September 2010

GOSSIP GIRL .

28. september 2010 at 16:45 | Gabriell |  My feelings
I WAS absolutly  , I AM and I WILL be addicted ( forever , haha )  to this series from Manhattan !
GOSSIP GIRL HERE , YOUR ONE AND ONLY SOURCE INTO THE SCANDALOUS LIFES OF MANHTTAN´S ELITE . Maybe there are some mistakes but who care ? Nevermind .

I am so excited for a trip to PARIS ! OK , i´ve never been there , but my dad will live there for a couple months or year , two . Dunno yet . And guess what . My friend Esuta [ HELLO darling , if you read this now ♥ ] told me that she can give me to place where was filming a part of 4th SEASON of GG ! I am really exited ! I can´t wait ! It will be really awesome that i´ll see that place .

Honestly I envy their lifes . WHO DOESN´T?
.

my favourite character is Blair Waldorf . I don´t like Serena so much , because i don´t like her behavior in 3rd season . And i don´t like Jenny too . BITCH . 
nd i think that i can´t speak about CHUCK and NATE . 


It reminds me that i am really stupid ! Because i didn´t see a first episodes od 4th SEASON yet .


i found some really nice pictures , enjoy it !

MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
Van Der Woodsen´s flat . 

MEANDMILEY.BLOG.CZ
Blair´s closet room - who doesn´t envy?

all article under the perex

PART 7 .

27. september 2010 at 18:54 My feelings
Haha part 7  !  já normálně projela všechny stránky o Miley takže jsem ,,vyčerpala zásoby fotek´´ , které jsem vám tu postla :)


jsou skvělé , u některých není Mileynina hlava , je to proto , aby jste si všimli jejího stylu . Mnohokrát když vidíte fotku tak si všimnete fotky jako celek , ale detailů ne :] 

UPŘÍMNĚ NESNÁŠÍM PHOTOSHOOTY , Candids fotky , to je moje ♥  , haha . ale hlavně už nemůžu najít nějaký fakt hezký fotky :( SAKRA.

- haha part 7 ! I´ve seen and saved almost all photos of her , haha . So i didn´t have photos to post for you , guys ! ( ok i have now , cause i found some new ). they are really great , but on some photos isn´t Miley´s head , it is because you just have to see her style with details ! 

honestly i hate photoshoots ! Candids photos rulez lol
  


MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ
MEANDMILEY.BLOG.CZ

MY DARLINGS .

18. september 2010 at 14:59 My feelings
THEY HAVE DELETED THEIR BLOGS .

Videa , která mě zaujala .

15. september 2010 at 22:43 My feelings
Dnes jsem se podívala na Selena Gomez & The Scene - Girl meets world ( Episode 1 + 2 ) a musím říct , že nemám slov . Je snad jedinou teeanegerkou ( no , je jí 18 , ale stejně ) , která je , i když je populární a tak , rozumná , obětavá , miluje své fanoušky a dělá pro ně vše :) je jedna z mála lidí , kterým nestoupla sláva do hlavy a to se mi na ní líbí .

tyto videa mě vážně zaujala . Strašně se mi líbí její vystupování .


druhá část . [ zde i brečí - jsem se  taky rozbrečela :D ]