information is fact , that my english isn´t perfect . Sometimes i have mistakes in grammar , it makes me big problem . So PLEASE don´t tell me : OMG ? why do you have some articles in english if your english isn´t great and there are a lot of mistakes ?'
I know it , do not repair me . 

Today was really sucks . My results from school are good as a piece of shit . But reassuring fact is that i have a long time to fix that ! ( OK , 2 months ARE long for me .Haha . Or 3 , who cares )
I just don´t have logical thinking and it makes me stupid ! Oh gosh .

Haha , my dad gave me some money after a while and he told me : ..YES ,HERE ARE THE MONEY FOR YOUR DRUGS .
I was like : what ? haha , i am too polite to buy some drugs . 
He was kidding me , but it was funny in that moment!

I still don´t know what is THE BIG BANG with Miley Cyrus as a supporting actress? OK , is she supporting actress in that ? Or is she in the main role ?Somehow it escapes me. I just know that TRAILER for that is all above internet , but yes , who is lazy to find about that ? 
ME ! OF COURSE . How usually .

Ahh , just one more fucking day in school , one more fucking training of Street dance and WEEKEND IS HERE ! Monday will be horrible , Tuesday too , but guess what  !
AUTUMN HOLIDAYS are freaking near .

J'ai laissé sonner une heure pensant que mon heure avait sonné
(tududu tutu tududu)
I am so obsessed with this ! And actually with all french music !


you can heard that in Gossip Girl season 4 episode 1 when Blair was standing in front of the picture and Louis came .

4325898927_af0a37ac26_large
Photos from 9.10.2010 - today .

9. october 2010 at 21:48 | Gabriell |  My feelings
dneska jsme byli v parku , takovej photoday.
úžasný den ! :) slunce svítilo - bylo nám teplo)) . poslouchali jsme hudbu a bylo nám fajn ! :)))

enjoy photos ! :)

některé jsou momentky , ale i přesto se mi líbí :)

vím že na některých vypadám děsně, a že můj úsměv je fakt děsnej , ale kdo by to řešil :) Nobodys perfect . 

na většině fotek jsem já , protože ségra nechtěla abych tu zveřejňovala jí .


MEANDMILEY.BLOG.CZ
with my blackberry :DDDDDDDDDDDDDDD i love u darling :DDDDD

MEANDMILEY.BLOG.CZ
I love my sister .

8. october 2010 at 20:42 | Gabriell |  My feelings
I love my sister so much . I found a letter with title : MY FAVOURITE PERSON. All paper is about me .The last words are :,,....She´s just great . She´s very beautiful too . I love her a lot ´´ . I found it and i didn´t know she wrote something like that . I love you sister ♥

I´ve cried little bit , i was so suprised .

Sorry for not beeing here today , but i was really busy .

i´ll post some articles in a minute but my connect to internet is really sucks so i hope i will be able to post it . 

MEANDMILEY.BLOG.CZ