August 2010

GYMPL .

31. august 2010 at 20:49 | Gábi : * |  My feelings
Bože ! Zítra škola =.= jestli se těším ? Jdu na novou školu , respektivě střední - Gympl .
To znamená budíček v 5:45 a ne jako v sedm minulý rok :( to jsem školu měla pět minut pěšky :D teď budu dojíždět a ani za mák se netěším =.= !

achjo , snad budu blog stíhat , ale nevím , to víte , prvák bývá většinou jen o učení učení a učení !

jedna z věcí , kterou ani za mák neumím .

ME


Shooting stars .

12. august 2010 at 23:58 My feelings
ME
Fotka ze dneška . Ano , také se mi nelíbí , ale už jsem si zvykla , že mé fotky nejsou perfektní , tak co :)
Abych se přiblížila nadpisu . Chvíli jsem pozorovala hvězdy . Samozřejmě , že jsem neviděla padat jako jednu ! POOR GABBIE , oh gosh . Ani si nemohla nic přát . Otevřela okno a mamka ze zdola volala : Jdeš pozdě , právě jich spadlo asi deset . ,,Takové neštěstí můžu mít jen já ´´ pomyslela si . Dobře , přestanu o sobě mluvit ve třetím pádě , ale vážně , docela mě to bere .
Ráda bych si něco přála při letu letadla ( ano , pletu si letadlo s padající hvězdou) ale asi to nebude fungovat . A přání se neplní . Než ale vymyslím přání , bude to jedno desetiletí !
Uhm , ano , mám . AŤ SE TA BOLEST MÉHO ZUBU UKLIDNÍ! Dnes jsem byla u zubařky , dělali mi rentgen a prý : Nemáte ani jeden kaz , vše v pořádku . Cože ? Bolí mě to opravdu moc .
Když je vám těžko a cítíte se nemocní , může to být možná jen porozchodová LOVE SICK , ale tohle se nemůže dít se zubem ! =.= Aneb tehdy , když se s někým rozejdu , mě opravdu zuby nebolí :D

VIDĚLI JSTE PADAT HVĚZDU ? [ SNAD JSTE NEPADALI VY SAMI ! ]

When everything seems to be well and wonderful ... Finally, we see that it happens only in fairytales.

10. august 2010 at 20:38 My feelings
Ve snech můžeme být těmi , kteřími nejsme . Můžeme být po boku někoho , koho nejsme . Můžeme být šťastní . Občas mi jen spraví den myšlenka na něco hezkého , co se nikdy nestalo a ani nestane [ i když .. kdo ví ? ] . Nechám toho , moc přemýšlím nad věcmi , protože teď jsem zase v situaci , kdy nejsem vůbec šťastná .

Když něco skončí , u mě to je navždy . Skončí to jednou , skončí to na pořád . V naší rodině to tak asi není . Všechno se zdálo , že je úžasné . Už jsem byla tak šťastná , jako nikdy jindy . Jen já , ségra a mamka . A nejednou zaklepe na dveře on . ,,Ahoj , jsem se na vás přijel podívat ´´ .
Jasný . Mum předstírá před ním , že je tak šťastná , já si jen říkám : what the hell !?

vím , že vás asi nezajímají podrobnosti z mého života , já jen .. když odjel navždy od nás někdo , koho jsem nenáviděla , který byl 3 roky s námi , proč se musel vracet . Byla jsem tak neskutečně šťastná . Prý na 7 dní . Než si najde práci .. jasné . Tak to bylo i před rokem ..

Právě teď bych chtěla mít kluka . Chtěla bych ho obejmout , říct co mě trápí a být s ním ( možná že kdybych byla s ním , na problémy bych ani nepomyslela ) . Kde mám ale v česku někoho takového najít . Nikdo nevyhovuje mým ideálům . Jasné , mít ideálního kluka je prostě hrozné , ale když si ho vysníte jednou , je s vámi napořád . A já jednou potkala takového . Láska na první pohled - nikdy jsem to nezažila až do té doby . Kluk , kterého jsem si vysnila stál přede mnou . Málem se mi podlomila kolena .

Chci říct , můj ideální kluk vypadá takto :

VYSOKÝ ! -1.90
Inteligentní ! - požadavek , který splňovat musí
Umět výborně anglicky ! - Jinak to u mě nejde .
Krásně fotit - ehm , nemusím nic namítat .
Nádherný úsměv - ♥_________♥ na to jsem ujetá

našla jsem krásnou písničku , hned mě rozbrečela ..


x

princess